رفتن به مطلب
behamoz

با نصب غیر قانونی کامپوننت تجاری چه می شود؟

پست های پیشنهاد شده

سلام

می خواستم بدانم که با نصب کامپوننت تجاری ( مشخصا کامپوننت mtree (دایرکتوری)) بر روی جوملا ( به صورت غیر قانونی ) چه اتفاقی می افتد؟

سرور هاست من در آمریکاست و نسخه mtree را از سایتی دانلود کرده ام که گفته بود نال شده است و این سایت انگلیسی زبان گفته بود که هیچ مشکلی ایجاد نمی شود

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام

می خواستم بدانم که با نصب کامپوننت تجاری ( مشخصا کامپوننت mtree (دایرکتوری)) بر روی جوملا ( به صورت غیر قانونی ) چه اتفاقی می افتد؟

سرور هاست من در آمریکاست و نسخه mtree را از سایتی دانلود کرده ام که گفته بود نال شده است و این سایت انگلیسی زبان گفته بود که هیچ مشکلی ایجاد نمی شود

با تشکر

هیچ عیبی نداره فقط نباید اون رو منتشر کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

اگر هاست شما وارز نباشد اوایل وقتی نصب کردید هیچ مشکلی پیش نمی آید و وقتی رتبتون رفت بالا و مورد بازبینی قرار گرفتید و لینک ها از طرف سایت اصلی سازنده اون افزونه بازبینی می شه و از دست شما شکایت می شه به دیتاستنر شما بر اساس قوانین کپی رایت و هاست شما نیز تا وقتی که جلوی این شکایت ها به استد شما هیچ مشکلی ندارید و اگر هاست وارز پشتیبانی نکند شما مجبورید اون رو حذف کنید یا از اون هاست برید جای دیگری و بعضی هز هاست ها مستقیم بدون اطلاع چون در قوانین ذکر شده بود هاست رو بن می کنند

و در انشار نیز به همین امر می باشد

خوب بهتر هست که شما برید و هاست وارز بگیرید !!!

لینک به ارسال

دوستان درباره قالب هاي تجاري كه به طور غير قانوني منتشر ميشن هم همچين چيزي صادقه؟ مثلا درباره قالب camber كه من استفاده ميكنم و مال شركت راك تم هست!؟

خب من از جومينا هاست گرفتم، به نظرتون قالبم رو عوض كنم؟

لینک به ارسال

سلام

بهتره که عوض کنید چون علاوه بر اینکه این مشکلات ممکن پیش بیاد سایتتون رو هم سنگین میکنه

با سرعت داخل کشور بهتره اصلا از قالب های تجاری که سنگین هستند استفاده نشه

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...