رفتن به مطلب
ajax_h

معرفی چند ماژول در ارتباط با کامپوننت k2

پست های پیشنهاد شده

سلام

چندتا سوال داشتم

1- توی کامپوننت k2 چطوری میشه بعضی از آیتم ها رو ویژه کرد ؟ امکان تعریف بعضی از آیتم ها به صورت ویژه به چه صورته ؟

2- یک ماژولی معرفی کنید که آیتم های ویژه تعریف شده در k2 رو بتونه نمایش بده ، مثلا به صورت اسلایدی.

3- یک ماژولی معرفی کنید که امکان نمایش گروه های تعریف شده در k2 رو به همراه عکس اونها رو داشته باشه ( به صورت چند سطر و چند ستون ) (می خوام داخل مازول نمایش بدم نه اینکه توی منو تعریف کنم و به صورت کانتنت نمایش داده بشه)

با تشکر

سلام

چندتا سوال داشتم

1- توی کامپوننت k2 چطوری میشه بعضی از آیتم ها رو ویژه کرد ؟ امکان تعریف بعضی از آیتم ها به صورت ویژه به چه صورته ؟

2- یک ماژولی معرفی کنید که آیتم های ویژه تعریف شده در k2 رو بتونه نمایش بده ، مثلا به صورت اسلایدی.

3- یک ماژولی معرفی کنید که امکان نمایش گروه های تعریف شده در k2 رو به همراه عکس اونها رو داشته باشه ( به صورت چند سطر و چند ستون ) (می خوام داخل مازول نمایش بدم نه اینکه توی منو تعریف کنم و به صورت کانتنت نمایش داده بشه)

4 - یک مازول هم معرفی کنید که آخرین اخبار رو برای k2 نمایش بده

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

من هم همین سوالاتو داشتم و بالاخره یه آموزش فارسی تونستم پیدا کنم که جواب سوالاتمو بگیرم.

http://joomacademy.com/component/content/article/50-magazine/90-joom-learn.html

امیدوارم بهت کمک کنه

:thankyou:

لینک به ارسال

ممنون از شما ولی این آموزش تجاری است و به نظر میاد قصد شما تبلیغ است و هیچ توضیحی در مورد k2 در موضوعات این اموزش قرار ندارد !

شما در زمینه سوال کاربر اگر پاسخی دارید ارسال کنید !

لینک به ارسال

لازم نیست دیگه کسی پاسخ بده ، خودم به جواب همه سوالاتم رسیدم

ماشالله چه انجمن فعالی دارین ، سوالم رو 30 روز پیش پرسیدم نه 3 روز پیش !!!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...