رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

اي نام تو بهترين سرآغاز

سلام

در قسمت آموزش نتوانستم وارد شوم چون اجازه نداشتم

بنابر اين سوالم را اينجا مطرح كردم،عذر تقصير

مي خواستم ببينم بهترين روش آموختن جوملا و طراحي سايت به طور حرفه اي با اين سيستم چيست

مطالعه،ديدن فيلم آموزشي،تمرين عملي،گرفتن پروژه

يك جورايي سر در گمم من هر روز مطاله مي كنم

بعضا افزونه ها كه معرفي مي شوند را نصب و اجرا مي كنم

ولي به يك جمع بندي در طرحي سايت نمي رسم

هر كدام از جومينايي ها كه تجربه دارند در اين زمينه راهنمايي كنند

ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام و درود

بزرگ ترین مشکل افرادی که به تازگی با جوملا اشنا میشن اینه که دوست دارن یک شبه با تمام ترفند ها افزونه ها و دیگر امکانات جوملا آشنا بشن ولی این اشیباه بزرگی است..........!

بهترین روش یادگیری تمرین است.

با ابلا آوردن یک سایت با هر موضوعی که دلتان میخواد و تست افزونه های مورد نظر شما میتونید به سادگی یادگیری را فرا بگیرید.

در صورتی که نیاز به راهنمایی هم داشتید میتوانید از این انجمن استفاده کنید.

پیروز باشید.

لینک به ارسال

سلام.میخواستم ازتون خواهش کنم یه آدرس برا دانلود فیلمهای آموزشی جوملا بگید.جومینالرن آموزشای کمی داره.اگه یه جای دیگه سراغ دارین ممنون میشم بگید.:blush:

لینک به ارسال

سلام

از دوستان اگه کسی با دی وی دی های آموزشی جومینا کار کرده

میشه بگه تا چه حد میتونه کمک کنه؟؟؟؟؟؟

میشه با آموزش هاش قالب های حرفه ای طراحی کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

كلا براي كار سايت، يه پيشنياز html و يخورده css لازمه. بعدش ميمونه تلاش و پشت كار.

تجربه خودم رو ميگم:

اون اوايل (خيلي قديما) هيچي از طراحي سايت نميدونستم. اول با مامبو آشنا شدم. بعد رفتم سراغ جوملا 1 . اعتراف ميكنم اون موقع ها هيچي از سايت هاي دايناميك بارم نبود. فقط بلد بودم با html سايت استاتيك طراحي كنم. ولي تو همون html خيلي پيش رفتم و كتاب هاي زيادي خوندم و زياد با كدهاش ور رفتم و بازي كردم. چندين و چند سايت استاتيك رو سيستم خودم طراحي كردم و مي تونم بگم استاد شدم واسه خودم تو سايت هاي استاتيك. ولي هنوز از دايناميك خبري نبود! بعد تونستم با css و جاوااسكريپت به سايت هاي استاتيكي كه مي ساختم يكم رنگ و بوي دايناميك بدم! همونطور كه گفتم از جوملا و مامبو هم چيزي دستگيرم نشده بود.

تا اينكه بالاخره رفتم سراغ دايناميك و كار با cms. يه جورايي تب cms گرفتم! تقريبا ميشه گفت cms نبود كه نصب نكنم و كار نكنم باهاش. بعد كه از cms ها و دنياي دايناميك يه چيزايي سرم شد رفتم سراغ جوملا 1.5 و ديگه ولش نكردم! ميتونين تو فروم جومفا اولين تاپيك هاي من رو ببينيد. شايد خندتون بگيره كه چه سوالاي ابتدايي مي پرسيدم!

اما حالا بعد اين همه سال كار كردن با جوملا و كلا cms ها مختلف، رسيدم به اينجا (البته هنوز هم ادعايي ندارم و شاگردي مي كنم، ولي از اون موقع ها خيلي وضعم بهتره!). حالا مترجم افزونه هاي جوملام و به تازگي هم افتخار عضويت تو جومينا رو بدست آوردم. با اكثر افزونه هاي جوملا هم كار كردم و ديگه مي تونم خيلي از تغييراتي رو كه دلم مي خواد تو فايل هاي سورس افزونه بدم (با توجه به اينكه اصلا برنامه نويس نيستم من!). در ضمن جوملا رو تدريس هم مي كنم! مشكلات كاربران رو هم تا جايي كه سوادم قد بده، حل ميكنم.

اين ها همه رو گفتم تا فقط اين رو نتيجه گيري كنم: تلاش و استمرار و تمرين. منابع آموزشي هم كه الا ماشالله فراوونه.

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز اگر تهران هستید میتوانید تماس بگیرید soldooz@ymail.com یا اینکه پ.خ بدین بگم چی کار کنین

لینک به ارسال

دي وي دي آموزشي قالب جومينا اگر منظورتون است خوب است ودر حد مبتدي و متوسطه عاليه و پايه كار را به راحتي ياد ميگيريد!

بعد از اون هم كلاس هاي طراحي قالب بسيار خوب است و بسياري از دوستان شركت كننده در كلاس ها هم اكنون در حال طراحي قالب هستند.

اگر دوست داريد طراحي قالب را ياد بگيريد ميتوانيد با حضور در كلاس هاي طراحي از پايه به درستي ياد بگيريد!

براي ياد گيري به صورت انفرادي منابع زيادي در نت موجود است و البته به زبان انگليسي و در انجمن هم اگر جستجو كنيد آموزش جالبي معرفي شده .

من برخي لينك ها رو قرار ميدهم تا دوستان فكر نكنند به خاطر منافع كسي اطلاعاتي منتشر نميكند.

آموزش هايي به زبان فارسي از جمله سي اس اس و اچ تي ام ال و پي اچ پي

http://www.ostadonline.com/

اين هم آموزش انگليسي طراحي قالب جوملا

http://net.tutsplus.com/tutorials/php/how-to-build-a-joomla-template-start-to-finish/

در كل تمرين و ممارست باعث پيشرفت در اينكار خواهد شد .براي در يافت محصولات جومينا هم فقط از جومينا ماركت اقدام كنيد.

من همه اين ها رو ديدم ولي تمرين گروهي و شركت در كلاس يه چيز ديگه است!

لینک به ارسال

نه منظورم اون نیست چون اون به اجازه آقای تهرانی وابسته است که اجازه ندادند من منظورم چیز دیگری است البته ببخشید soldooz@ymail.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...