رفتن به مطلب
m.reza.e

مشکلات روشن بودن ذخیره ساز

پست های پیشنهاد شده

سلام وقت ب خیر

دوستان عزیز زمانی که ذخیره ساز روشن می شود و مطمئنا سرعت سایت بالا میرود مشکل اصلی عدم فعالیت درست نمایش تعداد بازدید مطالب است و تعداد بازدید ها اصلا درست نمایش داده نمی شود و یا بهتر است بگوییم شمارنده کار نمی کند آیا راه حلی برای حل این مشکل هست؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
1 ساعت قبل, m.reza.e گفت:

سلام وقت ب خیر

دوستان عزیز زمانی که ذخیره ساز روشن می شود و مطمئنا سرعت سایت بالا میرود مشکل اصلی عدم فعالیت درست نمایش تعداد بازدید مطالب است و تعداد بازدید ها اصلا درست نمایش داده نمی شود و یا بهتر است بگوییم شمارنده کار نمی کند آیا راه حلی برای حل این مشکل هست؟

ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام
دوست عزیز برای نمایش آمار سایت، بازدید و مطالب و ... از افزونه خاصی استفاده می کنید؟

معمولاً هر افزونه ای خودش تنظیماتی برای استفاده یا عدم استفاده از کش دارد. تنظیمات افزونه را بررسی کنید.

همچنین در تنظیمات جوملا نوع کش و ذخیره ساز را روی cache_lite بذارید و زمان ذخیره سازی را هم کاهش دهید فقط در حد چند ثانیه کش شود.
----------------

البته در کل بهتر است کش سیستم خاموش باشد و استفاده نشود مخصوصاً در سایت هایی که تغییرات لحظه ای وجود دارد مثل فروشگاه اینترنتی که سبد کالا ممکنه هر لحظه توسط مشتری تغییر کنه  و کالایی حذف و اضافه بشه.

برای افزایش سرعت سایت از روش های دیگری مثل بهینه سازی عکس ها، فشرده سازی کدهای cssو جاوا اسکریپت و ... استفاده شود بهتر است.

لینک به ارسال

نه به علت کم کردن منابع مصرفی هاست نیاز به روشن بودن ذخیره ساز دارییم اما این مشکل هست که تعداد hit یا همون کلیک خراب میشه

لینک به ارسال

دوست عزیز نوع ذخیره سازی و زمان تفاوتی ایجاد نمی کنه

ممنون میشم راهکار دیگه ای ارایه بدید

لینک به ارسال
هم اکنون, m.reza.e گفت:

دوست عزیز نوع ذخیره سازی و زمان تفاوتی ایجاد نمی کنه

ممنون میشم راهکار دیگه ای ارایه بدید

البته یادم رفت بگم که بعد از اعمال تغییرات، کش جوملا و کش مرورگرتان را پاک کنید تا بتوانید نتایج تغییرات جدید را ببینید.

آدرس ساییتون را لطف می کنید تا یه نگاهی به سایت بندازیم. شاید راه حل خاصی به ذهنم رسید:)

لینک به ارسال
35 minutes قبل , m.reza.e گفت:

بفرمایید

http://kasiristorage.com

سایتتون را بررسی و تجزیه تحلیل کردم

من نظر شخصی خودم را می گویم  با کسی کاری ندارم

نظر شخصی من این هست که کش سیستم را خاموش و غیرفعال کنید ولی در عوض سایتتون را بهینه سازی کنید.

اولاً سایت شما بازدید آنچنانی ندارد همچنین ساختار پیچیده آنچنانی ندارد که نیاز به منابع سرور زیاد داشته باشد. الکسا در حدود 5 میلیون یعنی بازدید بسیار کم است.

دوماً سایت شما بسیار ساده هست فقط چندتا عکس در اسلایدشو دارد و چند تا عکس از انبارها، برندها و دو تا نقشه گوگل در زیر سایت. بهینه نبودن این عکس ها و کدهای سایت باعث افزایش حجم سایت شده و حجم صفحه اول حدود 5.67 مگابایت هست که بسیار حجم بالایی هست از طرفی لود نقشه های گوگل باعث کاهش سرعت لود سایت می شود.

در سایت gtmetrix.com بخوبی می تونید اشکالات سایتتون را بررسی کنید و ببینید

از طرفی نمی خواهم مستقیماً اسم ببرم شما دارید از هاست ایرانی و سرورهای ایرانی استفاده می کنید که طبیعتاً قیمتشان بالاست. برخلاف تبلیغاتی هم که می کنند کیفیت و سرعت و سخت افزار آنچنانی ندارند.

شرکت میزبانی که دارید استفاده می کنید کیم..... که خودش داره از آسی..... خدمات میزبانی دریافت می کنه.

یک هاست خارجی به صدتا از این هاست و سرورهای ایرانی می ارزد.

نظر شخصی من بود. منتظر نظر سایر دوستان هم هستیم

لینک به ارسال

ممنونم دوست عزیز

سایت مدنظر هنوز بالا نیومده و من به جهت تجربه و پیش بینی این سوال رو پرسیدم و چون این سایت شبیه نسخه مورد بحث هست این سایتو معرفی کردم

بی نهایت ازت ممنونم 

بابت وقتی که گذاشتید متشکرم 

اگر بابت همون مشکل خاص راه حلی پیدا شد ممنون میشم بهم اطلاع بدید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...