رفتن به مطلب
wwe

لطفآ منو راهنمايي كنيد (خيلي مهم)

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان وقتي من توسايتم مثلآ تو صفحه ي اصلي دو تا موضوع دارم اگر هر كدوم يه عكس داشته باشه سايت كلآ قاطي ميكنه يعني مثلآ يا عكس يا نوشته هام ميرن پشت منو ها واسه همين هروقت ميخوام يه مطلب بفرستم بايد عكس مطلب قبليش رو پاك كنم كسي ميتونه به من كمك كنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

شايد قالبتون مشكل داره...اي كاش آدرس سايت و يا يه عكس از مشكلتون ميذاشتيد كه بهتر منظورتون رو متوجه مي شدم.

لینک به ارسال

يه نكته ديگه هم است اگه مطالبتون را كپي پيست مبكنبد ممكنه مطالب همراه با جداول كپي بشن كه اون وقت قالب دچار مشكل ميشه در غير اين صورت مشكل از قالبه به احتماله زياد

لینک به ارسال

خيلي ممنون از پاسخ هاتون من تا حالا چند دفعه قالبمو عوض كردم اما بازم اين مشكل رو دارم اين آدرسه سايت منه شما ميتونيد وارد بشيد و ببينيد كه چه طوري شده

wwepersia.com

لینک به ارسال

يعني هيچ راهي نيست كه عكس هاي بزرگ انداخت حتي وقت هايي هم كه عكس نميذارم بعضي از نوشته هاي پايين خود به خود ستوني ميشن

لینک به ارسال

ببینید دوست من این قالبی که گذاشته اید ماله site ground است این سایت قالب هاش منعطف نیست و شما نمیتونی عکس های بزرگتر از عرض content را قرا بدی . میشه این مشکل را برای همه مرور گر ها غیر از ie6 حلش کرد

لینک به ارسال

سلام

اینهمه قالب قشنگ تو اینتر نت ریخته تو سایت جومینا هم کلی قالب هست که آقای تهرانی زحمتشو کشیدن. شما اگه قالب تجاری خواستی به من پیغام خصوصی بده (اگر قالب های جومینا رو پسند نکردی که حتما میکنی).

در مورد اون چت باکسی هم که اون بغل سمت چپ گذاشتی باید بگم که یک ماژول خیلی زیبا واسه جوملا هست که همین کار رو میکنه.

بگرد پیدا میکنی.

لینک به ارسال

خيلي ممنون آقاي تهراني و torghoundy و بقيه ي دوستان من قالب رو عوض ميكنم و از قالب هاي جومينا ميذارم آقاي تهراني به نظر شما كدام يك از قالب هاي جومينا براي سايت من مفيد تر است لطفآ اگر ممكن است لينك دانلودش را بدهيد خيلي ممنون

لینک به ارسال

خيلي ممنون گذاشتمش ولي بازم اونجوري بود

سلام

شما بايد بري توي تنظيمات منوها، بعد صفحه اصلي رو انتخاب كني و بزني مطالب يك ستونه به نمايش در بياد

لینک به ارسال

خيلي ممنون گذاشتمش ولي بازم اونجوري بود

سلام

شما بايد بري توي تنظيمات منوها، بعد صفحه اصلي رو انتخاب كني و بزني مطالب يك ستونه به نمايش در بياد

سلام خيلي ممنون شما واقعآ منو كمك كردي من اين كارو كردم و درست شد نوشت بود تعداد ستون ها دو بعد من يكش كردم درست شد بازم تشكر ميكنم

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز من مدیر جومینا اسکریپت هستم...

من این قالب رو پیشنهاد میکنم :

http://joomina.ir/component/k2/item/76-paradise-rtl-template.html

من خودم امتحانش کردم عالیه

راستی اگه به اسکریپت یا چیز دیگه احتیاج داشتی بهم یه سر بزن

www.joominascript.ir

:afro:

لینک به ارسال

مرسي دارم آپلودش ميكنم رو هاستم

با كمي ويرايش شد درست هموني كه من ميخوام

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...