رفتن به مطلب
chavosh

maim یا category کدام یکی برای سئو لینک بهترین است؟

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان عزیز
دارم یه سایت فروشگاهی طراحی میکنم که دسته بندی های زیادی دارد برای قسمت دسته بندی فروشگاه سریه دوراهی ماندم که از main استفاده کنم یا از  category در  لینک . شما عزیزان کدام یک را پیشنهاد میکنید و اگر  جایگزینی بهتری سراغ دارید ممنون میشوم بفرمایید.

دسترسی به محصولات از طریق منو میباشد برای مثال:

پوشاک                                   به لینک توجه کنید                                             www.mydomain.com/fa/maim or category/Clothing/id-49
         مردانه                                    به لینک توجه کنید                                           www.mydomain.com/fa/maim or category/men/id-50
          زنانه                                     به لینک توجه کنید                                       www.mydomain.com/fa/maim or category/women/id-51

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
بر 12/10/2017 at 10:57 , chavosh گفت:

با سلام خدمت دوستان عزیز
دارم یه سایت فروشگاهی طراحی میکنم که دسته بندی های زیادی دارد برای قسمت دسته بندی فروشگاه سریه دوراهی ماندم که از main استفاده کنم یا از  category در  لینک . شما عزیزان کدام یک را پیشنهاد میکنید و اگر  جایگزینی بهتری سراغ دارید ممنون میشوم بفرمایید.

دسترسی به محصولات از طریق منو میباشد برای مثال:

پوشاک                                   به لینک توجه کنید                                             www.mydomain.com/fa/maim or category/Clothing/id-49
         مردانه                                    به لینک توجه کنید                                           www.mydomain.com/fa/maim or category/men/id-50
          زنانه                                     به لینک توجه کنید                                       www.mydomain.com/fa/maim or category/women/id-51

سلام
به نظر من بین دو کلمه main و category کلمه category بهتر است چون معنی مجموعه می دهد و گوگل و موتورهای جستجو به راحتی این کلمه را تشخیص می دهند و معنی و مفهوم آن را متوجه می شوند.

امتحان نکردم ولی شاید چون فروشگاه است و بحث فروش است به جای category از کلمه فروش مثل sale یا shop استفاده کنید واضحتر و بهتر باشد

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...