رفتن به مطلب
3bita

یه فکری به حال صفحه بندی جومینا کنید

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

مدیر گرامی نمیدونم این بحث را باید کجا ثبت میکردم اگه اشتباهی شده انتقال دهید .

اما بحث اصلی

وقتی وارد جومینا میشه در صفحه اصلی افزونه های معرفی شده بعد میتونید از پایین به صفحات دیگر رفت و افزونه های دیگر را هم دید

اما در اینجا شماره صفحه ها درست کار نمیکنند بعنوان مثال وقتی روی صفحه 2کلیک میکنی به صفحه 5میره وروی 3کلیک میکنی به صفحه9 و 4به13و..

لطفا درست کنید

یا علی:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

تاپیک رو تو محل مناسبی زدید

بله این مشکل وجود داره متاسفانه

انشائ الله به زودی رفع میشه

لینک به ارسال

سلام نخواستم یه تایپک جدا بزنم و مشکل تو همینجا بگم امیدوارم خطایی مرتکب نشده باشم

دوستان جومینا یه مشکل داره با هر بار باز شدن سایت 10 امتیاز میده البته این و به ایمیل میفرسته و امتیاز همون و( تبریک شما 10 امتیاز کسب کردید )با هر بار ریفریش و...

الان ایمیل ام پر از 10امتیاز شده هروز پاک میکنم اما تمومی نداره یکی بررسی کنه لطفا:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام دوست عزیز

شما توی امتیاز 299 موندید و برای کسب امتیاز بیشتر باید با آقای پارسا تماس بگیرید

در ضمن این سیستم یه سیستم عضوگیری و امتیاز دهی به کاربران هست شما هر روزی که وارد وبسایت بشید یک ایمیل جهت اطلاع رسانی براتون ارسال میکنه

اگه میخواید براتون ایمیل نیاد لطف کنید وقتی وارد سایت جومینا میشید لاگین نکنید[/code]

لینک به ارسال

دوست عزیز برای من با هر بار ریفریش شدن صفحه یه بار ایمیل میاد:blush:

اقای پارسا حسینی یه فکر به حال من بکنید من تو امتیاز299ماندم :dodgy:

:thankyou::thankyou::thankyou:

لینک به ارسال

دوست عزیز اگه دوست دارید زودتر به سطح یک بیاید به این پیشنهاد من عمل کنید

آقای پارسا واقعا سرشون شلوغه و بنده خدا حق دارن چون تمام وقت داره روی افزونه ها کار میکنه

شما برای این کار سعی کنید افزونه و یا قالبی رو فارسی کنید و اون رو در سایت www.jmdownload.ir آپلود کنید و لینک دانلود و توضیحات رو برای آقای پارسا بفرستید و آقای پارسا سریعا افزونه و یا قالب شما رو بررسی میکنه و در صورت با ارزش بودن اون رو توی سایت میزاره و امتیاز به شما میده

اگه سوالی بود در خدمتم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...