رفتن به مطلب
parsiantd

چند مشکل با منوی همه کاره

پست های پیشنهاد شده

سلام

من ماژول منوی همه کاره را از فروشگاه خریداری نمودم.ضمن سپاس از مدیران محترم موارد زیر را مطرح میکنم:

1-این ماژول نیاز به فعال سازی پلاگین لیجیسی داره چون مال نسخه 1.0 جوملا است .پیشنهاد میکنم اینگونه موارد را در توضیحات محصول بنویسید.

2-من این ماژوا را هم در لوکال و هم در سرور تست کردم.برای من که اصلا بخش ها را نمایش نمیدهد و اولین شاخه از مجموعه شروع میشود. مثلا: بخش:آموزش مجموعه :جوملا مطلب:منو برای من اولین سطح جوملا دیده میشود.

3-در ساختار درختی فقط سطح آخر لینک میشود و مثلا روی مجموعه که میزنم زیر گزینه ها باز میشود در صورتی که باید وقتی روی + میزنم زیر گزینه ها باز شود و زمانی که روی نام میزنم مجموعه مربوطه باز شود.

در پایان با علم به اینکه ارزش این ماژول و سایر زحمات مدیران محترم جومینا بیشتر از مسائل مادی است درخواست راهنمایی از ایشان و سایر دوستان را دارم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز توی چه قالبی تست میکنید؟قالبتون رو عوض کردید؟

اینگونه ماژولها اکثرا تحت تاثیر قالب هستند.تا اونجایی که یادمه من نصب کردم و هیچ مشکلی نداشت.

موفق باشید

لینک به ارسال

جناب تهرانی با سلام

من در قالب پیش فرض جوملا تست میکنم.در مورد تنظیمات هم چیز خاصی به نظرم نمیاد.مگر اینگه زحمت بکشید یه اسکرین شات از تنظیمات خودتون قرار بدید.

با سپاس

لینک به ارسال

دوست عزیز در هاست نصب کردید؟

اگر آره آدرس سایتتون رو بفرمایید و مشکلتون رو تا دوستان کمک کنند.

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...