رفتن به مطلب
RFx3

نمایش کدهای وب سایت به صورت لایه لایه و سه بعدی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

قبلنا فایر فاکس یک قابلیت بسار خوب و کارامدی داشت که با استفاده از اون میتونستی کد های HTML وب سایتت رو به صورت لایه لایه و سه بعدی ببینی اما حالا تو ورژن های جدید فایر فاکس نمیتونم اون گزینه رو پیدا کنم... از دوستان و اساتید محترم کسی هست در رابطه با این موضوع اطلاع داشته باشه و راهنمایی بفرمایند که چه به سر این قابلیت اومده؟ آیا به کلی حذف شده یا این که محلش قرار گیری اون گزینه تغییر کرده؟ و اگر به کلی حذف شده ایا افزونه دیگری وجود داره که با نصبش در فایرفاکس بشه به همین صورت ازش بهره گرفت؟

ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید واقعا به همچین چیزی احتیاج دارم.

Inspect-Element-3D-View.png

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

کلیک راست کنید گزینه آخر inspect element رو انتخاب کنید.

اگه پیدا نکردید افزونه firebug را نصب کنید.

یاعلی

لینک به ارسال

ممنون از پاسختون ولی ظاهرا متوجه سوال بنده نشدین. عرض کردم که من فقط با اون قابلیتی کار دارم که کد های HTML را مطابق عکسی که فرستادم به صورت سه بعدی نشون بده وگرنه خودم با چگونگی باز کردن inspect element اشنایی دارم.

در هر حال طبق تحقیقاتی که کردم گزینه 3D View در ورژن های جدید فایر فاکس حذف شده و به جای اون میشه از افزونه Tilt استفاده کرد.

لینک به ارسال

با عرض پوزش حق با شماست من اشتباه سوالتون رو متوجه شدم.

بابت معرفی افزونه از شما متشکرم.

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...