رفتن به مطلب
omidnami

مشکل با کامپوننت ایجاد سطح دسترسی

پست های پیشنهاد شده

سلام به دوستان

یکی از دوستام کامپوننت سطح دسترسی را نصب کرده و تنضیمات را به درستی انجام نداده.

الان با مشکل بزرگی رو به رو شده !

زمانی که مدیر کل وارد سایت میشه دسترسی به یه سری از اپشن ها نداره

من اطلاعات دیتا بیس (مربوطبه کامپوننت) و همچنین خود کامپوننت را به صورت دستی حذف کردم ولی مشکل هل نشد

هیچ بکاپی از سایت نداره به جز یک جدول دیتابیس (فقط user) که اونم تغییر دادم.

خواهش مندم افرادی که با این مشکل مواجه شدن راهنمایی کنن (از اسپم این پست خود داری کنید.):thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

متاسفانه اگر کاربر تسلط کامل بر روی این دست الحاقات نداشته باشه مشکلات جبران ناپذیری رو در پی خواهد داشت... بنده هر بار بحث این چنین الحاقاتی می شه تاکید می کنم قبل از کار با اون حتما یک بک آپ از اطلاعاتشون بگیرند... !

در حال حاضر فکر نمی کنم به تنظیمات این الحاق هم دسترسی داشته باشید درسته!؟ حالا مجدد نصبش کنید و اگر به تنظیماتش دسترسی داشتید مجدد تنظیمات رو به حالت اولیه برگردونید... !

در کل فکر نمی کنم براحتی این مشکل براتون حل بشه و بهتره به فکر ریستور کردن جدیدترین نسخه بک آپتون (قبل از بروز این مشکل) باشید...

موفق باشید

لینک به ارسال

از لطف شما سپاسگذارم

ولی مدیر دسترسی به نصب و حذف هم نداره:D

هیچ راه حلی وجود نداره؟

دوستان کسی نمیتونه کمک کنه؟

لینک به ارسال

سلام

شما نبايد كامپوننت و ديتابيسش رو دستي حذف مي كردين.

در كل وقتي اين كامپوننت رو نصب مي كنين و الحاقاتش رو فعال مي كنين، مدير دسترسي ها رو از دست ميده و بايد برين تو كامپوننت تمام دسترسي ها رو به مدير بدين. پس اين يه چيز طبيعيه كه بعد از نصب كامپوننت و فعال شدن الحاقات، مدير ديگه دسترسي نداشته باشه و از تنظيمات اشتباه نيست. پس اينكه مدير دسترسي هاش رو از دست داده،‌ مسئله خاصي نبوده و به راحتي برطرف ميشده و نبايد كامپوننت رو حذف ميكردين.

به هرحال فكر نمي كنم بشه كار زيادي كرد. در صورت تمايل اطلاعات ادمين سايت و cpanel رو بدين تا بررسي كنم. شايد بشه راهي پيدا كرد.

لینک به ارسال

از تمامی دوستان عزیز سپاسگذارم

من هم تمامی این مطالب را به دوستم عرض کردم و دیتابیس و مدیریت پوشه ها را برسی کردم.

ولی هیچ کاری نمیشه کرد جز تماس با ادمین سرور

بازم سپاس

مشکل حل شده لطفاً اسپم نکنید

مشکل حل شده لطفاً اسپم نکنید

لینک به ارسال

با سلام

خوشحالم که مشکلتون حل شده...

لطفا راه حل رفع مشکل رو بیان کنید تا تاپیک به نتیجه برسه و دوستانی که با این مشکل مواجه می شن مشکلشون حل شه...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

از کمک های شما دوستان سپاسگذارم

با پشتیبانی هاست تماس گرفتم و درخواست باریابی اطلاعات دادم:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...