رفتن به مطلب
tramorphius

چگونگی نسبت دادن فرم جدید به کامپوننت

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان من یک فرم ساز نصب کردم و یک فرم ثبت نام تهیه کردم ، و توی فایلهای کد ماژول ثبت نام هم آدرس لینک ثبت نام رو عوض کردم ، اما نمیدونم چه کار کنم که فرمم به قسمت ثبت نام کامپوننت انجمن هم نسبت داده بشه؟

لطفا راهنماییم کنید. با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من فکر کنم باید براش کدنویسی انجام بدین تا اطلاعات فرمتون رو برای لاگین جوملا هم استفاده کنه

اگر تغییرات طاهری فرم زیاد مد نظرتون نباشه میتونین از افزونه ای که تو جوملا منتشر شده و توسط اون میتونید فیلدهایی رو به فرم ثبت نام خود جوملا اضافه میکنه استفاده کنید که راحتتره

لینک به ارسال

ممنون. فکر میکنم اسمش ambra باشه درسته؟ انقدر افزونه توی این چند روز دانلود کردم که قاطی کردم. اما نتونستم باهاش کار کنم. یادم نیست اما یه مشکلی باهاش داشتم.

لینک به ارسال

سلام

همونطور که napo گفتن برای اون کار باید کدنویسی انجام بشه

شما می تونی ماژول ثبت نام پیشرفته جومینا رو از این لینک دریافت کنی

http://dl.joomina.ir/file.php?file=9ea21d3e31848943caa9306604359b39

موفق باشی

لینک به ارسال

قربون عکس پروفایلت برم دفاعی جان ، من همه ماژولهای جومینا رو امتحان کردم. یا نتونستم باهاشون کار کنم ، یا مشکل داشتن که به این فرم ساز رو آوردم. اگه مشکل داشتم کمکم میکنید؟ :1:

راستش من به سوال کردن توی انجمن ها عادت ندارم. چون معلوم نیست آدم کی جواب سوالشو میگیره. معمولا فقط از اطلاعاتشون استفاده می کنم. ایندفعه جند تا سوال خیلی مهم داشتم که باز هم تو انجمن مطرح نکردم ، با آقای تهرانی تماس گرفتم. ایشون گفتن تو انجمن مطرح کنم ، دوستان زود پاسخ میدن ، که الحق هم تا الآن همینطور بوده.

ممنون.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...