رفتن به مطلب
حسینی پارسا

ماژول خبری پارسا گلوبال نیوز نسخه ی 2.1.7

پست های پیشنهاد شده

سلام و خسته نباشید و تشکر بابت آماده کردن این نسخه

یه مشکلی که گلبال نیوز داره اینه که وقتی به عنوان آخرین اخبار در صفحه اصلی ازش استفاده می کنیم جدیدترین اخبار رو پشت سر هم نشون نمی ده! بلکه جدیدترین اخبار هر مجموعه و یا هر بخش رو پشت سرهم نشون می ده! یعنی مثلا 4 خبر جدید بخش یک اول 4 خبر جدید بخش دو و... اگر بخواهیم کاری به به بخش و مجموعه نداشته باشه و جدیدترین خبر هارو از هر مجموعه یا بخش پشت سرهم نشون بده و ترتیب ارسال خبر رو حفظ کنه راهی هست؟

سلام

خیر راهی نیست متاسفانه! مگر در کدهای افزونه دست برده شود، البته آخرین اخبار اصولن نیازمند عکس نیست و ضرورتی ندارد برای نمایش آن از گلوبال نیوز استفاده شود. می توانید از ماژول آخرین مطالب استفاده کنید.

البته اگر یک بخش را به گلوبال نیوز معرفی کنید مطالب مجموعه های زیر بخش را بدون ترتیب بندی مجموعه ای و بر اساس مبنای تنظیم شده پشت سر هم نمایش می دهد.

یاعلی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

البته آخرین اخبار اصولن نیازمند عکس نیست و ضرورتی ندارد برای نمایش آن از گلوبال نیوز استفاده شود. می توانید از ماژول آخرین مطالب استفاده کنید.

آخه من می خوام از این ماژول به جای ماژول پیش فرض صفحه اصلی سایت استفاده کنم تا جدیدترین مطالب سایت رو با سایز عکس یکسان فونت یکسان و

چینش یکسان نمایش بده! مثل همون وسط صفحه دمویی که خودتون قرار دادید! ولی متاسفانه همون مشکلی که گفتم پیش میاد و مثلا فلان خبر جدید می ره آخر صفحه چون بخش و مجموعش آخریه! از ماژول های مختلف دیگه ای هم که استفاده کردم همه برای کوچیک کردن تصاویر به مشکل خوردن! چون خیلی از تصاویر سایت اصلا لینکش از همون سایت اصلی نیست و از سایتای دیگست! و فقط گلوبال نیوزه که همچین تصاویری رو هم باز درست نمایش می ده!

نمی تونید راهنمایی کنید که چطر باید کدهای همین گلوبال رو تغییر بدم که این مشکلش حل بشه؟

لینک به ارسال

آخه من می خوام از این ماژول به جای ماژول پیش فرض صفحه اصلی سایت استفاده کنم تا جدیدترین مطالب سایت رو با سایز عکس یکسان فونت یکسان و

چینش یکسان نمایش بده! مثل همون وسط صفحه دمویی که خودتون قرار دادید! ولی متاسفانه همون مشکلی که گفتم پیش میاد و مثلا فلان خبر جدید می ره آخر صفحه چون بخش و مجموعش آخریه! از ماژول های مختلف دیگه ای هم که استفاده کردم همه برای کوچیک کردن تصاویر به مشکل خوردن! چون خیلی از تصاویر سایت اصلا لینکش از همون سایت اصلی نیست و از سایتای دیگست! و فقط گلوبال نیوزه که همچین تصاویری رو هم باز درست نمایش می ده!

نمی تونید راهنمایی کنید که چطر باید کدهای همین گلوبال رو تغییر بدم که این مشکلش حل بشه؟

واقعن کار ساده ای نیست، باید کسی که به خوبی با php آشناس چنین کاری رو انجام بده. از دست من در این باب کاری بر نمیاد...

یاعلی

لینک به ارسال

سلام

چیکار باید بکنیم که اخبار این ماژول در صفحه جدید باز شود ؟

ممنون

لینک به ارسال

سلام

چیکار باید بکنیم که اخبار این ماژول در صفحه جدید باز شود ؟

ممنون

سلام

به جومینا خوش آمدید

این نسخه از ماژول بصورت پیش فرض لینک ها را در صفحه ی جدید باز می کند.

اگر از نسخه ی اصلی افزونه استفاده می کنید، این نسخه را دانلود و روی نسخه ی نصب شده نصب کنید. ماژول های ایجاد شده ی قبلی حفظ خواهد شد.

یاعلی

لینک به ارسال

سلام دوستان

من از گلوبال نیوز برای سایت خبری استفاده می کنم

مشکلی که برای تنظیم اون دارم اینه که نمی تونم رنگ تیتر رو تغییر بدم

font color رو هم از GN_title فرخوان کردم و تغییر دادم ولی متاسفانه تغییری نمی کنه لطفا کمک بفرمایید ممنون

آدرس سایت:

http://mahyaweb.ir/joomla/

متن تنظیمات

arrow.gif GN_title

GN_image

GN_date dot_o.gif GN_text

لینک به ارسال

دوست عزیز

به جومینا خوش آمدید

اشکال اصلی در قالب شماست. البته اشکال نیست، CSS قالب شما استایل خودش رو به ماژول منتشر شده در موقعیت تحمیل می کنه.

این کد رو تست کنید، ببینید رنگ فونت تغییر می کنه یاخیر:

GN_title
GN_image
GN_date  GN_text

اگر مشکل برطرف نشد، باید CSS قالب رو اصلاح کنید.

اگر از دست خودتون برنمیاد در انجمن مشکلات > قالب ها پست بزنید تا دوستان کمکتون کنن.

ارادتمند

یاعلی

لینک به ارسال

کدها فکر نمیکنم تاثیری روی فونت موضوع مطلب داشته باشه

بستگی به css قالب داره گه چطور استایل رو تعریف کرده باشه

یاعلی

لینک به ارسال

با سلام

به انجمن جومینا خوش آمدید

مشکل اتون رو + قرار دادن دمو آنلاین جهت بررسی کدها در تاپیک جدید و بخش مربوطه مطرح کنید در خدمتتون هستیم...

موفق باشید

لینک به ارسال

آیا این افزونه می تونه عکس و تیتر خبر رو به صورت افقی در کنار هم قرار بده ؟ چیزی شبیه به بخش یادداشت سایت خبرآنلاین ...

http://img4up.com/up2/84418299141828873244.jpg

http://www.khabaronline.ir

لینک به ارسال

آیا این افزونه می تونه عکس و تیتر خبر رو به صورت افقی در کنار هم قرار بده ؟ چیزی شبیه به بخش یادداشت سایت خبرآنلاین ...

http://img4up.com/up2/84418299141828873244.jpg

http://www.khabaronline.ir

سلام

خیر، به این صورت نمی تواند.

می تواند بصورت افقی اخبار را اسکرول کند.

یاعلی

لینک به ارسال

سلام خسته نباشید

من از ماژول گلوبال نیوز استفاده میکنم و میخواهم از چندین مجموعه که دارم فقط مثلا 5 تا آخری بیاید بدون در نظر گرفتن مجموعه

مثلا 10 مجموعه دارم و هرکدام 7 تا خبر داشته باشند ولی خروجی ماژول فقط 5 تایی آخری باشد (از هر مجموعه ای که باشد)

لینک به ارسال

دوست عزیز این که دیگه کاری نداره

شما اول یک لطفی بکن گزینه های ماژول رو بررسی کن بعد اگر متوجه نشدی مشکلتو بپرس تا دوستان راهنمایی کنند

موفق باشید

یا علی

لینک به ارسال

با سلام

بنده از گلوبال نیوز برای ستون یادداشت ها استفاده می کنم

چطور می تونم فاصله بین کلمات رو در تیتر مطلب کم کنم ؟ یعنی کلمات جمله با فاصله عادی قرار داشته باشند نه با فاصله زیاد

ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

کدها رو دستکاری کردم به نتیجه مطلوب نرسیدم

74109554072007674624.jpg

در سایت پارسینه جملات تیترها فشرده و زیباتر است

http://www.parsine.com

79265477542178146813.jpg

لینک به ارسال

سلام

تاجایی که یادم هست من در کدهای آماده و یا کدهای پیشفرض گلوبال نیوز فاصله ای بین خطوط تعیین نکرده بودم. بنا بر این مشکل از استایل قالب شما ست که باید از سی اس اس قالب برطرف شود.

یاعلی

لینک به ارسال

سلام

کد های گلوبال نیوز من به صورته زیره:

GN_title

GN_text

* چطوری می تونم رنگ کلی بکگراند تیتر و خبر رو عوض کنم (رنگ بکگراندی که گلوبال نیوز در اوون منتشر شده)

* چطوری میشه فونت های فارسی رو در این ماژول استفاده کرد؟!

ممنون

لینک به ارسال

سلام

کد های گلوبال نیوز من به صورته زیره:

GN_title

GN_text

* چطوری می تونم رنگ کلی بکگراند تیتر و خبر رو عوض کنم (رنگ بکگراندی که گلوبال نیوز در اوون منتشر شده)

* چطوری میشه فونت های فارسی رو در این ماژول استفاده کرد؟!

ممنون

سلام

این کدها مرتبط با چینیش اجزای خبر هست. برای تغییر بگراند می بایست "رنگ زمینه ی جعبه" را در تنظیمات ماژول تغییر دهید.

در خصوص استفاده از فونت های فارسی نیز می توانید فونت مورد نظر را در همین کدی که گذاشتید:

[code]
 GN_title

GN_text

[/code]

فراخوان کنید. در این خصوص قبلن در انجمن بحث شده. البته چنین کاری را بخاطر کندی شدن فرآیند لود فونت توصیه نمی کنم.

یاعلی

لینک به ارسال

درود و وقت بخیر

میخواستم بدانم آیا امکانش هست ماژول پارسا گلوبال نیوز برای جوملا 2.5 را طوری تنظیم کرد که وقتی روی یک خبر کلیک میکنیم و در صفحه جدید باز میشود در آن صفحه جدید هیچ کدام از ماژولها بجز متن خود خبر نمایش داده نشود ...؟

یا حتی طوری تنظیم شود که فقط یک ماژول خاص در آن صفحه نمایش داده شود..؟

پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم...

با سپاس

لینک به ارسال

درود و وقت بخیر

میخواستم بدانم آیا امکانش هست ماژول پارسا گلوبال نیوز برای جوملا 2.5 را طوری تنظیم کرد که وقتی روی یک خبر کلیک میکنیم و در صفحه جدید باز میشود در آن صفحه جدید هیچ کدام از ماژولها بجز متن خود خبر نمایش داده نشود ...؟

یا حتی طوری تنظیم شود که فقط یک ماژول خاص در آن صفحه نمایش داده شود..؟

پیشاپیش از راهنمایی شما ممنونم...

با سپاس

سلام دوست خوبم

به جومینا خوش آمدید.

اساسن خواسته ی شما به گلوبال نیوز ارتباطی ندارد. این مهم به نحوه ی انتشار ماژول های مختلف در صفحات داخلی سایت برمی گردد.

برای این کار روشهای مختلفی وجود دارد، اما یکی از این روش ها:

در سایت خود منویی بسازید از نوع بلاگ مطالب (همه ی مطالب سایت) و آن را در سایت منتشر کنید. (اگر می خواهید این منو در سایت بصورت مستقیم قابل دسترس نباشد می توانید آن را در نقشه ی سایت نمایش دهید) سپس ماژول های موجود در سایت خود را طوری تنظیم کنید که در این منو نمایش داده نشوند.

به همین سادگی صفحات مطالب شما بصورت خام و بدون ماژول نمایش داده می شوند.

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...