رفتن به مطلب
SMSBAZ

قرار دادن تصویر برای زیر مجموعه ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید . من یک وب سایت جوملا راه اندازی کردم و میخوام برای ارائه رام اندروید ازش استفاده کنم .

حالا من یک مشکل دارم . من میخوام چند مجموعه درست کنم با نام های مثلا ( سامسونگ / اپل / نوکیا / لنوو / هواوی و ال جی ) و برای این ها کلی زیر مجموعه درست کنم مثلا برای سامسونگ زیر مجموعه های مدل های گوشی هایی که داره میشه . مثلا ( S8 / S7 / S6 و ...) تا اینجا مشکلی نیست . مشکل اینجاست که من میخوام برای زیر مجموعه ها عکس یا آیکون مدل گوشی رئو بذارم مثل سایت gsmarena.com که مشترک وقتی روی اسم سامسونگ رفته آیکون ها رو کنار هم ببینه مثل این لینک   http://www.gsmarena.com/samsung-phones-9.php   و این تصویر

fqnl_2017-07-06_9-31-38.jpg

ولی مال من اینطور در میاد

http://uupload.ir/files/x96t_2017-07-06_9-33-03.jpg

لطفا من رو راهنمایی کنید . با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام
دوست عزیز هیچ کاری نداره.
اول از همه اینکه وقتی مجموعه ای را تعریف می کنید باید برای اون مجموعه عکس انتخاب کنید. سپس کافیه از تنظیمات مطالب، وقتی که وارد بخش مطالب می شوید یه دکمه هست اون بالا تنظیمات کلی یا Option، اونجا تنظیمات زیادی برای مطالب و مجموعه ها وجود دارد. برای مجموعه ها نشان دادن عکس را فعال کنید. همین
------------------
اما یه توضیحی هم بدم خدمتتان در مورد کاری که می کنید و هدفی که دارید. فکر کنم شما دارید از هسته خود جوملا و امکانات خود جوملا استفاده می کنید. برای اینکه به اون سایتی که نمونه دادید برسید باید امکانات جوملا را با استفاده از افزونه ها افزایش دهید. یکی از افزونه هایی که امکانات زیادی در بخش مطالب در اختیار شما قرار می دهد k2 هست. که از سایت جومینا می تواند دانلود کنید.
http://www.joomina.ir/item/832-کامپوننت-k2-برای-جوملا-3.html

تا رسیدن به سایت http://www.gsmarena.com راه زیادی دارید اما با جوملا و با آشنایی کامل با خود جوملا و افزونه های موجود می توانید به این سایت برسید و حتی این سایت را پشت سر بگذارید

لینک به ارسال
6 ساعت قبل, bashka گفت:

اما یه توضیحی هم بدم خدمتتان در مورد کاری که می کنید و هدفی که دارید. فکر کنم شما دارید از هسته خود جوملا و امکانات خود جوملا استفاده می کنید. برای اینکه به اون سایتی که نمونه دادید برسید باید امکانات جوملا را با استفاده از افزونه ها افزایش دهید. یکی از افزونه هایی که امکانات زیادی در بخش مطالب در اختیار شما قرار می دهد k2 هست. که از سایت جومینا می تواند دانلود کنید.
http://www.joomina.ir/item/832-کامپوننت-k2-برای-جوملا-3.html

با تشکر فراوان از شما دوست خوبم . اتفاقا من افزونه ی K2 رو هم روی جوملا دارم . پس نظر شما اینه که من از K2 استفاده کنم بهتره ؟

میشه لطف کنید بگید چطور زیر مجموعه ها رو تنظیم کنم .

ببینید من مثلا مجموعه اصلیم سامسونگ هست که عکس سامسونگ رو میخوام بذارم زیر مجموعه هام مدلهای گوشی های سامسونگ هست که میخوام روی هر زیر مجموعه عکس اون مدل رو بذارم .

لینک به ارسال
1 ساعت قبل, SMSBAZ گفت:

با تشکر فراوان از شما دوست خوبم . اتفاقا من افزونه ی K2 رو هم روی جوملا دارم . پس نظر شما اینه که من از K2 استفاده کنم بهتره ؟

میشه لطف کنید بگید چطور زیر مجموعه ها رو تنظیم کنم .

ببینید من مثلا مجموعه اصلیم سامسونگ هست که عکس سامسونگ رو میخوام بذارم زیر مجموعه هام مدلهای گوشی های سامسونگ هست که میخوام روی هر زیر مجموعه عکس اون مدل رو بذارم .

دوست عزیز خدمتتان عرض کردم که برای رسیدن به هدفتان راه طولانی دارید. باور کنید کسانی که سالهاست با جوملا کار می کنند هنوز هم بعضی جاها گیج می زنند:)

اول از همه شما با سایت اصلیتون هیچ کاری نداشته باشید. روی کامپیوتر و در لوکال هاست یک جوملا نصب کنید و طرحتون را روی اون پیاده سازی کنید. شروع کنید به کار با جوملا و افزونه های جوملا و k2. افزونه k2 برای همین ایجاد شده که امکانات زیادی را در زمینه مطلب در اختیار صاحب سایت جوملایی قرار بده با K2 شما امکانات فوق العاده ای خواهید داشت . بیشتر باید حوصله داشته باشید و گزینه های مختلف k2 را امتحان کنید. بیشتر باید بازی بازی کنید از سایت های مختلف سرچ کنید تا همه تنظیمات را یاد بگیرید. سپس باید طبق سلیقه خودتان و اون چیزی که توی ذهن خودتان هست و طرحی که دارید مجموعه ها را بچینید، زیر مجموعه قرار دهید و ...

یه نکته از حالا بگم هدفتان فقط معرفی هست یا قصد فروش آنلاین هم دارید؟ یعنی می خواهید فروشگاه اینترنتی هعم داشته باشید؟ اگر هدفتان فروشگاه اینترنتی هست وقتتان را تلف نکنید و مستقیماً برید سراغ فروشگاه سازها ( مثل پرستاشاپ، اوپن کارت و ....) و اگر می خواهید فروشگاهتان را روی جوملا پیاده سازی کنید برید سراغ افزونه های فروشگاهی مثل هیکاشاپ، ویرچومارت، k2storeو....

خلاصه هدفتان هر چی هست معرفی فقط، ساخت کاتالوگ فقط، ایجاد فروشگاه اینترنتی و ... اول روی لوکال هاست و بر روی کامپیوتر طرحتون را پیاده سازی کنید بعد از اتمام منتقلش کنید روی هاست و سرور.

لینک به ارسال

با سلام مجدد .

من با همون هسته جوملا مجموعه ها رو عکس دار کردم حالا فقط یه مشکل دارم تمام مجموعه زیر هم دیگه ردیف میشن و وقتی تعداد بره بالا خوب نیست . من میخوام مثل تصویر اول بشه کنار هم چیده بشن . نمیخوام از K2 هم استفاده کنم. دوستان اگه راه حلی میدونن ممنون میشم بگن

au7q_2017-07-08_10-53-05.jpg

من میخوام انیطور بشه 

لینک به ارسال
18 minutes قبل , SMSBAZ گفت:

با سلام مجدد .

من با همون هسته جوملا مجموعه ها رو عکس دار کردم حالا فقط یه مشکل دارم تمام مجموعه زیر هم دیگه ردیف میشن و وقتی تعداد بره بالا خوب نیست . من میخوام مثل تصویر اول بشه کنار هم چیده بشن . نمیخوام از K2 هم استفاده کنم. دوستان اگه راه حلی میدونن ممنون میشم بگن

au7q_2017-07-08_10-53-05.jpg

من میخوام انیطور بشه 

دوست عزیز تازه داره داستان شروع میشه:)

علاوه بر چیدمان جوملا یا k2 و .... همه چیز بستگی به css داره یعنی به قالبتون بستگی داره. یا باید با برنامه نویسی آشنا باشید و خودتان css و ... را اعمال کنید یا یه قالب مناسب انتخاب کنید یا بدهید برایتان یه قالب طراحی کنند

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...