رفتن به مطلب
vahid69

عدم لاگین به سایت

پست های پیشنهاد شده

با سلام وخسته نباشید بنده با یوزر مدیریت وقتی به سایت لاگین میکنم خطا صفحه سفید میده لطفا کمکم کنیند

لازم به توضیح است با یوزر کاربر ساده این مشکل وجود ندارد و به راحتی بدون هیچ خطایی لاگین میشم فقط سوپر یوزر خطا داره

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
47 minutes قبل , vahid69 گفت:

با سلام وخسته نباشید بنده با یوزر مدیریت وقتی به سایت لاگین میکنم خطا صفحه سفید میده لطفا کمکم کنیند

لازم به توضیح است با یوزر کاربر ساده این مشکل وجود ندارد و به راحتی بدون هیچ خطایی لاگین میشم فقط سوپر یوزر خطا داره

یعنی با یوزرنیم پسورد مدیرکل وقتی از طریق بخش کاربری در سایت لاگین می کنید به خطای صفحه سفید برمی خورید؟ برای ورود از بخش مدیریت هم مشکل دارید؟

لینک به ارسال

درود مهندس

نه به مدیریت بدون مشکل ورود میکنم ((مدیریت جوملا))

ولی با یوزر و پسورد مدیر کل برای ورود در بخش کاربری سایت با خطا مواجه میشم

لینک به ارسال
3 minutes قبل , vahid69 گفت:

درود مهندس

نه به مدیریت بدون مشکل ورود میکنم ((مدیریت جوملا))

ولی با یوزر و پسورد مدیر کل برای ورود در بخش کاربری سایت با خطا مواجه میشم

از افزونه ای خاص برای ایجاد بخش لاگین به سایت استفاده کردید؟

آیا با ماژول لاگین به سایت خود جوملا هم این مشکل را دارید؟

لینک به ارسال

آقای مهندس کلا فرم لاگین من ایراد داره از اولش یعنی قبلا وقتی کاربری میخواست در سایت ثبت نام انجان بده تمامی مراحل رو طی میکرد و بعد از اینکه دکمه ثبت رو میزد با همین مشکل فوق ذکر مواجه میشد که این مشکل رو با ساختن یک منو از نوع ورود کاربران ((تا دسترسی مستقسم داده باشیم)) مرتفع کردیم الانم اصلا دکمه ورود فرم لاکین پیش فرض جوملا کار نمیکنه یعنی کلیک میکنی روی ورود عملی انجام نمیشه و تو همون صفحه باقی میمونه

لینک به ارسال
2 minutes قبل , vahid69 گفت:

آقای مهندس کلا فرم لاگین من ایراد داره از اولش یعنی قبلا وقتی کاربری میخواست در سایت ثبت نام انجان بده تمامی مراحل رو طی میکرد و بعد از اینکه دکمه ثبت رو میزد با همین مشکل فوق ذکر مواجه میشد که این مشکل رو با ساختن یک منو از نوع ورود کاربران ((تا دسترسی مستقسم داده باشیم)) مرتفع کردیم الانم اصلا دکمه ورود فرم لاکین پیش فرض جوملا کار نمیکنه یعنی کلیک میکنی روی ورود عملی انجام نمیشه و تو همون صفحه باقی میمونه

لطفاً چند لحظه مدیریت جوملا را روی زبا انگلیسی قرار دهید و کارهایی که در زیر می گم را انجام دهید ( حال ندارم فارسی مسیر بدم:))

system->global chek in

برای اصلاح جداولی که نشان می دهد
--------------------------------------------

system->clear cache
برای پاک کردن کش جوملا
-----------------------------------------

system->clearexpired cache
برای حذف موارد باطل شده
--------------------------------------------

Extensions->Manage->Database
دکمه Fix
برای تعمیر دیتابیس
---------------------------------------
 موارد بالا را انجام دهید تا اگر جداولی از دیتابیس جوملا نیاز به تعمیر و بازسازی داشته باشه تعمیر بشه همچنین کش جوملا و موارد باطل شده حذف بشه. در نهایت کش مرورگرتان را خالی کنید. و دوباره امتحان کنید. از مرورگرهای دیگه هم امتحان کنید. لازم شد موارد بالا را از نو انجام دهید تا اصلاحات جوملا کامل انجام شود

لینک به ارسال

نه آقای مهندس مشکل حل نمیشه با اینا چن بار خودم این کارو کردم فقط با ساخت منو تا حالا درستشون کردم

لینک به ارسال
هم اکنون, vahid69 گفت:

نه آقای مهندس مشکل حل نمیشه با اینا چن بار خودم این کارو کردم فقط با ساخت منو تا حالا درستشون کردم

مواردی که گفتم را انجام دادید واقعاً؟ واقعاً هیچکدام از جداول جوملا دچار مشکل نیست؟

هنوز هم همان مشکل را دارید؟

قالب سایت را عوض کنید و از یک قالب پیش فرض و ساده ای که روی جوملا وجو داره امتحان کنید. ( هدف من اینه که دقیقاً علت مشکل را پیدا کنیم )

لینک به ارسال

واقعا این نظر لطف شما به بنده هست از صمیم قلب تشکر میکنم ازتون

بله وقتی منو رو غیر فعال یا حذف میکنم کل فرمهای لاگین بنده از کار میوفته منظور هم لاگین پیش فرض هم  لاگین افزونه های جانبی

لینک به ارسال
هم اکنون, vahid69 گفت:

واقعا این نظر لطف شما به بنده هست از صمیم قلب تشکر میکنم ازتون

بله وقتی منو رو غیر فعال یا حذف میکنم کل فرمهای لاگین بنده از کار میوفته منظور هم لاگین پیش فرض هم  لاگین افزونه های جانبی

نباید این اتفاق بیفته
یعنی با حذف یا غیرفعال کردن منو فرمهای لاگین از کار میفته؟

ماژول هایی که مربوط به لاگین هست روی چه منوهایی تنظیم کردید؟ لطفاً روی همه منوها باشه.

دوماً یک کاربر مدیرکل جدید بسازید و با اکانت این مدیر کل جدید از بخش کاربری لاگین کنید

لینک به ارسال

دوست عزیز تو قالب های  پیش فرض خود جوملا این مشکل وجود نداره تست انجام شد

ولی تو قالب های فرم ورک مشکل همچنان باقیست

لینک به ارسال

بله با حذف منویی که ساختم ((تا مستقیماا لینک دهی انجام بشه )) فرم های لاگین از کار می افتان

و مشکل لاگین مدیر کل با عوض کردن مازول ورود کی 2 به ماژول بیت لاگین btlogin حل شد

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)
هم اکنون, vahid69 گفت:

بله با حذف منویی که ساختم ((تا مستقیماا لینک دهی انجام بشه )) فرم های لاگین از کار می افتان

و مشکل لاگین مدیر کل با عوض کردن مازول ورود کی 2 به ماژول بیت لاگین btlogin حل شد

یعنی الان مشکل حل شد؟ دیگه مشکل وجودی ندارد؟

خُب پس در قالب های پیش فرض و مبتدی جوملا مشکلی وجود نداره درسته؟

فقط مشکل با قالب اصلی هست که با فریم ورک هست درسته؟

قالب از چه فریم ورکی استفاده کرده؟

اگر جوملای شما نسخه 3.7.2 باشه یا php7 باشه احتمالاً این فریم ورک ایجاد اشکال میکنه و باید آپدیت بشه

راستی وقتی می خواهید چیزی را امتحان کنید همیشه از خود جوملا و هسته جوملا و پایه جوملا شروع کنید تا اول از همه از سالم بودن جوملا مطمئن شوید سپس تک تک افزونه را فعال کنید و امتحان کنید تا ببینید مشکل را کدام افزونه ایجاد می کند

ویرایش شده توسط bashka

لینک به ارسال

نخیر مهندس جان عرض کردم همچنان با حذف منویی که ساختم فرم لاگین در قالب هایی پیشرفته عمل نمیکنه یعنی مشکل همچنان پا بر جاست

ولی در قالب های پیش فرض خود جوملا که تست کردم با حذف منو هم بدرستی فرم لاگین در این قالبها((پیش فرض جوملا)) کار میکنه

و مشکل لاگین با یوزر مدیر کل در بخش کاربری با تغییر مازول کی2 به مازول bt login فعلا حل شده((یعنی مازول قبلی رو حذف کردم و یک فرم لاگین با ماژول bt login  ایجاد کردم و دسترسی دادم

لینک به ارسال
هم اکنون, vahid69 گفت:

نخیر مهندس جان عرض کردم همچنان با حذف منویی که ساختم فرم لاگین در قالب هایی پیشرفته عمل نمیکنه یعنی مشکل همچنان پا بر جاست

ولی در قالب های پیش فرض خود جوملا که تست کردم با حذف منو هم بدرستی فرم لاگین در این قالبها((پیش فرض جوملا)) کار میکنه

و مشکل لاگین با یوزر مدیر کل در بخش کاربری با تغییر مازول کی2 به مازول bt login فعلا حل شده((یعنی مازول قبلی رو حذف کردم و یک فرم لاگین با ماژول bt login  ایجاد کردم و دسترسی دادم

ببیند برای امتحان شما از هیچ افزونه ای برای لاگین استفاده نکنید. از طریق بخش ماژول های جوملا یک ماژول لاگین مربوط به خود هسته جوملا را ایجاد کنید و آن را در تمام صفحات منتشر کنید یعنی در تمام منوها، نه فقط در یک منوی خاص.

شاید فریم ورک قالب یا جاوااسکریپت و ایجکس یا جی کوئری هایی که در قالب به کار رفته با ماژول های لاگینی که بوسیله افزونه ها می سازید تداخل میکنه.

نگفتید از چه قالب و از چه فریم ورکی استفاده می کنید؟

لینک به ارسال

بله یک منو از ماژول ورود کاربران جوملا ساختم و در قسمت تخصیص منو به تمام صفحات دسترسی دادم ولی مشکل همونه که هست

از قالب های ترجمه شده پیسی تمپلت استفاده میکنم فک کنم فریم ورک 3 باشه

لینک به ارسال

Version 2.2

Powerful template framework for Joomla templating. It is now very much easy to develop a Joomla website using Helix Framework.

لینک به ارسال
هم اکنون, vahid69 گفت:

بله یک منو از ماژول ورود کاربران جوملا ساختم و در قسمت تخصیص منو به تمام صفحات دسترسی دادم ولی مشکل همونه که هست

از قالب های ترجمه شده پیسی تمپلت استفاده میکنم فک کنم فریم ورک 3 باشه

هم اکنون, vahid69 گفت:

Version 2.2

Powerful template framework for Joomla templating. It is now very much easy to develop a Joomla website using Helix Framework.

من نگفتم منو بسازید. گفتم یک ماژول از نوع لاگین خود جوملا بسازید و از تب تخصیص منوی آن ماژول، آن ماژول را روی همه قرار دهید.

هلیکس ورژن 2.2 خیلی وقته که مرده.

راستی این تاپیک زیاد به طول کشید. اگر دوست داشتی مشخصات مدیریت جوملا و مسیر مدیریت جوملا را برام در پیغام خصوصی بفرست تا بررسی کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...