رفتن به مطلب
m.rezaei

ساخت یک مرکز ذانلود

پست های پیشنهاد شده

سلام

من می خوام با جوملا یه چیزی مثل این سایت درست کنم که اگر توجه کنید دسترسی رو خیلی آسان کرده و وقتی می خواهید از این سایت چیزی دانلود کنید تمامی ورژن های قبلی رو هم در سمت راست صفحه لیست می کنه. مشابهش در اینجا و اینجا موجود هست که از کامپوننت Mosetstree استفاده شده و تجاری هست. اول اینکه من mtree رو دارم اما فارسی نیست دوم اینکه mtree هم نمیتونه امکاناتی رو که این سایت داره فراهم کنه اگر دوستان راهکاری بهتر سراغ دارند ممنون میشم راهنمایی کنند.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش من به نظر من این بهتره

www.jdownloads.com

این کامپونت به نام jdownload بیشتر این کار ها رو با پلاگین ها و ماژول های همراش می کنه که مشکلی داره بازم فاسی نیست:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

فارسی سازیش زیاد سخت نیست اما به کار من نمیاد ، من فقط میخوام قیافه سایت رو به مشابه سایتی که معرفی کردم در بیارم یعنی مجوعه ها رو به همون شکل لیست کنه و ورژن ها رو هم همینطور این کامپوننتی که شما دوست عزیزم معرفی کردی 3 صفحه رو باید رد کنی تا فایل رو بتونی دانلود کنید. من می خوام لینک مستقیم بدم.

لینک به ارسال

سلام

فارسی سازیش زیاد سخت نیست اما به کار من نمیاد ، من فقط میخوام قیافه سایت رو به مشابه سایتی که معرفی کردم در بیارم یعنی مجوعه ها رو به همون شکل لیست کنه و ورژن ها رو هم همینطور این کامپوننتی که شما دوست عزیزم معرفی کردی 3 صفحه رو باید رد کنی تا فایل رو بتونی دانلود کنید. من می خوام لینک مستقیم بدم.

راستی من اگه بجای شما بودم مثلا کارم فوری بود خودم ماژول های دستی مس ساختم و بادست تغییر می دادم همه چیز امکان داره و لی این کامپونتی که گفتم همین امکانات رو داره حالا نمی دونم باز شما ی می خواهید

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز به نظرم این ایکستنشن " Phoca Download " میتونه براتون مفید باشه /

فکر کنم قبلا فارسیشم تو وب دیده بودم

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز

فوکا دانلود فارسی شده نسخه 1.3.3

http://www.dl.joomina.ir/file.php?file=f8cd510c5d6ee95116a6f200665a89f5

or:

http://www.4shared.com/file/7dUHi0k9/com_phocadownload_v133persian-.html

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...