رفتن به مطلب
letelite

مشكل در خروج از جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

وقتي موقع خروج از جوملا ميخواهم با زدن كليد log out خارج شوم (‌اولين گزينه دست راست در نوار ابزار) با پيغام خطاي زير مواجه ميشم :

The most recent request was denied because it contained an invalid security token. Please refresh the page and try again.

ولي اگر از منوي site گزينه خروج (log out) را انتخاب كنم بدون هيچ مشكلي خارج ميشم .

اين خطا را در جوملاي 1.6 ديگري نيز ديده بودم .

آيا راه حلي براي اين مشكل وجود دارد ؟

با تشكر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

جوملای خود رو به آخرین نسخه بروز رسانی کنید...

پک کامل جوملا 1.6.3 رو دریافت و در هاست در دایرکتوری که پک جوملای فعلی رو آپلود کردید آپلود و اسکترکت کنید (نصب نکنید) و بعد از اکسترکت پوشه installation رو حذف کنید و بررسی کنید که مشکل حل شده یا خیر...

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

جوملاي من 1.6.3 هست .

فاصله زيادي بين 1.6.2 و 1.6.3 نبود فورا بروز كردم . اما وقتي 1.6.2 جومينا رو نصب كردم امتحان كردم ببينم مشكل حل شده يا نه آخه در جوملاي قبلي كه نصب بود برعكس بود يعني وقتي از منوي سايت ميخواستم لاگ آوت كنم ارور ميداد كه در جومينا درست بود براي همين اون بالايي رو يادم رفت چك كنم .

الآن مشكل همچنان پابرجاست .

لینک به ارسال

با سلام

تا اونجا که اطلاع دارم مشکل شما مربوط به نسخه های قبلی جوملا 1.6 بود که این مشکل در جوملا 1.6.3 رفع شده... !

الان شما کاری که عرض کردم رو انجام دادید!؟

پک کامل جوملا 1.6.3 رو دریافت و در هاست در دایرکتوری که پک جوملای فعلی رو آپلود کردید آپلود و اسکترکت کنید (نصب نکنید) و بعد از اکسترکت پوشه installation رو حذف کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

با سلام

ظاهرا كه حل شده .

چون الآن كه امتحان ميكنم مشكلي نداره الحمدلله .

ابته همانطور كه گفتم من جوملام رو از طريق پك ارتقاء 1.6.2 به 1.6.3 بروز كردم .

ممنون در هر صورت .:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...