رفتن به مطلب
mojtabapordel

کامپوننت مدیریت آگهی ها ( Ads Manager 2.6)، آخرین نسخه، فارسی

پست های پیشنهاد شده

باز سلام

ببخشید دیر شد

تو قسمت from که اسم سایت رو مینویسه مثلا برای من مینویسه www.massageonline.ir و در قسمت سابجکت هم اسم کامپوننت هست ، برای من دقیقا اینو مینویسه

www.massageonline.ir / ADSMANAGER_EXPIRATION_MAIL

برای قسمت دوم سوالم منظورم این بود که آیکون مجموعه ها بیاد بالاتر از آگهی ها نمایش داده بشن ( اگه امکانش هست)

خیلی خیلی ممنون

سلام ، ببخشید دیر شد

در قسمت ارسال کننده ادرس سایتم رو مینویسه و در قسمت سابجکت هم اینو مینویسه

برای قسمت دوم سوال هم منظورم این بود که آیکون آگهی ها بالای خود آگهی ها نمایش داده بشن(اگر امکانش هست)

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باز سلام

ببخشید دیر شد

تو قسمت from که اسم سایت رو مینویسه مثلا برای من مینویسه www.massageonline.ir و در قسمت سابجکت هم اسم کامپوننت هست ، برای من دقیقا اینو مینویسه

برای قسمت دوم سوالم منظورم این بود که آی**عبارت غیر مجاز** مجموعه ها بیاد بالاتر از آگهی ها نمایش داده بشن ( اگه امکانش هست)

خیلی خیلی ممنون

سلام ، ببخشید دیر شد

در قسمت ارسال کننده ادرس سایتم رو مینویسه و در قسمت سابجکت هم اینو مینویسه

برای قسمت دوم سوال هم منظورم این بود که آی**عبارت غیر مجاز** آگهی ها بالای خود آگهی ها نمایش داده بشن(اگر امکانش هست)

سلام

تو فایل زبان:

your_site\administrator\language\fa-IR\fa-IR.com_adsmanager.ini

خط 61 ببینین نوشته "انقضای آگهی" ؟ اگه این رو نوشته باید سابجکت ایمیل رو درست نشون بده

اگه مشکل همچنان وجود داره، تو فایل:

your_site\administrator\components\com_adsmanager\models\content.php

خط 253، بجای عبارت 'ADSMANAGER_EXPIRATION_MAIL' بنویسین 'انقضای آگهی'.

لینک به ارسال

اقا مجتبی چطور میشه آیکون های مجموعه رو از داخل صفحه حذف کرد؟فقط میخوام آگهی ها رو نمایش بدم

لینک به ارسال

اقا مجتبی چطور میشه آی**عبارت غیر مجاز** های مجموعه رو از داخل صفحه حذف کرد؟فقط میخوام آگهی ها رو نمایش بدم

دوست عزیز، من منظورتو نمی گیرم! یعنی چی آیکن مجموعه؟! لطفا با تصویر نشون بده دقیقا چی می خوای

لینک به ارسال

من بلد نیستم از صفحه عکس بگیرم ، اینو ببینین تا متوجه بشین

http://www.massageonline.ir/%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DA%98%D9%88%D8%B1%D9%87%D8%A7.html

دقیقا داخل صفحه و زیر منوی افقی مجموعه ها با عکس نمایش داده شدن ، من میخوام عکساش و نوشته هاش نباشن . الان اگه یه اگهی اضافه بشه میره دقیقا بالای این ایکن های که میگم . کل صفحه میخوام فقط اگهی ها رو نمایش بدم

لینک به ارسال

شما می خواین دسته بندی ها نمایش داده نشه و فقط آگهی ها نمایش داده بشه؟

اون بلاک بالا که جدیدترین آگهی ها رو نمایش میده رو میشه از تو تنظیمات کامپوننت برداشت. تو پیکربندی،‌ تب "عمومی"، گزینه "جدیدترین آگهی ها" رو روی "عدم نمایش - مخفی" تنظیم کنین.

اگه می خواین دسته بندی ها رو نمایش نده، باید به یکی از مجموعه هاتون لینک بدین. نوع گزینه منو رو از نوع "مدیریت آگهی ها ---> Contents List" انتخاب کنین و مجموعه ای رو که می خواین نمایش داده بشه انتخاب کنین.

در ضمن،‌ برای نمایش جدیدترین آگهی ها می تونین از ماژول mod_adsmanager_ads استفاده کنین. با استفاده از این ماژول می تونین سه تا ماژول جدیدترین آگهی ها،‌ آگهی های تصادفی و پربازدیدترین آگهی ها رو نمایش بدین. می تونین تنظیم کنین که تو این ماژول ها تصاویر آگهی نمایش داده بشه یا نه. این سایت رو ببینین:

http://www.ruzbazar.ir/

اون بالا سه تا ماژولی که گفتم نمایش داده شده.

این چیزی بودکه من متوجه شدم! اگه بازهم اشتباه می کنم، بفرمایین.

لینک به ارسال

سلام

همونطور كه گفته بودم،‌ آخرين تغييرات و رفع باگ هاي اين افزونه رو تو همين تاپيك اضافه ميكنم. انشاالله به زودي هم آخرين نسخه كامپوننت رو كه باگ هاي زيادي توش رفع شده، ارايه ميدم.

اما در اين پست مي خوايم يه علامت جدا كننده به قيمت هايي كه براي آگهي ها درج ميشه، اضافه كنيم. يعني مثلا 2000000 ريال تبديل بشه به 2,000,000.

براي اين كار ابتدا فايل زير رو باز كنين:

[siteroot]/components/com_adsmanager/helpers/field.php

بعد به خط 171 بريد و عبارت:

$return .= sprintf(JText::_('ADSMANAGER_DEVICE'),$value);

رو به شكل زير تغيير بدين:

$return .= sprintf(JText::_('ADSMANAGER_DEVICE'),number_format($value));

لینک به ارسال

با سلام

من این کامپوننت رو روی جوملا 1.6 نصب کردم آیا سازگاری دارد؟

من در منوی مجموعه ها هیچ مجموعه ای ندارم و وقتی جدید رو انتخاب میکنم هیچ اتفاقی نمیافته و صفحه تغییری نمیکنه میتونید راهنمایی کنید؟

در قسمت پلاگین ها آیا افزونه ای هست که روی joomfish نصب بشه چون میگم نصب کنه خطا میده؟

در قسمت ستون ها هم من هیچ چیزی نمیبینم و باز هم گزینه جدید عمل نمیکنه چطور باید اونو تعریف کرد؟

درضمن وقتی گزینه منوی اصلی رو میخام در صفحه نمایش بدم انگلیسی هست کجا باید اونو فارسی کنم و اگه خواستم به اون اضافه یا کم کنم چون در گزینه منوهای جوملا چنین منویی نمیبینم

با تشکر

علیرضا

لینک به ارسال

یک مشکل جدید.

من وقتی می خوام از طریق ادمین سایت آگهی اضافه کنم وقتی مجموعه رو انتخاب می کنم بعد از چند ثانیه به صفحه تنظیمات هدایت می شم.!!!!!!

لینک به ارسال

جناب پردل به دلیل موضوع کپی رایت نمی تونم از اون استفاده کنم.

نباید هیچ کپی رایتی جز کپی رایت سایت باشه.

لینک به ارسال

موفق شدم حذف کنم ولی شما فرمودین نسخه جدید قابل حذف نیست.

لینک به ارسال

موفق شدم حذف کنم ولی شما فرمودین نسخه جدید قابل حذف نیست.

خب با همين روش تو نسخه جديد هم ببينين ميشه حذف كرد؟ بعد به ما هم اطلاع بدين. چون من زياد رو اين موضوع وقت نذاشتم و تا اونجايي كه بررسي كردم قابل حذف كردن نبود

لینک به ارسال

من این رو تست کردم شدنی هرکس لازم داشت بگه من توضیح بدم که چجوری کپی رایت رو حذف کنه! البته اگر خلاف قوانین وب سایت نیست.:D

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

چطوری می شه فقط آخرین آگهی ها رو نشون داد اونم نه سه چهار تا بلکه مثلا توی همون صفحه ی اول 50 تا آگهی رو گذاشت برای نمایش

یه سوال دیگه هم اینکه آیا شما اسکریپ خوبی برای راه اندازی سایت تبلیغاتی دارید؟

لینک به ارسال

دستت درد نکنه

بسیار عالیه

اگه بشه برسونیمش به میترا خیلی خوب میشه البته نسخه نال رو داریم اما اگه این سیستم رو تکمیل کنیم خیلی عالی هستش

ممنون

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

چطوری می شه فقط آخرین آگهی ها رو نشون داد اونم نه سه چهار تا بلکه مثلا توی همون صفحه ی اول 50 تا آگهی رو گذاشت برای نمایش

یه سوال دیگه هم اینکه آیا شما اسکریپ خوبی برای راه اندازی سایت تبلیغاتی دارید؟

سلام. فک کنم توسط ماژول mod_adsmanager_table بشه تمام آگهی ها رو نشون داد تعداد نمایش رو خودتون تعیین می کنید و دیگه میشه جدیدترین ها، تصادفی و محبوب ترین رو از ماژول انتخاب کرد هر کدوم که خواستید. فک کنم این امکان رو هم داشت که بتونه فقط از یه مجموعه یا مجموعه های خاص نمایش بده.

احتمالا این ماژول به همراه کامپونت نصب میشه. اسمش ماژول نمایش آگهی ها در جدول است.

لینک به ارسال

دستت درد نکنه

بسیار عالیه

اگه بشه برسونیمش به میترا خیلی خوب میشه البته نسخه نال رو داریم اما اگه این سیستم رو تکمیل کنیم خیلی عالی هستش

ممنون

نسخه نال شده اش رو منم دارم اما نصب نمی شه انگاری سیستمش مشکل داره اگه شما اون سیستم رو تست کردی لطفا برای دانلود بزارش یا لینک دانلودش رو برام پ.خ کنید

ممنون

لینک به ارسال

سلام

در جوملا 1.6 فارسی نیست...زبان فارسی فعال نیست

محتوا فایل فارسی رو تو فایل انگلیسی هم کپی کردم ولی باز زبان فارسی نمیشه...

ممکن هست تو جوملا 1.6 فارسی بشه؟؟!!

لینک به ارسال

درود بر شما

نسخه نال شده اش رو منم دارم اما نصب نمی شه انگاری سیستمش مشکل داره اگه شما اون سیستم رو تست کردی لطفا برای دانلود بزارش یا لینک دانلودش رو برام پ.خ کنید

ممنون

سیاست جومینا همیشه این بوده که از کار برنامه نویسان ایرانی حمایت کنه حالا فرقی نمیکنه که چه دشمن جومینا باشند و چه دوست جومینا !

نرم افزار میترا ادز نرم افزار تجاری است و دارای لایسنس است گرچه این نرم افزار متعلق به کسانی است که خودشون از اخلاقیات بهره ای ندارند اما خواهش میکنم در مورد نرم افزار های تجاری خصوصا اگر کار برنامه نویسان ایرانی باشه بحث نکنید . چون این دسته از پست ها پاک میشن .

دلیل کار نکردن این نرم افزار هم در لوکال اینه که فایل ها کد شده هستند و شما باید لودر های یون و زند را در پوشه سرور ساز مجازیتون در کامپیوترتون اضافه کنید . اما استفاده از این نرم افزار جدا از اینکه ممکنه در نسخه نال شده شل وجود داشته باشه نه اخلاقی است و نه شرعی !

در مورد نرم افزار های خارجی مسئله فرق میکنه . زمانی که در انجمن تی سی جوملا بودیم و کار وارز میکردیم تحقیق کاملی در مورد فتوای مراجع در رابطه با وارز انجام دادیم که برخی میگفتن احتیاط کنید و برخی کامل این نوع استفاده را رد کرده بودند اما مسئله اصلی در رابطه با نرم افزار های خارجی اینه که اینها تا میفهمند مشتری از ایران است پشتیبانیشون را قطع میکنند و یا اصلا توجهی نمیکنند بای همین نرم افزار های نول شده خارجی باز یه توجیهی داره اما ایرانیش اصلا توجیهی نداره !

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

آیا کسی هست کمک کنه تاریخ این افزونه رو شمسی کنه

ممنون

لینک به ارسال

دوستان سلام

من یک مشکل شاید ساده داشته باشم!

مشکل اینه که قسمت سایت فارسی نیست من احساس می کنم فایل ترجمه فارسی مشکل داره چون وقتی به انگلیسی تغییر نام دادم و در فایل انگلیسی آپلود کردم کلا به جای ترجمه کد ترجمه می اومد

ممنون میشم راهنمایی فرمائید

باتشکر

من مشکلم با فایل زبان این کامپوننت بودا!!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...