رفتن به مطلب
Wisdom

پلاگین نمایش RSS در سایت

پست های پیشنهاد شده

rss.jpg

با استفاده از این پلاگین می توانید لینک RSS سایت های دیگر را در سایت خود قرار دهید.

دریافت:

http://www.dl.joomina.ir/file.php?file=adb8e51a1195907283213769d919c215

* لینک دریافت تصحیح شد *

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام دوستان محترم

ببخشین تازه کارم

من میخوام فید خبر خوان و آدرس فیس بو ک و تویتر رو در کنار هم نمایش بدم مثلا در سمت راست آیکون هر کدام باشه که با کلیک نمایش بده مثلا عنوانش باشه ما را دنبال کنید.

اگه ف-ی-س ب-و-ک و تویتر یا گوگل پلاس نمیشه مشکلی نیست ولی فیدخبرخوان باشه البته فیدخبر خوان از کجا فعال میشه من تو مدیریت گشتم دیدمش فعالش هم کردم ولی تو سایت نشون نمیده.

علت چیست.

ممنون

التماس دعا

:thankyou:

:thankyou:

لینک به ارسال

با سلام دوستان محترم

ببخشین تازه کارم

من میخوام فید خبر خوان و آدرس فیس بو ک و تویتر رو در کنار هم نمایش بدم مثلا در سمت راست آیکون هر کدام باشه که با کلیک نمایش بده مثلا عنوانش باشه ما را دنبال کنید.

اگه ف-ی-س ب-و-ک و تویتر یا گوگل پلاس نمیشه مشکلی نیست ولی فیدخبرخوان باشه البته فیدخبر خوان از کجا فعال میشه من تو مدیریت گشتم دیدمش فعالش هم کردم ولی تو سایت نشون نمیده.

علت چیست.

ممنون

التماس دعا

یکم مطلبتون گنگ هست اگه مشیه بیشتر توضیح بدید با عکس نشون بدید بهتره

آرزومند آرزوهایتان

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...