رفتن به مطلب
Rink8

مشكل در mini front page

پست های پیشنهاد شده

خدمت دوستان جومينايي

با سلام

بنده از ماژول ميني فرانت پيج استفاده كرده ام و يك مجموعه اي خاص براي نمايش به آن اختصاص داده ام اما يك مشكلي دارم كه هنگامي كه مطلب جديد مي گزارم بلافاصله در ميني فرانت پيج من نمايش نمي دهد و اگر باز مطلب اضافه كنم فقط مطلبي كه قبلا ثبت كرده ام را مي آورد و مطلب جديدي كه من ثبت كرده ام را نمايش نمي دهد و مي بايست باز مطلبي تعريف كنم كه مطلب جديدم نمايش دهد چكار بايد بكنم ؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

وقتی کش جوملاتون رو پاک می کنید باز هم مطلب رو نمی بینید و حتما باید مطلب اضافه کنید تا مطلب قبلی نمایش بده؟ (یه تست بکنید تا اگر با حذف کش درست می شد عرض کنم چه کنید...)

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام خدمت آقاي فرحزاديان

بله همين كار را براي من مي كند يعني اگر مطلبي اضافه كنم آن مطلبي كه اضافه كردم كه آخرين مطلب و جديد ترين مطلب محسوب ميشه را نمايش نمي دهد و مطلب قبلي آن را نمايش مي دهد يعني يكي قبل از آخر ، من نميخوام اينطوري باشه ميخوام طوري باشه كه هر مطلبي كه جديدا اضافه شد در ميني هم نمايش بدهد.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما به راهنمایی آقای فرحزادیان رو توجه کردید؟؟

کش مرورگر و کش جوملا رو پاک کنید و باز تست کنید

شاید کش ماژول رو هم فعال کرده باشید اون رو هم چک کنید و اگه فعال بود غیرفعال کنید.

بعد اگه درست نشد باز مراجعه کنید

در پناه حق...

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما به راهنمایی آقای فرحزادیان رو توجه کردید؟؟

کش مرورگر و کش جوملا رو پاک کنید و باز تست کنید

شاید کش ماژول رو هم فعال کرده باشید اون رو هم چک کنید و اگه فعال بود غیرفعال کنید.

بعد اگه درست نشد باز مراجعه کنید

در پناه حق...

سلام

مشكل من هنوز پابرجاست و درخواست هاي آقاي فرحزاديان را نيز اجرا كردم از همان لحظه اول و جوابي هم نيافتم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...