رفتن به مطلب
amira4

چگونه شناسه ی مطالب رو تغییر بدم ؟!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان عزیز

من چند تا سوال در مورد تصاویر در سایتم دارم !!! این هم آدرس سایتم : www.khenejin.com/2

1-من دارم در این سایت کار میکنم تا بتونم یه سایت خبری درست کنم !! ولی چند تا مشکل دارم !!

من وقتی میخوام یه مطلب رو درون اسلاید شو سایتم قرار بدم ، وقتی که مطلب جدید رو پست میکنم عکس مربوطه هم آپلود میکنم ولی در سایتم نمایش داده نمیشه !! یعن عکس رو نمیاره !!

چه کار کنم ؟

2- چگونه شناسه ی مطالب رو تغییر بدم ؟! مثلا وقتی یک مطلب رو ایجاد میکنم خود به خود شناسش ایجاد میشه !! ولی من میخوام شناسه ی مربوط به پستم رو بدم !! چیکار کنم ؟

3-در قسمت اخبارم که تشکیل شده از بخش های (( تفریحی - تکنولوژی- ورزش - کار و زندگی )) وقتی یه عکس کوچک مربوط به خبر را در مطلبم قرار میدم ، مطلب نمایش داده میشه ولی عکس نمایش داده نمیشه !! باید به ادامه ی مطلب بروم تا عکس نمایش داده بشه!!

من میخوام تو همون صفحه ی اصلی نشون بده !! این رو چیکار کنم ؟

4- در پایین ترین قسمت سایت که تشکیل شده از (( مد دنیا و روز - تحصیل -موسیقی - جهان )) وقتی مطلب رو میفرستم میخوام که عکسش هم نمایش داده بشه ولی نمایش داده نمیشه و باید به ادامه ی مطلب بروم

دوستان خواهشا به سایتم سر بزنید و این قسمت ها رو نگاه کنید !!

باتشکر از همه ی شما

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ا سلام

لطفا آدرس سایتتون را بدید تا ببینم و بعد راهنمایی کنم

در ضمن لطفا بگید که از چه افزونه هایی استفاده می کنید

در پناه حق :heart:

لینک به ارسال

ا سلام

لطفا آدرس سایتتون را بدید تا ببینم و بعد راهنمایی کنم

در ضمن لطفا بگید که از چه افزونه هایی استفاده می کنید

در پناه حق :heart:

سلام

www.khenejin.com/2

از افزونه های :

mod_jv_news

mod_jvlatestnews

mod_jv_headline

باتشکر از شما

لینک به ارسال

دوستان کسی کمک نمیکنه ؟!

خیلی جالبه !! 41 نفر از تاپیک دیدن کردند و فقط یه نفر جواب داده !!!!

لینک به ارسال

دوست عزیز

در تمام موارد مشکل شما به تنظیمات پارامترهای ماژول برمیگرده! باید نوع استایل ماژول رو به گونه ای انتخاب کنید که دارای تصویر خبر باشد، در موارد مطروحه استایل بدون تصویر خبر را انتخاب کرده اید! اگر اشکال از نوع استایل ماژول نبود می تونه از پارامتر مربوط به منبع عکس هم باشه! (ممکنه)

در مورد سوال 2 نیز، شناسه ی مطلب مقداری پیشفرض و خودکاره که توسط سیستم انتخاب و تداوم پیدا می کنه، در ضمن چه ضرورتی برای انتخاب دستی شناسه ی مطلب هست؟!! در هر حال اختصاص دستی شناسه ممکن نیست.

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز شما برای آشنایی بیشتر و بهتر با طرز کار این قالب و افزونه ها

بهتر هست بسته آسان نصب یا همون quick start رو در لوکال نصب کنید و تنظیمات ماژول رو بررسی کنید

و سایت خودتون رو به همون شکل تنظیم کنید.

در مورد شناسه هم نیازی به تغییر ندارید ولی اگه خیلی نیاز شد شما میتونید از طریق

سی پنل و phpmyadmin ،مطلب مورد نظر رو پیدا کرده و شناسه رو عوض کنید.

در مورد این قضاوت زود شما هم خدمتتون عرض کنم

که تعداد بازدید مهم نیست!

مهم اینه که مدیران و دوستانی که آشنایی دارن بازدید کنن!

شاید روزانه 5000 نفر بازدید کنن ولی این ملاک این نیست که حتما

مدیران بازدید کردن

در پناه حق...

لینک به ارسال

دوست عزیز

در تمام موارد مشکل شما به تنظیمات پارامترهای ماژول برمیگرده! باید نوع استایل ماژول رو به گونه ای انتخاب کنید که دارای تصویر خبر باشد، در موارد مطروحه استایل بدون تصویر خبر را انتخاب کرده اید! اگر اشکال از نوع استایل ماژول نبود می تونه از پارامتر مربوط به منبع عکس هم باشه! (ممکنه)

در مورد سوال 2 نیز، شناسه ی مطلب مقداری پیشفرض و خودکاره که توسط سیستم انتخاب و تداوم پیدا می کنه، در ضمن چه ضرورتی برای انتخاب دستی شناسه ی مطلب هست؟!! در هر حال اختصاص دستی شناسه ممکن نیست.

موفق باشید

سلام !! من گزینه ی فعال بودن تصویر را در پارامتر های ماژول فعال کردم !!!چطوری استایل ماژول رو که دارای تصویر باشد انتخاب کنم ؟

درضمن من بسته ی آسان رو دارم و دارم مطالب رو تغییر میدم !!

سلام

دوست عزیز شما برای آشنایی بیشتر و بهتر با طرز کار این قالب و افزونه ها

بهتر هست بسته آسان نصب یا همون quick start رو در لوکال نصب کنید و تنظیمات ماژول رو بررسی کنید

و سایت خودتون رو به همون شکل تنظیم کنید.

در مورد شناسه هم نیازی به تغییر ندارید ولی اگه خیلی نیاز شد شما میتونید از طریق

سی پنل و phpmyadmin ،مطلب مورد نظر رو پیدا کرده و شناسه رو عوض کنید.

در مورد این قضاوت زود شما هم خدمتتون عرض کنم

که تعداد بازدید مهم نیست!

مهم اینه که مدیران و دوستانی که آشنایی دارن بازدید کنن!

شاید روزانه 5000 نفر بازدید کنن ولی این ملاک این نیست که حتما

مدیران بازدید کردن

در پناه حق...

ممنون !! من بسته ی آسان رو نصب کردم و دارم مطالبش رو تغییر میدم !! من فقط میگم که چرا نمیتونم تصاویر برای مطالب ، اسلاید شو ، مطالب پایین سایت و ... انتخاب کنم !!!

ولی چطرا دموی خارجی سایت تصویر داره ؟

http://joomla15.zootemplate.com/zt_news_iii/

لینک به ارسال

خواهشا یکی جواب منو بده !!! من الان 2 روزه که سره این موضوع سایتم رو بستم !!

خواهشا کمکم کنید !! همش دارم صفحه رو رفرش میکنم که یکی جوابم رو بده !!

لینک به ارسال

با سلام

دوست گرامی پاسخ شما داده شده ولی شما دقت نمی کنید!

شما اگر بسته کامل رو دارید که خب افزونه هایی که در دمو هست هم درش قرار داره و کافیه مطالبتون رو با تصویر مورد نظر درج کنید تا نشون بده...

اگر فقط قالب رو دارید شما باید ببیند در دمو از چه الحاقاتی استفاده شده و اونها رو یکی یکی نصب کنید...

در مورد تصاویر بعنوان مثال شما وقتی تصویری برای مطالبتون یا اسلاید شو قرار داده باشید توسط افزونه های مختص خودشون نمایش داده خواهند شد...

موفق باشید

لینک به ارسال

اگر از بسته آسان نصب استفاده میکنید که قائدتا خودش دارای یکسری اخبار و تصاویر هست.و باید درست کار کنه.

اگر اخبار و تصاویر رو داره و درست کارنمیکنه ، اشکال از جای دیگه است(احتمالا از سرور)

اگر بعد از تغییرات شما ، تصاویر نمایش داده نمیشه مشکل از روش درج مطلب شماست و یا تنظیمات ماژول

لینک به ارسال

اگر از بسته آسان نصب استفاده میکنید که قائدتا خودش دارای یکسری اخبار و تصاویر هست.و باید درست کار کنه.

اگر اخبار و تصاویر رو داره و درست کارنمیکنه ، اشکال از جای دیگه است(احتمالا از سرور)

اگر بعد از تغییرات شما ، تصاویر نمایش داده نمیشه مشکل از روش درج مطلب شماست و یا تنظیمات ماژول

سلام

من یه چیز فهمیدم !! مثلا من یه مطلب پست کردم و شناسه ی آن 73 است !! من باید تو هاستم پوشه ی 73 رو پیدا کنم و یه عکس آپلود کنم توش و اسمش هم حتما باید jvnews_115x80.jpg باشه !!! اندازش هم همینطور !!

بعد عکس خودش خود به خود در مطلب ظاهر میشه !!

مثلا من اگه بخوام که یک لینک عکس رو تو مطالب وارد کنم عکس رو نشون نمیده !! مشکل من اینه !!

به نظر شما مشکل از کجاست ؟

لینک به ارسال

سلام

سلام

من یه چیز فهمیدم !! مثلا من یه مطلب پست کردم و شناسه ی آن 73 است !! من باید تو هاستم پوشه ی 73 رو پیدا کنم و یه عکس آپلود کنم توش و اسمش هم حتما باید jvnews_115x80.jpg باشه !!! اندازش هم همینطور !!

خیلی ببخشید ولی این موردی که فرمودید کاملا اشتباه است!

احتمالا شما نمیتونید تصاویر رو لینک کنید

اولین راه برای قرار دادن عکس این هست که شما در ادیتور مطلب

در پایین کنار دکمه ادامه مطلب دکمه تصویر رو میزنید و تصویر خودتون رو توسط کادری که باز شده آپلود میکنید

و این تصویر رو بعد از آپلود، تصویر رو انتخاب کنید و در بالای همون کادر باز شده دکمه درج هست و اون رو بزنید تا

تصویر رو وارد متن بکنه

راه دوم هم اینه که شما تصویرتون رو درجایی-مثل آپلود سنتر عکس-آپلود کنید و در بالای ادیتور

یک شکل عکس هست-مثل سیستم های وبلاگی- که با زدن اون کادری باز میشه

و در این کادر باید آدرس عکس آپلود شده در سایت آپلود سنتر رو قرار بدید.

اگه اینکاررو به درستی انجام بدید فکر نکنم مشکل داشته باشید.

در پناه حق...

لینک به ارسال

سلام

سلام

خیلی ببخشید ولی این موردی که فرمودید کاملا اشتباه است!

احتمالا شما نمیتونید تصاویر رو لینک کنید

اولین راه برای قرار دادن عکس این هست که شما در ادیتور مطلب

در پایین کنار دکمه ادامه مطلب دکمه تصویر رو میزنید و تصویر خودتون رو توسط کادری که باز شده آپلود میکنید

و این تصویر رو بعد از آپلود، تصویر رو انتخاب کنید و در بالای همون کادر باز شده دکمه درج هست و اون رو بزنید تا

تصویر رو وارد متن بکنه

راه دوم هم اینه که شما تصویرتون رو درجایی-مثل آپلود سنتر عکس-آپلود کنید و در بالای ادیتور

یک شکل عکس هست-مثل سیستم های وبلاگی- که با زدن اون کادری باز میشه

و در این کادر باید آدرس عکس آپلود شده در سایت آپلود سنتر رو قرار بدید.

اگه اینکاررو به درستی انجام بدید فکر نکنم مشکل داشته باشید.

در پناه حق...

نه آقا امیر حسین !!

من هردور راه شما رو از همون اول که خودم میدونستم امتحان کردم ولی نشد !! اگه خواستید میتونم اطلاعات وب سایتم رو بدم تا نگاه کنید !! باور کنید که راست میگم !!

با این قالب باید اینطوری کار کرد !!

1- باید از طریق شناسه ی مطلب عکس رو با نام jvnews_115x8.jpg آپلود کنم تا تصویر اصلی خبر این بشه !!

2- باید وارد مطلب شوم و براش عکس انتخاب کنم که از همون دو روشی که شما گفتید !! ولی این عکس تو ادامه ی مطلب نمایشه داده میشه !!

نتیجه ==> من باید عکس ها رو برای صفحه ی اصلی و خبر اصلی تو شناسه ی مطلب بریزم تا عکس فقط تو صفحه ی اصلی نمایش داده بشه و بعد به آن مطلب میرم و برای آن یه عکس دیگه که با عکسی که تو شناسه ی مطلب قرار دادم فرق میکنه رو با اون دو روش که شما گفتید آپلود میکنم و بعد این عکسی که آپلود کردم میشه برای ادامه ی مطلب !!! یعنی عکس شناسه فقط تو صفحه ی اول و عکس مطلب در ادامه ی مطلب نمایشه داده میشه !!

درک کردن این موضوع یکم سخت است !!!

ولی این کار برایم سخت است !! مشکل من همینجاست !!

خیلی کار کردن سخته !!

شما راه دیگه ای پیشنهاد نمیکنید ؟

الان شما میتونید به وب سایت من مراجعه کنید و این مطلب رو نگاه کنید که چگونه است !! خواهشا نگاه کنید !!

عنوان مطلب اینه :

12 ژن جدید دیابت کشف شد

شما عکس صفحه ی اصلی و عکس ادامه ی مطلب رو باهم مقایسه کنید !!!

درضمن اگه برای ادامه ی مطلب عکس انتخاب نکنم ، عکس اون شناسه ی مطلب نمایش داده نمیشه

لینک به ارسال

دوست عزیز شما این پوشه 73 رو چه جوری پیدا میکنید؟؟:huh:

مگه همچین چیزی تو هاست شما موجوده؟

وقتی شما مطلبی رو ایجاد میکنید این مطلب در پایگاه داده ایجاد میشه

و هیچ پوشه ای در هاست ایجاد نمی کنه

ببخشید من الان به دلیل امتحانات وقت ندارم

اگه دوستان دیگه وقت دارم سری به مدیریت شما بزنن

اگر هم کسی نبود انشاا... بعد از 13 تیر میرسم خدمتتون.

در پناه حق...

لینک به ارسال

دوست عزیز شما این پوشه 73 رو چه جوری پیدا میکنید؟؟:huh:

مگه همچین چیزی تو هاست شما موجوده؟

وقتی شما مطلبی رو ایجاد میکنید این مطلب در پایگاه داده ایجاد میشه

و هیچ پوشه ای در هاست ایجاد نمی کنه

ببخشید من الان به دلیل امتحانات وقت ندارم

اگه دوستان دیگه وقت دارم سری به مدیریت شما بزنن

اگر هم کسی نبود انشاا... بعد از 13 تیر میرسم خدمتتون.

در پناه حق...

بله وجود داره !! مثلا هر مطلب که ایجاد میشه یه شناسه هم برای آن ایجاد میشه !!

ممنون میشم که یکی به مدیریت من سر بزنه

لینک به ارسال

فكر نميكنم بتوان شناسه مطالب رو تغيير داد چون در اين صورت اگر شما اشتباه كنيد دو مطلب با يك شناسه وجود خواهد داشت!

در جوملا و ديگر اسكريپت ها ادرس هر مطلب با شناسه اون در انتهاي ادرس معمولا لينك داده ميشود و در صورتي كه مطلبي رو حذف كنيد و مطلب جديدي ايجاد كنيد شناسه اون هم حتي ديگر با شناسه مطلب قبلي كه حذف يكي نخواهد بود!

لینک به ارسال

فكر نميكنم بتوان شناسه مطالب رو تغيير داد چون در اين صورت اگر شما اشتباه كنيد دو مطلب با يك شناسه وجود خواهد داشت!

در جوملا و ديگر اسكريپت ها ادرس هر مطلب با شناسه اون در انتهاي ادرس معمولا لينك داده ميشود و در صورتي كه مطلبي رو حذف كنيد و مطلب جديدي ايجاد كنيد شناسه اون هم حتي ديگر با شناسه مطلب قبلي كه حذف يكي نخواهد بود!

سلام آقا گنجی !! بله !! نمیشه شناسه رو تغییر داد !!

ولی مشکل من یه چیز دیگست !! برای اینکه برای یک مطلب عکس بزارم ، باید شناسه ی مطلب رو که مثلا 73 است تو هاستم تو قسمت

هاستم و در پوشه ایمیج پیدا کنم و تو پوشه 73 عکسم رو فقط و فقط و فقط با نام jvnews_115x80.jpg آپلود کنم !!

اگر غیر از این نام عکسم رو آپلود کنم ، عکسم نمایش داده نمیشه !! تازه این عکس که آپلود کردم میشه برای صفحه ی اصلی !! یعنی فقط تو اخبار نمایش داده میشه و برای ادامه ی مطلب هم باید عکسم رو تو همون کادری که باید نوشته و وارد کنم آپلود کنم و یا لینک بدم !!

و نتیجه میشه این : عکسی که تو فایل شناسه ی هاستم میریزم میشه برای صفحه ی اصلی و عکسی که تو ی کادر مطلب آپلود یا لینکش رو میزارم میشه برای ادامه ی مطلب

حالا اینکه من برم تو هاستم و عکس مورد نظر رو با نام jvnews_115x80.jpg آپلود کنم خیلی برام سخته !!

خیلی خیلی سخته !!

شما چه پیشنهادی میکنید ؟

لینک به ارسال

كار شما يك مشكلي دارد و من هم متوجه منظور شما نشدم!

ماژول ها تصاوير رو از يك پوشه و يا يك مسير ميخونند و نمايش ميدهند و ماژول هاي اخبار هم تصاوير مطالب رو نمايش ميدهند.

الان شما بعد از اينكه مطلبي رو نوشتيد تازه تصوير اون رو اضافه ميكنيد و همونطور كه دوستان گفتند با اضافه كردن يك مطلب جديد پوشه اي به هاست اضافه نميشود و حتي ماژول ها هم فقط پوشه خودشون در هاست ايجاد ميشود.

من فكر ميكنم شما براي نمايش مطالب از روشي غير از روش اصلي ماژول استفاده ميكنيد!

شايد هم ما كاملا متوجه منظور شما نشديم!

ولي اگر مجبور هستيد از اين روش استفاده كنيد من پيشنهاد ميكنم از نرم افزار cuteftp براي دسترسي سريع به هاست استفاده كنيد!

لینک به ارسال

كار شما يك مشكلي دارد و من هم متوجه منظور شما نشدم!

ماژول ها تصاوير رو از يك پوشه و يا يك مسير ميخونند و نمايش ميدهند و ماژول هاي اخبار هم تصاوير مطالب رو نمايش ميدهند.

الان شما بعد از اينكه مطلبي رو نوشتيد تازه تصوير اون رو اضافه ميكنيد و همونطور كه دوستان گفتند با اضافه كردن يك مطلب جديد پوشه اي به هاست اضافه نميشود و حتي ماژول ها هم فقط پوشه خودشون در هاست ايجاد ميشود.

من فكر ميكنم شما براي نمايش مطالب از روشي غير از روش اصلي ماژول استفاده ميكنيد!

شايد هم ما كاملا متوجه منظور شما نشديم!

ولي اگر مجبور هستيد از اين روش استفاده كنيد من پيشنهاد ميكنم از نرم افزار cuteftp براي دسترسي سريع به هاست استفاده كنيد!

بله !! متوجه منظور من نشدید !!! من نمیتونم منظورم رو به شما و بقیه دوستان برسانم !!

خب از اول میگویم !!! الان من عکس هم قرار میدم !!!

1- الان من وارد مدیریت مطالب میشوم و گزینه جدید رو میزنم و توی کادر نوشته وارد میکنم و عکس هم وارد میکنم (( یا اد میکنم و یا لینک میزارم ))

(( این عکس که اد کردم و یا لینک گزاشتم تو ادامه ی مطلب نمایش داده میشه ولی تو صفحه ی اصلی نمایش داده نمیشه ))

خب تو این مطلب بالا گوشه سمت چپ یه گزینه هست به نام شناسه مطلب که شناسه الان هست 73 !!!

e2ucsi99rpxqm2vb2m7.jpg

xr7kkkzubkcu2ghlvv.jpg

3- خب الان این مطلب که پست کردم تو سایتم اینجوریه !!!

wcl1h37st92ooi1y7nwy.jpg

4- به ادامه ی مطلب همین پست در سایتم میرم !!!

v7vpulowkyijaf14vc3.jpg

همانطور که خودتان در این تصویر مشاهده میکنید اون عکس که من گزاشتم الان تو ادامه ی مطلب نشونش میده !!

5- خب حالا باید به هاستم برم و پوشه ی 73 رو پیدا کنم (( پوشه 73 همون شناسه ی 73 است )) !! سپس اون عکسی که میخوام تو صفحه ی اصلی نمایش داده بشه رو با نام jvnews_115x80.jpg آپلود کنم !! اگه با این نام آپلود نکنم عکسم نمایش داده نمیشه !!

3rus8d58vnxqszah86.jpg

6- وقتی که عکسم رو آپلود کردم ، حالا سایتم رو باز میکنم !!! و به اون مطلب مورد نظرم مراجعه میکنم !!

این عکس که در پایین مشاهده میکنید در صفحه ی اصلی سایتم است !!!

oc4bwtiz97ub59zwvx.jpg

6- حالا به ادامه ی مطلب همون مطلب میرم !!!

همونطور که مشاهده میکنید عکس ادامه ی مطلب من با عکس صفحه ی اصلی فرق میکند !!

mhdkwxhpulz8mdgvgi7z.jpg

نتیجه :

برای من سخت است که بخوام برم شناسه ی مطلب رو تو هاستم پیدا کنم و یه عکس رو نام jvnews_115x80.jpg آپلود کنم و تازه این عکس بشه برای صفحه ی اصلی !

امیدوارم که کامل توانسته باشم توضییح دهم !!

خب الان من باید چیکار کنم ؟!

لینک به ارسال

دوستان خواهشا كمكم كنيد !!

من كه عكس ها رو گزاشتم !!

لطفا به عكس ها و نوشته هاي من توجه كنيد !!

لینک به ارسال

داری از یه افزونه ای برای نمایش مطالبت استفاده میکنی؟

:huh::1::heart:

لینک به ارسال

داری از یه افزونه ای برای نمایش مطالبت استفاده میکنی؟

:huh::1::heart:

از ما‍ژول تجاري استفاده ميكنم !!

اصلا فقط اي نيست !! همه ي مطالب سايتم ،‌اسلايد شو ها و .... اينطوري هستند !!

لینک به ارسال

ببین در ماژولی که مطالبت رو نشون میده آدرس پوشه عکس رو به همراه نام عکس ندادی؟

مثلا ایطوری:

http://sait shomaaaaaaaaa/images/BlockHeaderIcon.jpg

که با نام عکس داده شده باشه و ماژول مجبور بشه فقط با همون نام فراخوانی کنه

؟

لینک به ارسال

ببین در ماژولی که مطالبت رو نشون میده آدرس پوشه عکس رو به همراه نام عکس ندادی؟

مثلا ایطوری:

http://sait shomaaaaaaaaa/images/BlockHeaderIcon.jpg

که با نام عکس داده شده باشه و ماژول مجبور بشه فقط با همون نام فراخوانی کنه

؟

نه !!

ولي تو قسمت پسوند ما‍ژول اين رو گذاشتم : _BLANK

لینک به ارسال

شما براي اينكه دوستان بتوانند بررسي كنند نام ماژول يا بسته نصبي تجاري كه استفاده كرده ايد بگوييد چون فكر ميكنم كمي تاپيك طولاني شد!

اگر اخبار سايت شما توسط ماژول نمايش داده ميشود ميتوانيد ماژول جديدي استفاده گنيد مانند گلوبال نيوز و يا ماژول هاي ديگر كه اينگونه مشكلات رو ندارند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...