رفتن به مطلب
farid65

كمك و راهنمايي كامپوننت كاريابي

پست های پیشنهاد شده

با سلام من از كامپوننت كاريابي استفاده مي كنم !كه خودش چندين بخش مي شه!مي خوام تو صفحه اصلي سايتم يه بخشي از اين كامپوننت كه مي خوام نمايش داده بشه !الان اول منو كاريابي مي ياد بعدش مي ره داخل بخشي كه مي خوام !مي خوام مستقيما همون نمايش داده بشه و تو صفحه اصلي سايتم باشه !مثال مي خوام نمايش كليه مشاغل يا فرستادن رزومه تو صفحه اصلي باشه و نمايش داده بشه نه اينكه اول طرف بياد منو كاريابي باز كنه بعد بره داخل اين بخش !لطفا راهنماييم كنيد!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مي شه بيشتر راهنماييم كنيد من هر كاري مي كنم اول اسم منو مي ياد بعد بايد برم توش !مي خوام از اول تو صفحه اصلي اون بخش از كامپوننت نمايش داده بشه !نمي دونم منظورمو خوب گفتم يا نه

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز از ارسال اسپم خودداری کنید

اگه کسی از دوستان بلد باشه حتما کمکتون می کنه

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

هنگام ساخت منو این کامپوننت، ببینید امکان ایجاد چند نوع منو برای این کامپوننت رو دارید و تست کنید که کدوم کارتون رو راه می ندازه و بعد از ایجاد منو طبق پست 2 همین تاپیک پیش برید...

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

میتونید صفحه پیش فرض نمایشتون رو بجای صفحه اصلی روی اون صفحه ای که میخواهید نمایش داده بشه گزینه پیش فرض رو انتخاب کنید اونوقت صفحه مورد نظرتون موقع آپ لود شدن سایت نشون داده میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...