رفتن به مطلب
soheil66

فعال کردن پرداخت آنلاین

پست های پیشنهاد شده

سلام

اول اینکه نمیدونم جای درستی از انجمن دارم سوالمو می پرسم یا نه. اگه اشتباهه از همه عذر میخام

سوال من اینه

من یه فروشگاه اینترنتی با جوملا 2.5 و ویرچومارت 2.6.6 راه انداختم. همه چیز خوب بود. بعد سراغ درگاه رفتم و بعد از کشمکش های فراوان از بانک ملی درگاه گرفتم. اطلاعاتش رو هم بهم داد. من افزونه و پلاگین مناسب رو از سایت جومینا دانلود کردم. داخل پلاگین (کامپوننت) هم اون اطلاعاتی که بانک داده بود را تنظیم کردم . اما مشکلی من اینجاست. نمیدونم وقتی خرید به پایان میرسه چطوری بعد از دکمه ثبت نهایی کلید یا دکمه پرداخت نمایش داده بشه و بعد از زدن دکمه پرداخت ، منو به سمت درگاه بانک ملی هدایت کنه . 

شرایط خرید من هم اینجوریه که کاربر باید عضو بشه ، بعد یه محصول انتخاب کنه ، بعد از داخل سبد خرید مراحل خرید رو طی کنه تا به مرحله نهایی برسه. ضمنا وقتی داخل فروشگاه سازم میخام تنظیم کنم ، نمیدونم روش پرداخت رو چطوری تظیم کنم. یه عالمه گزینه داره ولی گزینه ای به نام بانک ملی نمی بینم. 

تورو خدا یکی منو راهنمایی کنه .

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام شما کدام افزونه ملی جومینارانصب کردی چون تاجایی که من میدونم جومینا افزونه ملی را برای جوم شاپینگ داده

لینک به ارسال

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...