رفتن به مطلب
mojtabapordel

کامپوننت مدیریت آگهی ها ( Ads Manager 2.6)، آخرین نسخه، فارسی

پست های پیشنهاد شده

مشکل قبلیم حل شد.

یک مشکل جدیدم اینکه وقتی فایلی رو اپلود میکنم سطح دسترسی فایل 600 میشه و من باید دستی اون رو به 755 تغیر بدم.ایا راهی هست این مشکل رفع بشه؟

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام دوستان .

من چند تا مشکل با کامپوننت Adsmanager داریم .

در فرمی که ارسال می خواهیم اگهی ارسال کنیم گزینه انتخاب چند ستاره بودن اگهی نداره ؟

انتخاب اینکه اگهی چه مدت نمایش دهد نیست ؟

گزینه اینکه وقتی نوع ستاره اگهی را مشخص کردیم هزینه اگهی را نمایش دهد نیست ؟

و مشکل اخر اینکه وقتی در لوکال اگهی ارسال میکنیم اگهی ارسال نمی کند .

دوستان لطفا راهنمایی کنید برای حل موارد بالا

لینک به ارسال

با سلام من مشکلی دارم با این قسمت آپلود پکیج در قسمت بلاگین

یعنی چی

یعنی منظورش پکیج های تبلیغاتیه یا اینکه نصب پلاگین

؟؟؟؟؟

لینک به ارسال

سلام

من قبل از اینکه این کامپوننت رو فارسی کنم، تمام کامپوننت های مدیریت تبلیغات رو (البته اونایی که رایگان بودن)، تست کردم و به این نتیجه رسیدم که این کامپوننت از همه کامل تره. بزرگترین مزیتش هم اینه که امکان ساخت فیلدهای سفارشی رو برای فرم ارسال آگهی میده. همچنین ماژول های خوبی برای نمایش آگهی ها داره. البته یکی دوتا باگ داره که انشاالله برطرف میشه.

این کامپوننت هم که شما معرفی کردین رو تست کردم. یادمه یه مشکلی داشت. ولی دقیقا یادم نیست چه مشکلی. ولی هرچی بود که ارزش ترجمه کردن نداشت (فکر کنم اصلا اجرا نمیشد!)

یکی دوتا سیستم مدیریت تبلیغات دیگه هم هست که خیلی خوبه. انشالله فرصت کنم، اون ها رو شروع می کنم.

سلام کاش کامل فارسی میکردین که منو ها ی منوی اصلی این ماژول هم فارسی باشه.الان نصفه نیمه هستش

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

از شما بابت فاارسی سازی و همچنین پیگیری مجداانه مشکلاات سپاسگذارم. من اکنون این کاامپوننت رو روی لوکال نصب کردم و وقتی که یک آگهی جدید ثبت می کنم بعد از زدن دکمه ثبت، ارور زیر رو میده. میشه رااهنماایی کنید؟

UPDATE #__adsmanager_ads SET name = '*****' , ad_headline = 'پژو پارس' , ad_phone = '091********' , ad_storename = '' , ad_moassename = '' , ad_lavazem = '' , ad_repair = '' , ad_productname = '' , ad_year = '1389' , ad_situation = 'کارکرده' , ad_month = 'فروردین' , ad_yearf = '' , ad_monthf = '' , ad_fuel = 'دوگانه سوز' , ad_dande = 'دستی' , ad_color = 'سفید' , ad_todozi = 'طوسی' , ad_karkard = '10000' , ad_colortype = 'معمولی' , ad_emkanat = ',ترمز ضد قفل (ABS) دارد,ضد سرقت (ایموبلایزر) دارد,قفل مرکزی دارد,روکش صندلی دارد,دزدگیر معمولی دارد,شیشه بالابر برقی درب های جلو دارد,شیشه بالابر برقی درب های عقب دارد,' WHERE id = 2
Fatal error: Allowed memory size of 20971520 bytes exhausted (tried to allocate 20000 bytes) in C:\wamp\www\administrator\components\com_adsmanager\models\adsmanager.php on line 111

ویرایش شده توسط مصطفی صفرعلی
بنا به درخواست کاربر این پست ، ویرایش لازم انجام شد !

لینک به ارسال

با سلام

روی آیکن ومپ کلیک کنید و از منوی PHP گزینه php.ini را انتخاب کنید

در این فایل عبارت memory_limit را جستجو کنید و مقدار آن را افزایش دهید مثلا به 128M

سپس فایل را ذخیره کنید و ببندید و یکبار دیگر روی آیکن ومپ کلیک کنید و گزینه Restart All Services را انتخاب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

با سلام

روی آیکن ومپ کلیک کنید و از منوی PHP گزینه php.ini را انتخاب کنید

در این فایل عبارت memory_limit را جستجو کنید و مقدار آن را افزایش دهید مثلا به 128M

سپس فایل را ذخیره کنید و ببندید و یکبار دیگر روی آیکن ومپ کلیک کنید و گزینه Restart All Services را انتخاب کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

از راهنمااییتون بسیار سپاسگذارم، البته عدد روی 128 بود که من با افزایش آن به 256 مشکل را رفع کردم. اما یک مشکل دیگر هم دارم که اگر بنده راا راهنمایی نمایید، بسیار سپاسگذار خواهم بود.

در صفحه نماایش کامل آگهی هاا یا بعد از ثبت آگهی در قسمتی که پیغام موفقیت آمیز بودن ثبت آاگهی نمایش داده می شود، به جای عباارات فاارسی که در فایل زبان کاامپوننت در نظر گرفته شده  است، نام متغیرها نمایش داده می شود.مثلا در عنوان آگهی در حالت نمایش کامل، عبارت

ADSMANAGER_POSITION_TOP

نمایش داده می شود.

سایر فیلد هاا هم به همین صورت است که عنوان فیلد به صورت متغیر نشان داده می شود.

.

ویرایش شده توسط sajjadnasiri

لینک به ارسال

درود بر شما

وارد فایل ترجمه مورد نظر شوید( دقت کنید که اگر برای مدیریت است در administrator » language » fa-IR ولی اگر برای بخش کاربری است در language » fa-IR باید بروید)

سپس همانند دیگر ترجمه ها کد زیر را قرار بدید

ADSMANAGER_POSITION_TOP="متن ترجمه"

متنی که می خواهید ترجمه اش ظاهر شود را جای "متن ترجمه" بنویسید و در اخر فایل ترجمه افزونه قرار بدید. باید مشکل حل بشه اگر جایی اشتباه نکرده باشید

لینک به ارسال

درود بر شما

وارد فایل ترجمه مورد نظر شوید( دقت کنید که اگر برای مدیریت است در administrator » language » fa-IR ولی اگر برای بخش کاربری است در language » fa-IR باید بروید)

سپس همانند دیگر ترجمه ها کد زیر را قرار بدید

ADSMANAGER_POSITION_TOP="متن ترجمه"

متنی که می خواهید ترجمه اش ظاهر شود را جای "متن ترجمه" بنویسید و در اخر فایل ترجمه افزونه قرار بدید. باید مشکل حل بشه اگر جایی اشتباه نکرده باشید

از راهنماییتون سپااسگذارم ااما من آخرین نسخه اراائه شده در این انجمن راا داانلود و نصب کردم. در قسمت مدیریت همه را درست نشون میده ااماا در صفحه سایت این مشکل هست. اینکه متن ترجمه در جلوی عبارت آمده باشه، در فایل زبان فاارسی کامپوننت که در این تاپیک گذاشته شده، خودش اینطور هست. و نیازی به تغییر نیست.

لینک به ارسال

سلام

وقتی کاربر یک آگهی ارسال میکنند نه هنگام ارسال آگهی برای مدیر ایمیل ارسال نمیشه و نه هنگام تایید شدن اون برای اونها ایمیل اطلاع رسانی ارسال نمیشه. راهی برای رفع این مورد وجود داره؟

یک سوال دیگه چطوری میتونم قالب نمایش این ماژول را در آخرین آگهی های تغییر بدم

مثلا از این قالب

http://up.eshtehard.net/do.php?imgf=1392960037621.png

به این قالب

http://up.eshtehard.net/do.php?imgf=1392960037722.png

با تشکر

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
راهی نیست؟
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
سلام
منوی کامپوننت را نمیشه به صورت آکاردئونی نمایش داد؟
mod_adsmanager_menu
با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...