رفتن به مطلب
web2

خطا در پشتیبان گیری

پست های پیشنهاد شده

سلام من با akeeba از سایتم پشتیبان گیری بدن خطا داشتم و دانلود کردم روی کامپیوترم اما حالا که میخوام اکستراکتش کنم خطا میده....

در موقع پشتیبانگیری هیچ پیغام خطایی نداده بود.....

ممنون میشم اگر کمکم کنین

download.php?imgf=13141743471.jpg

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مجبور شدم با zip بگیرم اما وقتی اکسرکن میکردم اینم ارور داد........

در ضمن توی لوکال پشتیبان میگیره و اکسترکت هم میشه اما روی هاست پشتیبان میگیره اما اون فایل پشتیبان اکسترکت نمیشه؟

لینک به ارسال

سلام

تنظیمات دیگه هم دست زدید ؟

اگر نزدید با یه اسکریپت به نام kickstart هم تست کنید . اگر باز هم نشد

مشخصات جوملاتون را بران بفرستید

لینک به ارسال

ممنون آقای تهرانی از راهنمایتون...من از کامپوننت جومینا استفاده کردم و تنظیمات پیشفرض بود...و با jpa هم گرفتم و بدون ایرادی گرفت اما وفتی دانلود میکنمو میام تو ویندوزم اکسترکت کنم اون ایرادو میده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kickstart اسکریپت هستش؟؟یهنی باید نصب کنم روی هاستم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

درود بر شما

از لینک زید دانلودش کن و در لوکال اول نصب کن یه امتحانی بکن ببین جواب میگیری یا نه کار باهاش را که یاد گرفتی ببر روی هاست

این اسکریپت فایل jpa را روی سرور باز میکنه

لینک به ارسال

ممنون آقای تهرانی از لطفتون...بله اکسرکت شد اما باز یه مشکل دیگه (تو لوکال انجام دادم )

مشکل اینجاست که وقتی اون فایل اکستراکت شده را حالا که میخوام دوباره روی لوکال نصب کنم تو قسمته db ارور میده

url=http://www.jmdownload.ir/download.php?imgf=13142005271.png]download.php?imgf=13142005271.png[/url

ممنون میشم اگر بازم راهنماییم کنین...سایت ماله خودم نیست واسه همون نمیتونم user o pass را بدم

لینک به ارسال

با هر 4 مرورگر تست کردم ... من بسته شرکتی جومینا را که توسط همین akeeba تهیه شده را راحت نصب میشه اما این...............

موقع پشتیبانگیری هیچ پیغام خطایی نداد..هیچ خطایی...اما وقتی فایل پشتیبان را از طریق cpanel دانلود میکنم روی کامپیوتر اکسترکت نمیشد که با kickstart اکسترکت شد اما حالا نصب نمیشه.....

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...