رفتن به مطلب
RFx3

مشکل ورود به مدیریت بعد از انتقال به هاست

پست های پیشنهاد شده

با سلام

سایتم رو از لوکال به هاست انتقال دادم

تمام permission ها هم به درسی اعمال شده (فولدرها بر روی 755 و فایل ها بر روی 644 به غیر از فایل configuration.php که بر روی 444 قرار داره.

ولی وارد قسمت مدیریت نمیتونم بشم یوزرنیم و پسورد که وارد میکنم صفحه سفید میاد.

برای امتحان از عمد یوزرنیم و پسورد رو اشتباه وارد کردم به درستی پیغام خطا رو میده ولی وقتی صحیح وارد میکنم بدون هیچ پیغامی کاملا صفحه سفید میشه.

کش مرور گر رو خالی کردم از چند تا مرورگر دیگه و حتی از یک سیستم دیگه امتحام کردم فایده ای نداشت.

جدوال session رو هم از داخل دیتابیس خالی کردم و حتی یک یوزر ادمین دیگه از داخل دیتابیس ساختم تا با اون وارد مدیریت بشم اما بازم همون مشکل پابرجاست.

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید که مشکل از کجاست.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

فایل  configuration.php را با یک ویرایشگر باز کرده و $error_reporting = 'none'; را به $error_reporting = 'maximum'; تغییر دهید تا خطای رخ داده رو مشاهده و رفع نمایید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از پاسختون

اروری که میده این هستش

Fatal error: Class 'FOF30\Container\Container' not found in /home3/abbassn1/public_html/plugins/quickicon/akeebabackup/akeebabackup.php on line 240

که مشخصا مربوط میشه به کامپوننت akeebabackup اما نمیدونم چطوری باید اصلاحش کنم. تو گوگل هم سرچ کردم ولی تا الان نتیجه ی مناسبی نداشت.

ویرایش شده توسط RFx3

لینک به ارسال

در ضمن اگر فکر میکنید غیر فعال کردن کامپوننت از اصلاح ارور مطرح شده کمتر زمان میبره طریقه غیر فعال کردنش رو بیان بفرمایید چون من قالب رو به صورت بسته نصبی آماده خریداری کردم و بود و نبود چنین کامپوننتی برام تفاوتی نداره.

لینک به ارسال

راه حل غیر فعال کردن افزونه رو از داخل دیتابیس یادگرفتم و الان مشکلم حل شد. متاسفانه داخل انجمن من دسترسی حذف مطالبم رو ندارم وگرنه دو مطلب آخری که گذاشتم رو خودم حذف میکنم.

از مدیران عزیز درخواستم میکنم چنانچه مطالبی از این صفحه رو اضافه یا ناکارمد میدونن به صلاحدید خودشون حذف کنن پستها رو.

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...