رفتن به مطلب
tariran

درخواست کمک برای طراحی یک پلاگین

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت استادان گرامی

اگه با وردپرس کار کرده باشید حتما دیده اید که یک امکان خوبی که وردپرس دارد سیستم تگ گذاری جالب و کاربردی آن است.

در یک صفحه می توان تگ ها را اضافه کرد و در صفحه ی ارسال مطلب می توان از آن تگ ها استفاده کرد(آن هارا انتخاب کرد) و حتی تگ جدید اضافه کرد.

متاسفانه جوملا که به نظر من بهترین و قدرتمندترین سیستم مدیریت محتوا است چنین امکانی را ندارد.

من تصمیم گرفتم که چنین پلاگینی را برای جوملا بنویسم. کمی برنامه نویسی بلدم ولی آشنایی با ساخت پلاگین برای جوملا ندارم.اگر استادان لطف کنن و مرا راهنمایی کنند ممنون می شوم. راستی اگر چنین پلاگینی از قبل نوشته شده ممنون می شم معرفی کنید.

با تشکر!

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

براي اين كار كامپوننت هم طراحي شده است كه يكي دوتا هم نيست. يه جستجو در دايركتوري جوملا بكنيد متوجه منظور بنده مي شيد. البته K2 هم همچين سيتمي داره و نياز به نصب پلاگين خاصي نداره

لینک به ارسال

دوست عزیز

tariran

:shy:

پست تکراری نفرست و در صورتی که فکر میکنی در جای اشتباه پست دادی ، پست قبلی رو مثل پست زیر ، حذف کن !

http://forum.joomina.ir/thread-3622.html

:heart:

لینک به ارسال

با تشکر از توجه شما

می دانم که چنین سیستم هایی هست ولی من چیزی مثل تگ گذاری وردپرس می خواهم. مثلا یکی رو قبلا نصب کرده بودم رو جوملا یه کادر بود برای هر پست باید جداگانه تگ می نوشتیم (مثل کلمات کلیدی) . اما من می خواهم چیزی مثل وردپرس باشد که بشود مثل دسته بندی انتخاب کرد

شاید کمک کنه که بگم:

من این سیستم رو میخوام تا یه جور مطالب رو دسته بندی کنم. همونطوری که می دونید نمیشه یه پست رو تو جوملا تو چند مجموعه ارسال کرد. من می خواهم با این روش این کار را عملی کنم.

لینک به ارسال

می تونید از کامپوننت های cck مثل k2' date='sobi2 استفاده کنید

[/quote']

با تشکر ولی فکر کنم این کامپوننت ها ربطی به تگ نداشته باشن. دربارشون سرچ کردم انگار برای دایرکتوری راه انداختنن!

لینک به ارسال
شاید کمک کنه که بگم:

من این سیستم رو میخوام تا یه جور مطالب رو دسته بندی کنم. همونطوری که می دونید نمیشه یه پست رو تو جوملا تو چند مجموعه ارسال کرد. من می خواهم با این روش این کار را عملی کنم.

لینک به ارسال

حق با شماست بیشتر تحقیق کردم دیدم K2 کامپوننتی برای مدیریت مطالب است.

آیا شما تاحالا با این سیستم کار کردید؟ کدومشون بهتره

لینک به ارسال

دوست عزیز امیدوارم منظورتون رو درست متوجه شده باشم. به عنوان مثال شما یک مطلب در مورد علی دایی داری که میتونه تو مجموعه های فرضی پرسپولیس؛ فوتبال و ورزش قرار بگیره.

اگر منظورتون اینه از کامپوننت کلمات کلیدی استفاده کنید و منو هایی رو به کلمات کلیدی خودتون اختصاص بدید. به جای دسته بندی بر اساس مجموعه بر اساس کلمات کلیدی تقسیم بندی کنید. و همراه کامپوننت ماژولهایی برای نمایش کلمات کلیدی به صورتهای مختلف نصب میشه.

امیدوارم کمکتون کنه

موفق باشید.

لینک به ارسال

دوست عزیز امیدوارم منظورتون رو درست متوجه شده باشم. به عنوان مثال شما یک مطلب در مورد علی دایی داری که میتونه تو مجموعه های فرضی پرسپولیس؛ فوتبال و ورزش قرار بگیره.

اگر منظورتون اینه از کامپوننت کلمات کلیدی استفاده کنید و منو هایی رو به کلمات کلیدی خودتون اختصاص بدید. به جای دسته بندی بر اساس مجموعه بر اساس کلمات کلیدی تقسیم بندی کنید. و همراه کامپوننت ماژولهایی برای نمایش کلمات کلیدی به صورتهای مختلف نصب میشه.

امیدوارم کمکتون کنه

موفق باشید.

درسته منظورم اینه

ولی می دونم کامپوننت های کلمات کلیدی هستند . باهاشون کار هم کردم. ولی مشکلاتی دارن. مثلا برای هرپست جدگانه باید در یک کادر کلمات کلیدی رو نوشت و بینشون "," گذاشت. من یک کامپوننت می خواهم مثل وردپرس عمل کنه (منظورم تگ گذاری وردپرسه) که هم می شه تو صفحه ی ارسال مطلب تگ جدید اضافه کرد هم از بین تگ های قبلی انتخاب کرد. (سرعت عمل و دقت بالاتر می رود) آیا کامپوننتی برای جوملا با این قابلیت هست؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...