رفتن به مطلب
aria89

عدم پشتیبانی خوب از جوملا 1.7

پست های پیشنهاد شده

درود

من راستش موندم چیکار کنم !!:(

از یه طرف جوملای 1.5.23 رو همینطور گذاشتم !

از طرفی جوملا 1.7 رو نصب کردم ولی در حال حاضر تقریبا پشتیبانی خوبی ازش نمیشه و بیشتر افزونه ها باهاش سازگاری ندارن

مثل منو که اگرم هست rtl نیست!

مثل قالب که مورد مناسبی هنوز واسش نیومده و اگرم هست کلا مطالب رو به مریزه و از چپ به راست مطالب رو نشون میده و بالای هر مطلب مثلا اینو مینویسه

Details

Category: آموزش بهداشت

Created on Monday, 04 April 2011 07:27

Last Updated on Tuesday, 05 April 2011 14:23

Published on Monday, 04 April 2011 07:20

Written by xxx

Hits: 40

که باید فارسی باشه!!

الان باید چیکار کنم ؟؟

همون 1.5 رو فعلا کار کنم تا 1.7 جا بیفته یا اینکه راه دیگه ای هست؟

ممنون راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

الان باید چیکار کنم ؟؟

همون 1.5 رو فعلا کار کنم تا 1.7 جا بیفته یا اینکه راه دیگه ای هست؟

سلام

1.7 تازه متولد شده و قطعن طول می کشه که راه بیافته، تا پایان عمر 1.5 فعلن با 1.7 دستتون رو گرم کنید تا به چم و خمش آشنا بشید، برای انتقال عجله نکنید، تا پایان عمر 1.5، جوملای جدید هم توسعه پیدا خواهد کرد.

یاعلی

لینک به ارسال

تصميم دارم يه سايت جوملايی ديگه راه اندازی کنم ولی در حال حاضر در مورد اينکه آينده جوملا 1.7 چی ميشه ترديد دارم..... آيا به سرنوشت جوملا1.6 منجر ميشه که چند ماه از تولدش نگذشته دوران مرگ فرا رسيد؟؟ من تو سايت جومفا مطالبی رو ديدم مبنی بر اينکه جوملا 1.8 در راهه. اگه حقيقت داشته باشه پس بلايی که به سر جوملا 1.6 اومد به سر جوملا 1.7 هم مياد.... و همه کسانی که با سختيهای عدم وجود افزونه های مناسب به اميد آينده خوب اون به سر کردن بايد دوباره نا اميد بشن؟؟؟ و وقت گران بهاشون تلف شده؟

دوستانی که دستی به آتش دارن من رو راهنمايی کنن...

من سايتی رو ميخام راه اندازی کنم که در حال حاضر به جز قالب زيبا افزونه های زيادی نياز ندارم.. اگر آينده ايی برای جوملا 1.7 ميبينيد راهنمايی کنيد که با اون سايت رو راه اندازی کنم اگه نه پس برگرديم به همون جوملای قدرتمند 1.5؟؟؟

لینک به ارسال

تصميم دارم يه سايت جوملايی ديگه راه اندازی کنم ولی در حال حاضر در مورد اينکه آينده جوملا 1.7 چی ميشه ترديد دارم..... آيا به سرنوشت جوملا1.6 منجر ميشه که چند ماه از تولدش نگذشته دوران مرگ فرا رسيد؟؟ من تو سايت جومفا مطالبی رو ديدم مبنی بر اينکه جوملا 1.8 در راهه. اگه حقيقت داشته باشه پس بلايی که به سر جوملا 1.6 اومد به سر جوملا 1.7 هم مياد.... و همه کسانی که با سختيهای عدم وجود افزونه های مناسب به اميد آينده خوب اون به سر کردن بايد دوباره نا اميد بشن؟؟؟ و وقت گران بهاشون تلف شده؟

دوستانی که دستی به آتش دارن من رو راهنمايی کنن...

من سايتی رو ميخام راه اندازی کنم که در حال حاضر به جز قالب زيبا افزونه های زيادی نياز ندارم.. اگر آينده ايی برای جوملا 1.7 ميبينيد راهنمايی کنيد که با اون سايت رو راه اندازی کنم اگه نه پس برگرديم به همون جوملای قدرتمند 1.5؟؟؟

به نظر بنده حقیر که دستی به آتش هم ندارم : شما فعلا با جوملا 1.5 سایت راه اندازی کنید درآینده هر جوملای که آمد امکان آپگرید و یا راه حل های دیگر وجود دارد .

لینک به ارسال

سلام

فعلا پیشنهاد همون جوملا 1.5 هست

ولی..!!

اگه شما نیازی به افزونه های خاصی ندارین و مثلا با یک بسته نصبی آماده جوملا 1.7

کارتون راه میفته

پس جوملا 1.7 رو انتخاب کنید، چون از لحاظ امنیت و سئو بهتر هست

و شما مدیریت بهتری دارید.

در ضمن در ادامه آپگریت هم میتونید بکنید.

در پناه حق...

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...