رفتن به مطلب
mahdi1r

ساختن زیر منو

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیزمن یک صفحه مثل صفحه زیر می خواهم ایجاد کنم

کودکان عقب افتاده ذهنی (بخش)

بیماریها(مجموعه)

1-سرماخوردگی

2-مننژیت

مشکلات روحی(مجموعه)

1-پرخاشگری

2-نافرمانی

رشدکودکان(مجموعه)

1-جهش رشد

2-رشد مغزی

که در آن یک بخش و سه مجموعه و هر مجموعه دو مطلب داشته باشند و با کلیک بر هر مطلب آن مطلب باز شود

من در ابتدا یک بخش و سه زیر مجموعه برای آن درست کردم و وطالب را ایجاد کردم و یک منو برای آن ایجاد کردم

از نوع ( نمایش لیست مجموعه های بخش)ولی در این حالت فقط عنوان مجموعه ها نشان داده میشه و اثری از مطالب هر مجموعه نیست یکی از دوستان گفت باید برای آن منو یک زیر منو از(نوع نمایش لیست تمام مطالب مجموعه )بسازید اولا من اینکار را کردم و نتیجه نداد و فقط چون در قسمت سمت چپ صفحه از گزینه پارامترهای اصلی مجبور به انتخاب یک مجموعه بودم فقط یک مجموعه نمایش داده میشه و بقیه مجموعه ها نشان داده نمیشه حالا یک سوال که آیا راه را من درست می روم یا اینکه باید چکار کنم لطفا مرا راهنمایی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اول از همه خوش اومدین به باحالترین انجمن یران

بعدش لطفا آدرس سایتتونو بهم پ خ کنین چون مربوط به رشته من میشه این موضوع ها (دوشنبه قراره در مورد منژیت کنفرانس بدم):D

اما در مورد اون منوها...بجای این کارا میتونین از یه ماژول فوق العاده کاربر پسند و زیبا و حتی قدرتمند استفاده کنین که منظورم ماژول جستجوی موضوعی جومینا هستش...برای اینجور سایت ها واقعا ایده آل هستش...البته نظر شخصیم بودااااا:D

http://www.joomina.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=266&Itemid=

:thankyou:

لینک به ارسال

سلام

اگه بخواین زیرمنو بسازین و این زیرمنوها بصورت آبشاری نمایش داده بشه، باید از افزونه های ساخت منوی آبشاری استفاده کنین. البته اکثر قالب ها توی موقعیت های خاصی، امکان نمایش منوی آبشاری رو میدن.

فرض میکنیم قالب شما همچین امکانی داره.

پس از ایجاد بخش ها، مجموعه ها و مطالب، یه منو میسازین (و یا میتونین از منوهای موجود استفاده کنین). گزینه های منو رو با لینک دادن به بخش ها و مجموعه ها و مطالب، ایجاد میکنین. به این شکل که اول یک گزینه منو میسازین و لینک میدین به بخش کودکان عقب افتاده ذهنی (طرح لیست یا بلاگ، هرکدوم که خواستین). بعد سه تا گزینه منوی دیگه میسازین و والد اون ها رو کودکان عقب افتاده ذهنی قرار میدین و هر کدوم رو به یکی از مجموعه ها لینک میدین. میتونین از این فراتر برین و گزینه های دیگری بسازین و والد اون ها رو همون 3 گزینه قبلی که به مجموعه ها لینک دادین قرار بدین و هرکدوم از این گزینه منوهای جدید رو به مطالبتون لینک بدین. پس تا اینجا یه منوی سه سطحی ایجاد کردین:

کودکان عقب افتاده ذهنی

1) بیماریها

1-1) سرماخوردگی

1-2) مننژیت

2) مشکلات روحی

2-1) پرخاشگری

2-2) نافرمانی

3) رشدکودکان

3-1) جهش رشد

3-2) رشد مغزی

بعد از ایجاد منو و گزینه های منو، باید براش یه ماژول بسازین، از نوع main_menu. تو تنظیمات ماژول، تو پارامترها، گزینه "همیشه زیرمنوها را نشان بده" رو باید فعال کنین. در نهایت هم باید ماژول رو تو یه موقعیت مناسب از قالب که امکان نمایش منوی آبشاری رو داشته باشه (مثلا hornav) منتشر کنین.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...