رفتن به مطلب
farid65

سوال در مورد شرطی کردن نحوه نمایش سایت روی یک دامنه توسط 2 قالب و یک جوملا

پست های پیشنهاد شده

با سلام می خوام سایتم با یک دامنه قالبش توی موبایل یه چیزه باشه و توی رزولیشن دستکتاپ یک چیز دیگه...اینو باید چی جوری درست کنم با جوملا
.....این شرطو چه جوری باید گذاشت...
(ببینید توی بوت استرپ می شه موقعیت ها رو با مدیا کوری و کلاسهاش مخفی کرد ولی من میخوام 2 تا قالب درست کنم و شرط بین 2 تا قالب باشه )---این مورد برای ست کردن صفحاتم برای اپلیکشن موبایل و دسترسی بهتر بازدید کنندگان مهم هستش...

اگر گفتم یک دامنه بخاطر این بود نمی خوام روی ساب دامنه کار بشه و یا چیزی به آدرس مثل پسوند Mob بهش اضافه بشه چون روی سئوتاثیر می زاره ...یکسری سایت ها می یان سایت موبایلشون رو ساب دامنه با mob بالا می یارن و شرطو می زارن
کلان من منظورم روی یک جوملا و یک دییتابیس و بدون تغییر لینکها این شرط بر قرار باشه بتونیم 2 تا قالب شرطی بر حسب نوع نمایشگر کاربر بزاریم ...البته کلان 3 شرطه -دستکتاپ -تبلت - موبایل ولی گفتم راهش پیداه شه خواب اونم جور می شه ....
مثال :سایت ibartar.com در موبایل یک چیزه دیگست توی دستکتاپ یه چیز دیگه روی یک دامنه بدون ساب دامین یا چیزی مثل اون
د اساتید ممنون می شم راهنمایی کنید /......blush.gif

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از کامپوننت موبایل جوملا استفاده کنید این طوری یک دامنه و یک دیتابیس دارید تازه رو سئو هم ثاثیر مثبت هم داره و میتونید قالب موبایلش رو هر جور خواستید دیزاین کنید!

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

اگه نمیخواید با bootstrap کار کنید و به css تسلط کامل دارید از @media screen در css استفاده کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...