رفتن به مطلب
maryjon

آموزش آبشاری نمودن منوهای قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام

میدونم باید پست جدید بزنم اما باورکنین هرکار میکنم نمیشه

من این اموزش را می خام ایا کسی هست از اعضای جومینا که این اموزش را از لینک زیر برداره و اینجا بزنه که ی بنده خدا مثل من که کارش گیر کرده اینا بخونه شاید به دردش خورد

ممنون:thankyou:

http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=285&Itemid=

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

مشاهده این آموزش مخصوص اعضا جومینا میباشد

عمومی نیست

لینک به ارسال

دوست عزیز بر اساس قوانین این کار درست نیست

یعنی خلاف قوانین انجمن هست

پس شما هم اسرار نکنید که عملی نیست.

در پناه حق...

لینک به ارسال

حتا نمی شه برای من به صورت شخصی بفرستید؟

خوب چرا یکی یک چیزی بلده به بقیه نباید بگه؟

من که نه کار تجاری می کنم نه می خام کپی برداری کنم صرفا برای خودم می خام . خوب شما که می دونین چرا کمکم نمی کنین؟

بابا مگه من چی خاستم؟ من می خام منوهامو جینگول کنم . خود منوهای ساده جوملا را که طبقه بندی زیرشاخه ای توش مشخص هست . به صورت پیشفرض خود جوملا زیر منوها رو میبره جلو تر اما وقتی روش استایل می ذارم همشون میان توی یک سطح. نتونستم با css درستش کنم گقتم برم سراع تکنیک های شما .

کمککککککککککککککک:afro:

لینک به ارسال

حتا نمی شه برای من به صورت شخصی بفرستید؟

خوب چرا یکی یک چیزی بلده به بقیه نباید بگه؟

من که نه کار تجاری می کنم نه می خام کپی برداری کنم صرفا برای خودم می خام . خوب شما که می دونین چرا کمکم نمی کنین؟

بابا مگه من چی خاستم؟ من می خام منوهامو جینگول کنم . خود منوهای ساده جوملا را که طبقه بندی زیرشاخه ای توش مشخص هست . به صورت پیشفرض خود جوملا زیر منوها رو میبره جلو تر اما وقتی روش استایل می ذارم همشون میان توی یک سطح. نتونستم با css درستش کنم گقتم برم سراع تکنیک های شما .

کمککککککککککککککک:afro:

خوب من یه راهنمایی میکنم .. اما به آموزش امیرجان مرتبط نمیشه .... چون یک جستحو در سایت joomla.org بکنید ، جواب رو پیا میکنید .. فقط شما باید CSS را بلد باشید تا بتونید منو آبشاری بساید و با کمی Jquery میتونید ون رو افکت بدید ... همین قدر میتونم راهنمایی کنم .. جوینده یابنده است . کمی جستجو در سایت های خارجی میتونه مفید باشه ...

برای آیکون هم در آرتیستیر باید php مسلط باشید و Java تا یک سری فایل را تغییر بدید .. در آرتیستیر نمیشه آیکون گذاشت .

یا علی

لینک به ارسال

کاربر محترم

maryjon

در صورتی که یکبار دیگر از قوانین انجمن تخطی کنید اخطار و دسترسی شما محدود خواهد شد

دیروز هم شما تذکر گرفتید

[align=CENTER] *** لطفاً قوانین را مطالعه نمایید ***

[/align]

لینک به ارسال

خوبه این گروه جومینا مالک سیستم مدیریت محتوای جوملا نیست . اگه مالکش بودن مردمو قتل عام میکردن. maryjon یه سوال پرسیده خواسته راهنماییش بکنید هزارتا اخطار بهش دادین که چی یعنی میخواین بگین که ما استاد جوملا هستیم . اونم از عضویتتون که هر موقع عشقتون میکشه آزادش میکنین و افرادی رو که دوست دارین انتخاب میکنید هر موقع تاریخ زدین که اون روز ثبت نام آزاده و میتونین ثبت نام کنید من از اول صبح تا آخر شب وایسادم ولی همش دروغ بود بعدشم مینویسید ما 100 نفر رو ثبت نام کردیم بقیه بمونن واسه آینده که اطلاع رسانی میکنیم . یک مقدار انتقاد پذیر باشید و اگه کسی از شما چیزی خواست با این تهدیدات و اخطارها به اون جواب ندید من بارها و بارها از سایت جومینا این برخوردها رو دیدم متأسفانه دانشتون خوبه ولی اخلاقتون نه . امیدوارم که اون باعث افتتون نشه .خدا نگهدار

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...