رفتن به مطلب
sajad_n90

مشکل با پلاگین امتیاز دهی مطالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

من پلاگین امتیاز دهی به مطالب را از همین سایت دانلود کردم

لینک دانلود:

http://www.joomina.ir/%D8%AA%D9%86%D8%B8%DB%8C%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8/%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%85%D8%AA%DB%8C%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D9%87%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B7%D9%84%D8%A8-%D8%A2%DA%98%D8%A7%DA%A9%D8%B3-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7

تنظیمات رو هم انجام دادم ولی برای امتیاز دهی اون ستار ها رو نشون نمیده و به صورت عدد نشون میده ممنون میشم راهنمایی کنیدک

عکس مربوط به امتیاز دهی سایت من:

i40164_4444.jpg

عکس مربوط به سایت جوملا:

i40165_3333.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

این افزونه رو حذف و مجدد بعد از اطمینان از دانلود کامل افزونه، اقدام به نصب مجددش کنید...

با آرزوی موفقیت

لینک به ارسال

دوست عزیز سلام.

با اجازه از مدیران انجمن ، این مطلب را منتشر میکنم.اگر در انتشار این مطلب که بنده با ذکر منبع آن را آوردم موردی هست هر طور که صلاحدیدن اقدام فرمایند.

من هم خودم دنبال این پلاگین بودم که در انجمن جوملای ایران به آن برخوردم و جهت اطلاع شما نیز عین گفتگوی فوق را در این جا ذکر میکنم.

"توسط پلاگین Extra Vote امکان امتیاز دهی آجاکسی به مطالب را به صورت بسیار زیبا وشیک خواهید داشت و می تواند جایگزین مناسبی برای امتیاز دهی سنتی جوملا باشد
این پلاگین چندین بار به فارسی ترجمه شده است ولی چون امکانات زیادی در نسخه های جدید به آن اضافه شده آخرین نسخه آن را هم به فارسی ترجمه کردم(2.5.2 )
شما می توانید توسط این پلاگین امکان امتیاز دهی را برای کاربران ثبت نام کرده محدود سازید یا امتیاز دهی را در قسمتهای مختلف مانند بعد از عنوان یا بعد از مطلب قرار دهید
همچنین می توانید در هر قسمت از متن و مطالب خود که بخواهید امکان امتیازدادن را به صورت زیبای پنج ستاره آجاکسی اضافه نمایید کافی است کدهای
{extravote 1}, {extravote 2}, {extravote 3} و .... را در هرقسمت ازمطالب خود قرار دهید و سایر امکانات که امیدوارم مورد پسند شما قرار گیرد

برای استفاده از این پلاگین به چند نکته توجه کنید
برای اینکه این پلاگین در مطالب نمایش داده شود باید نمایش امتیاز در قسمت گزینه های مدیریت مطالب فعال باشد
و برای اینکه سیستم امتیاز دهی پیش فرض خود جوملا دیگر نمایش داده نشود به
قسمت مدیریت پلاگین ها رفته و پلاگین محتوا - امتیازدهی را غیر فعال
نمایید

پلاگین Extra Vote در جوملای جهانی   

سایت دمو

لینک دانلود: http://www.jmdownload.ir/download.php?filename=13706896891.zip

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...