رفتن به مطلب
مهسا نوری

معرفی ماژولی برای نمایش مطالب هر کاربر؟

پست های پیشنهاد شده

سلام ماژولی یا کامپوننتی وجود دارد مطالب هر کاربر را در سایت نشون بده؟یعنی نشون بده فلان کاربر چه میزان مطلب وارد کرده است ؟ممنون

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
41 minutes قبل , مهسا نوری گفت:

سلام ماژولی یا کامپوننتی وجود دارد مطالب هر کاربر را در سایت نشون بده؟یعنی نشون بده فلان کاربر چه میزان مطلب وارد کرده است ؟ممنون

درود

در سایت جوملا جهانی جستجو کنید... http://www.extensions.joomla.org

یا حق

لینک به ارسال

روی 2.5 بود و در سایت جومینا هم منتشر شده برای 3 من ندیدم باید نوشته بشه

البته نوشتنش هم کاری نداره

لینک به ارسال
28 minutes قبل , امیررضاتهرانی گفت:

روی 2.5 بود و در سایت جومینا هم منتشر شده برای 3 من ندیدم باید نوشته بشه

البته نوشتنش هم کاری نداره

لطفا لینکشو بدید دانلود کنم یا اگر نوشتنی هست هزینشو میدم ممنون

لینک به ارسال

با سلام

اگر شما در سایت خود ار کامپننت cb استفاده نمایید این کامپننت پلاگینی دارد به نام CB Articles که در پروفایل هر کاربر که وارد شوید مطالب ارسالی اون کاربر رو  میبینید . برای دیدن دمو میتوانید به سایت www.mehraznews.ir بر روی نویسنده کلیک نمایید به پروفایل نویسنده وارد میشوید و آنجا منویی وجود دارد به نام محتواها که تمام مطالب اون کاربر اونجا لیست شده است .

در صورتی که نمیخواهید از کامپننت cb استفاده نمایید پلاگین دیگری وجود دارد که متاسفانه نامش خاطرم نیست  ولی اگر در اینترنت سرچ کنید پیداش میکنید این پلاگین  برای جوملایی 2.5 منتشر شده است و رو جوملای سه هم من تست کردن بخوبی کار میکرد مانند پلاگین  CB Articles   به پروفایل نویسنده مطلب اضافه میشود همراه با تصاویر بند انگشتی مطلب ارسال شده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...