رفتن به مطلب
alireza6926

مشکل درگذاشتن لینک

پست های پیشنهاد شده

باسلام خدمت دوستان عزیز

بنده میخوام تو یکی از مطالب وبسایتم یک لینک بزارم برای دانلود ولی هرکاری میکنم این لینک ابی نمیشه که کاربرا بتونن راحت دانلودش کنن.لطفا اگه اطلاعی دارید راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
13 ساعت قبل, alireza6926 گفت:

باسلام خدمت دوستان عزیز

بنده میخوام تو یکی از مطالب وبسایتم یک لینک بزارم برای دانلود ولی هرکاری میکنم این لینک ابی نمیشه که کاربرا بتونن راحت دانلودش کنن.لطفا اگه اطلاعی دارید راهنماییم کنید

سلام
دوست عزیز آدرس سایتتان و صفحه موردنظر را بگید را راحتتر و بهتر بتونیم کمکتان کنیم

لینک به ارسال

آدرس سایت م htpp://sedayetoo.ir

البته به کمک یکی از دوستان تونستم مشکلمو حل کنم ولی بازم یه سوال دارم، مثلا تو بعضی از سایتهای موزیک روی لینک آهنگ نوشته ۳۲۰یا۱۲۸ میخواستم بپرسم چطور میشه همچین کاری کرد، اگه راهنمایی کنید ممنون مشم❤

لینک به ارسال
3 ساعت قبل, alireza6926 گفت:

آدرس سایت م htpp://sedayetoo.ir

البته به کمک یکی از دوستان تونستم مشکلمو حل کنم ولی بازم یه سوال دارم، مثلا تو بعضی از سایتهای موزیک روی لینک آهنگ نوشته ۳۲۰یا۱۲۸ میخواستم بپرسم چطور میشه همچین کاری کرد، اگه راهنمایی کنید ممنون مشم❤

برای اینکار در اصل شما نباید بصورت دستی لینک بزارید بلکه باید با افزونه های مخصوص سایت های موزیک، افزونه های مخصوص اشتراک گذاری فایل های صوتی و تصویری و ... استفاده کنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...