رفتن به مطلب
مصطفی صفرعلی

ثبت نام کاربر جدید

پست های پیشنهاد شده

با سلام

وقتی یک کاربر بخواد ثبت نام کنه اگه از نام کاربری و یا ایمیل کاربری که قبلا برای ثبت نام از آن استفاده کرده است بخواد استفاده کنه سیستم پیغامی مبنی بر این که این نام کاربری و یا ایمیل قبلا توسط کاربر دیگری ثبت شده است را میدهد . تا به اینجا مشکلی نیست .

اما مشکل زمانی است که کاربر در فیلد نام (منظورم نام کاربری نیست) از نامی استفاده میکند که قبلا یک کاربر آن را به ثبت رسانده بوده و در اینجا سیستم نه تنها عضویت کاربر را به ثبت میرساند بلکه هیچ پیغامی هم در این ضمینه نشان نمیدهد .

برای این مورد چیکار باید کرد تا هیچ کاربری از نام یک کاربر دیگر استفاده نکند ؟

اما دلیل مهمتری که برای این کار هستش اینه که نمیخواهم کاربران از نامهایی امثال :

admin - administrator - super user - مدیر سایت - ادمین و ...

استفاده کنند . برای اینکه کاربر جدید نتونه نام کاربری مثل نمونه های بالا رو ایجاد کنه خودم میتونم این نامهای کاربری رو برای خودم ایجاد کنم ولی برای جلوگیری از درج نامهایی که قبلا ایجاد شده اند نمیدونم چیکار کنم .

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .

:thankyou:

نام : مشکلم در این قسمت است

نام کاربری : -----

ایمیل : -----

پسورد : -----

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

این کار بصورت معمول امکان پذیر نیست ! مگر اینکه خودتون با کد نویس این حالت رو ایجاد کنید - میتونید از کد نویسی نام کاربری الگو بگیرید .

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

یعنی اینکه خودتون تو هسته دستکاری کنید !

به نحوه برنامه نویسی نام کاربری نگاه کنید و ببینید چه پارامتر های نیاز به تغییر هیت ...احتمالا نیاز باشه در دیتابیس هم تغییراتی بدید .

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...