رفتن به مطلب
arashnia

قالب اسلامیک جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام به همه بچه های جومینا

امروز یه دفعه به سرم زد یه قالب اسلیمی بزنم ، از طرفی هم وقت نداشتم... گفتم اگه تونستم سریع تمومش کنم تو انجمن پارس جوم منتشر میکنم ( ارادت بنده به آقای گنجی که همیشه دستمون رو گرفته بیش از اینهاست ) بعد که دو سه ساعته تموم شد با خودم گفتم بزارمش تو جومینا... شاید اینجا کسی به دردش بخوره... بعدش هم میزارم تو پارس جوم.

این قالب مختص جوملا 1.5 و به اسم اسلامیک جومینا هست... تنها کاری که شما باید بکنید اینکه وقتی قالب رو دانلود کردید یه هدر به ابعاد 220*898 طراحی می کنید و اسم اون رو header.jpg میزارین... حالا این هدرتون رو توی فولدر Image قالب کپی می کنید.

ببخشید اگه بد شد چون نتوستم بیش از این وقت بزارم. اینم یه اسکرین شات کوچیک:

tok2urh8gjxudddaqriq.jpg

اینم لینک دانلود قالب البته نتونستم تو آپلود سنتر جومینا آپلودش کنم اخه گفت: دستورالعمل ها: این فایل امن به نظر نمیرسد ![islamic.zip]

دانلود کنید

راستی دوستان من هیچ کپی رایتی روی قالب نذاشتم... دیگه خودتون میدونید.

دوم هم اینکه هر تغییر خواستید برید تو پوشه css روی template.css بدید... اگه از رنگش خوشتون نمیاد یا غیره خودتون به سلیقه خودتون تغییرات مورد نظر رو اعمال کنید. خلاصه بگم آقا جون هر تغییری توش آزاده.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...