رفتن به مطلب
kianesfahan

مشکل سایت بک اپ گیری شده با کامپوننت akeeba

پست های پیشنهاد شده

با سلام .

ما با کامپوننت akeeba

از یک سایت بسته نصبی تولید کردیم . الان همان فایل را در هاست اپلود و مراحل نصب را طی میکنیم بعد از اینکه مشخصات دیتابیس را وارد کردیم و خواستیم به مرحله بعد برویم با ارور ذیل مواجه شدیم :

An error occurred while restoring the database. The error message can be found below. Click on the × button at the top right of this dialog message to close it and return to the database restoration page.
SQL=CREATE DATABASE `na**2_test22 ` CHARACTER SET `utf8`

دلیل بروز مشکل چیست ؟

راه حلش چی هست ؟

تصویر نیز ضمینه شد

post-27002-0-51053900-1441291163_thumb.p

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در ضمن یک بار ویدئو آموزش پشتیبان گیری با افزونه آکیبا بکاپ رو که در سایت جومینا منتشر شده به دقت نگاه کنید و با اون پیش برید و ببینید مشکل پا برجاست یا خیر؟

لینک به ارسال

سپاس

اطلاعات دیتابیس را صحیح وارد کردیم و اون فیلم را هم مشاهده کردیم و دقیقا هم طبق همان عمل کردیم

دلیل بروز این خطا چیست ؟

لینک به ارسال

ببینید الان که دقت میکنم این موضوع مربوط به utf8 نبودن جداولتون میشه و باید طبق پست دوم این تاپیک عمل کنید و سپس بکاپ بگیرید!

http://forum.joomina.ir/topic/31522-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84-%D8%A8%D8%A7-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D9%86%D8%B8%D8%B1%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A72/?hl=utf8#entry145934

لینک به ارسال

متوجه اموزش پست فوق نشدم !!!

باید چه کاری کنیم ؟

از طریق دیتابیس یا خود افزونه نمی شود تغییر داد ؟

لینک به ارسال

واضح نوشتم خواستید براتون فیلمش رو ارسال میکنم

البته این فایل چند وقتیه در حال نگارشه داره اسکریپت میشه هنوز کامل نیست اما من براتون توی پیام خصوصی ارسال میکنم تا مشکلتون حل بشه

لینک به ارسال

ممنون میشم ارسال فرمائید و لطف کنید یک توضیحی بدهید که این چی هست و به چه دردی میخورد ؟

سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...