رفتن به مطلب
امیررضاتهرانی

کامپوننت کاتالوگ ساز جومینا نسخه دوم

پست های پیشنهاد شده

سلام و ممنون بخاطر اين پست مفيد

dj catalog امكان ارسال توسط كاربران رو داره ؟(چند خط بالاتر يكي از دوستان هم پرسيده بود ) ، اگر نداره k2 مناسب ترين گزينه براي اين كار هست ؟ يا كامپوننت بهتري هم وجود داره ؟ ( k2 يه قسمتي داره كه ميشه انتقال داد اما پيچيده هست يه كم )‌ ...

سلام

این کامپوننت برای نمایش محصولات تو سایت هست (کاتالوگ محصولاته)، یک کامپوننت تبلیغات نیست. برای اینکه امکان ارسال تبلیغ توسط کاربران رو داشته باشین میتونین از DJ-Classifieds استفاده کنین که یه سیستم خیلی عالی برای این کاره. انشاالله به زودی کار ترجمه این سیستم عالی رو شروع می کنم. در ضمن یه سیستم دیگه هم هست که من پارسی کردم برای راه اندازی یک سایت تبلیغات:

http://forum.joomina.ir/thread-3671-post-20180.html

مثلا این سایت رو من با همین کامپوننت راه اندازی کردم:

www.ruzbazar.ir

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

بصورت پیشفرض همینطور نمایش می دهد شما فقط بعد از نصب منو اش رو ایجاد کنید بصورت بلاگ و دقت کنید که در تنظیمات منو قسمت " پارامترها - اصلی " مجموعه رو روی " مجموعه مرجع " انتخاب و خیره کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام

من این کامپوننت را برای جوملا 1.63 نصب کردم "در لوکال" ولی این ارور را داد و کلا صفحه سفید شد

Fatal error: Call to undefined method JXMLElement::getElementByPath() in D:\wamp\www\163f\administrator\components\com_djcatalog\install.com_djcatalog.php on line 43

این کامپوننت با 1.6 مشکل داره ؟ :1:

ضمنا امکان تصحیح پست برای من وجود ندارد و مجبور شدم یک پست اضافه بزنم

چرا نمیشه مشترک موضوع شد ؟

چرا در این فروم اینقدر محدودیت قائل شدید ، بنظر شما اینقدر محدودیت ارزشش را دارد ؟

لینک به ارسال

براي ويرايش فكر ميكنم به مدت يك ساعت زمان داشته باشيد البته ممكن است بعد از تغييرات اساسي در انجمن اين امكان غيرفعال شده باشد ولي بررسي خواهد شد البته در اولين فرصت كه اقاي شمسي هم آنلاين شوند.

اين كامپوننت مخصوص جوملا 1.5 است و برروي 1.6 كار نخواهد كرد البته ممكن است سازنده براي جوملا 1.6 هم بروزرساني كند!

لینک به ارسال

با عرض سلام و خسته نباشید

1.وقتی وارد کامپوننت میشم با این ارور مواجه میشم

ERROR LOADING FEED DATA

2.در ضمن با تغییر گزینه های ماژول هیچ تغییری در کاتالوگ صورت نمیگیره

3.و قیمت رو هم به دلار نمایش میده

لینک به ارسال

سلام

با اجازه اقای تهرانی می خواستم که جمله ((توسعه برای فارسی زبانان-وب سایت جومینا)) رو حذف کنم . اگر موافقت می کنید میشه لطف کنید که بگین تو کدوم پوشه قرار داره؟

لینک به ارسال

سلام

ديدم تو اين تاپيك در مورد اين كامپوننت زياد سوال پرسيده شده و بعضياش بي جواب مونده. گفتم همه سوال هاي بي جواب رو يه جا جواب بدم!

سلام چه جوری میشه سمت چپ مدیریت کامپوننت DJCATALOG رو حذف کرد منظورم قسمتی هست که اخبار کامپوننت روو میزاره و آپدیت

بايد فايل زير رو باز كنين:

your_site\administrator\components\com_djcatalog\views\cpanel\tmpl\default.php

خط 94 تا 114 رو بصورت توضيح دربيارين. يعني:

(يا كلا ميتونين اين خطوط رو حذف كنين)

من نصب کردم بالای محصولاتم این ایراد را میگیره!

Notice: Undefined property: stdClass::$title in C:\wamp\www\plugins\djcatalog\addthis.php on line 123

لطفا کمک کنید

بايد پلاگين Djcatalog - Addthis رو غير فعال كنين

چطور می توان کاتالوگ های djcatalog را در صفحه اول وب سایت نمایش داد، در حال حاضر من فقط می توانم برای یکی از مجموعه ها یک منو بسازم و آن منو را پیش فرض قرار دهم که در این صورت آیتم های آن مجموعه در صفحه اول نمایش داده میشود اما با این روش صفحه اول فقط محدود به نمایش کاتالوگ های (آیتم های) یکی از مجموعه ها میشود در صورتی که من می خواهم در صفحه اول ترکیبی از کاتالوگ های مجموعه های مختلف نمایش داده شود.

همچنین کامپوننت djcatalog یک ماژول به نام djfrontpage دارد که فکر می کنم احتمالا برای همین منظور باشد اما این یک ماژول هست و فقط می تواند در یک موقعیت نمایش داده شود.

اگر منو راهنمایی کنید ممنون میشم.

بايد نوع لينك صفحه اصلي رو تغيير بدين و صفحه اصلي رو به اين كامپوننت لينك بدين. براي اين كار به مديريت منوي اصلي--> صفحه اصلي برين و نوع لينك رو بر روي سيستم كاتالوگ ساز --> بلاگ تنظيم كنين و تو تنظيمات گزينه منو هم مجموعه مرجع رو انتخاب كنين.

از ماژول djfrontpage هم بهتره تو موقعيت هايي استفاده كنين كه عرض صفحه رو دربر ميگيرن، مثل موقعيت banner

اول اینکه چطور میشه کسی که در سایت لاگین میکنه بتونه محصول اضافه کنه؟فقط محصول

دوم اینکه چطور میشه بخشی از ترجمه فارسی رو تغییر داد؟

dj catalog امكان ارسال توسط كاربران رو داره ؟(چند خط بالاتر يكي از دوستان هم پرسيده بود ) ، اگر نداره k2 مناسب ترين گزينه براي اين كار هست ؟ يا كامپوننت بهتري هم وجود داره ؟ ( k2 يه قسمتي داره كه ميشه انتقال داد اما پيچيده هست يه كم )‌ ...

این کامپوننت برای نمایش محصولات تو سایت هست (کاتالوگ محصولاته)، یک کامپوننت تبلیغات نیست. برای اینکه امکان ارسال تبلیغ توسط کاربران رو داشته باشین میتونین از DJ-Classifieds استفاده کنین که یه سیستم خیلی عالی برای این کاره. و يا از كامپوننت AdsManager

با عرض سلام و خسته نباشید

1.وقتی وارد کامپوننت میشم با این ارور مواجه میشم

ERROR LOADING FEED DATA

2.در ضمن با تغییر گزینه های ماژول هیچ تغییری در کاتالوگ صورت نمیگیره

3.و قیمت رو هم به دلار نمایش میده

براي حذف اون خطا، فايل زير رو باز كنين:

your_site\administrator\components\com_djcatalog\views\cpanel\view.html.php

و تو خط 132، آدرسي رو كه نوشته به آدرس زير تغيير بدين:

http://www.joomla-monster.com/news/rss.html

براي تغيير دلار به ريال ميتونين از تنظيمات پارامترهاي كامپوننت تو مديريت استفاده كنين و $ رو به ريال تغيير بدين.

در مورد ماژول ها نظري ندارم!

با اجازه اقای تهرانی می خواستم که جمله ((توسعه برای فارسی زبانان-وب سایت جومینا)) رو حذف کنم . اگر موافقت می کنید میشه لطف کنید که بگین تو کدوم پوشه قرار داره؟

فايل زير رو باز كنين:

your_site\components\com_djcatalog\controller.php

تو خط 95 مي تونين عبارت مربوطه رو تغيير بدين يا حذف كنين

لینک به ارسال

با سلام

دوست عزیز ممنون از اینکه در باره حذف کپی رایت اجازه خواستید .

- اگر نیاز هست که حتما حذف کنید مشکلی نیست حذف کنید .

یا حق

لینک به ارسال

سلام به دوستان

من اگه بخوام آیکون های بخش مدیریت رو وسط چین بکنم ( چون الان چپ چینه ) ، کدوم فایل رو باید تغییر بدم ؟؟

ممنون

آقا icon های کنترل پنل رو ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آقا واقعا آی ک و ن غیر مجازه !!!!

لینک به ارسال

اما اینکه نصب نمیشه

Fatal error: Call to undefined method JXMLElement::getElementByPath() in /home/nooghaab/public_html/administrator/components/com_djcatalog/install.com_djcatalog.php on line 43

لینک به ارسال

با سلام

این الحاق بارها بدون مشکل نصب شده!

مجدد دانلود و بعد از اطمینان از دانلود کامل با دقت بیشتری اقدام به نصب کنید...

موفق باشید

لینک به ارسال

سلام و درود

اگر در این کامپوننت بخواهیم گزینه اطلاعات بیشتر بجای سمت راست در وسط قرار بگیره باید چیکار کرد؟

لینک به ارسال

سلام

باید کد سی اس اس اش رو پیدا کنی و text-align رو روی center قرار بدی

در واقع این کامپوننت 5تا فایل css داره:

djcatalog.css

djcatalog_light.css

slimbox.css

style.css

style_light.css

من هرچی left و right در این 5تا css بود به center تغییر دادم ولی هیچ تغییری نکرد!!! :huh:

ببینین میخوام تمام آیتم های نمایش از جمله عنوان محصول و گزینه اطلاعات بیشتر وسط چین بشه، بنظرتون چیکار باید کرد؟

لینک به ارسال

دوستان من مشکلم حل شد و از اونجایی که این موضوع ممکنه بعدها سوال بقیه دوستان باشه همینجا میگم:

باید قالب ویرایش بشه.

با کمک Firebug تونستم موقعیت عنوان محصول رو تو قالب پیدا کنم، برای من این بود: h3, h3 a, h3 a:link, h3 a:visited, h3 a:hover {

که با سرچ در template.css و editor.css قالب، اونو پیدا کنم.

همینطور که آقای دفاعی گفتند باید text-align از right به center تغییر کنه.

لینک به ارسال

درود

دوستان عزيز من اين كامپونت را با موفقيت نصب كردم اما وقتي از قسمت كامپونت ها وارد اين افزونه ميشم با خطاي زير روبه رو ميشم :

" خطا : حبر خوان بارگذاری نشد "

عكس مشكل:

http://up5.iranblog.com/images/58twcaqx5a4yximme86y.jpg

دوستان خواهشا كمك كنيد

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز لطفا قوانین انجمن را رعایت کنید:

"تصاویری که می خواهید در انجمن منتشر کنید را در آپلود سنتر جومینا آپلود کنید www.jmdownload.ir"

و "سوال جدید را در تاپیک جدید مطرح کنید"

ممکنه مشکل از این باشه که شما در لوکال هستید

روی هاست هم امتحان کنید ببینید مشکلی داره

لینک به ارسال

اين كامپوننت تو IE مشكل داره . به طور مثال وقتي از pagebreak استفاده ميكنم كه چندتا تب بسازم تو فايرفاكس به درستي نشون ميده ولي تو IE كل صفحه رو يكجا نشون ميده و يا كامل لود نميشه و يا نوشته ها رو هم قرار ميگيره.

لینک به ارسال

سلام

شما با چه نسخه ای از Ie مشکل داری؟

این ie با چی مشکل نداره نه کد حالیش میشه نه تغییر

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از شما بابت این کامپوننت،

من چند ماهی هست که از این کامپوننت استفاده می کنم و از آن بسیار راضی هستم و کلا میشه گفت سایتم روی این کامپوننت ایجاد شده است.

فقط می خواستم بدونم اگه من بخوام زیر محصولات ارسال نظر داشته باشم چیکار باید بکنم؟:huh:

از کامپوننت ها و ماژول هایی مثل jcomment استفاده کردم ولی نتونستم کاری از پیش ببرم:dodgy:

ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه.

این هم سایت من

www.tabrizmobl.com

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...