رفتن به مطلب
llkka

درخواست کمک مشکل از لوکال به هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام

من سایتم رو در لوکال درست کردم و با akeba  به هاست انتقال دادم

ولی خطای internal server  میده با پشتیبانی هم مکاتبه کردم و حتی فایل htacees  رو پاک کردم ولی بازهم درست نشد ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوست عزیز من هم قبلا این کار رو انجام و به مشکل شما هم برخوردم اگر به نتیجه رسیدید به من هم اطلاع بدید چون من خیلی تلاش کردم اما به نتیجه ای نرسیدم و اولین پروژه ای که داشتم شکست خورد و از اون موقع به بعد که حدود 5 ماهی میشه اصلا با جوملا کار نکردم!

لینک به ارسال

سوال 1:

آیا از جوملای جومینا استفاده می کنید؟

سوال2:

اگر پاسخ سوال اول بله است آیا هنگام انتقال به صفحه نصب به آدرس زیر منتقل می شوید؟

/installation/index.html

سوال 3:

اگر پاسخ سوال دوم هم بله است عبارت html را در نوار آدرس به php تغییر دهید.

لینک به ارسال

دوست عزیز فکرکنم بعد از نصب این اتفاق می افتد و علت بخاطر وارد کردن گزینه ی Live site URL است.

لینک به ارسال

در تاپیک سیستم پشتیبانی گیری اکیبا بکاپ که لینکش در امضای من قرار داره ویدیوی آموزشی آقای تهرانی رو مشاهده کنید

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

من سایتم رو در لوکال درست کردم و با akeba  به هاست انتقال دادم

ولی خطای internal server  میده با پشتیبانی هم مکاتبه کردم و حتی فایل htacees  رو پاک کردم ولی بازهم درست نشد ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

در تاپیک سیستم پشتیبانی گیری اکیبا بکاپ که لینکش در امضای من قرار داره ویدیوی آموزشی آقای تهرانی رو مشاهده کنید

سلام

دوستان مشکل حل شد

با عوض کردن هاست درست

بجای joomina host از .bertina.ir استفاده کردم و بودن هیچ دردسری سایت با همان بسته نصبی بالا آمد

ولی نمیدونم چرا تیم پشتیبانی joominahost قبول نمیکنه که مشکل از هاست بود است

باتشکر از راهنمایی هاتون

ویرایش شده توسط llkka

لینک به ارسال

سوال 1:

آیا از جوملای جومینا استفاده می کنید؟

سوال2:

اگر پاسخ سوال اول بله است آیا هنگام انتقال به صفحه نصب به آدرس زیر منتقل می شوید؟

/installation/index.html

سوال 3:

اگر پاسخ سوال دوم هم بله است عبارت html را در نوار آدرس به php تغییر دهید.سلام

سلام  

کلن بعد از زدن نام دامنه اصلا به قسمت

/installation/index.html   نمیرسه ودر همان اول کار error مورد نظر رو می دهد

لینک به ارسال

با سلام

آقای قاسمی من چند وقت پیش یه سایتی روی لوکال کار کردم اما بعد از چند بار انتقال فقط تونستم بخش مدیریت رو بالا بیارم و سایت بصورت یک صفحه سفید لود می شد نمایش ارور ها رو هم روشن کردم و ارور ها رو بر طرف کرد با کمک یکی از دوستان اما باز نشد پشتیبانی سایت فارسی ساز قالب هم چیزی رو گردن نگرفت من آخر نفهمیدم مشکل از کار من بود از قالب بود از چی بود نفهمیدم اصلا خیلی حالم گرفته شد 6 ماه بود با جوملا کار نکرده بودم تا اینکه امروز اون هم برای راهنمایی یکی از دوستان با جوملا کار کردم میشه راهنمایی کنید مشکل پیدا بشه ممنون میشم.

شاد و سلامت در پناه ایزد

لینک به ارسال

با سلام

آقای قاسمی من چند وقت پیش یه سایتی روی لوکال کار کردم اما بعد از چند بار انتقال فقط تونستم بخش مدیریت رو بالا بیارم و سایت بصورت یک صفحه سفید لود می شد نمایش ارور ها رو هم روشن کردم و ارور ها رو بر طرف کرد با کمک یکی از دوستان اما باز نشد پشتیبانی سایت فارسی ساز قالب هم چیزی رو گردن نگرفت من آخر نفهمیدم مشکل از کار من بود از قالب بود از چی بود نفهمیدم اصلا خیلی حالم گرفته شد 6 ماه بود با جوملا کار نکرده بودم تا اینکه امروز اون هم برای راهنمایی یکی از دوستان با جوملا کار کردم میشه راهنمایی کنید مشکل پیدا بشه ممنون میشم.

شاد و سلامت در پناه ایزد

استاد قاسمی

لینک به ارسال

دوست عزیز دلیل اینکه گفتم ویدیو رو نگاه کنید این بود که شاید قسمتی از پشتیبان گیری رو دارید اشتباه انجام میدید

آیا در قسمت پروفایل بکاپ گیری روی زیپ قرار دارد؟

لینک به ارسال

دوست عزیز دلیل اینکه گفتم ویدیو رو نگاه کنید این بود که شاید قسمتی از پشتیبان گیری رو دارید اشتباه انجام میدید

آیا در قسمت پروفایل بکاپ گیری روی زیپ قرار دارد؟

بله من مرحله به مرحله با ویدئو و افزونه پشتیبان گیر جومینا پیش رفتم.

لینک به ارسال

روی یک جوملا دیگر افزونه را نصب کنید و چک کنید

من تابحال مشکلی با این افزونه نداشته ام

استاد قاسمی جوملا و قالب آن برای سایت جومیست و قالب هم قالب پلاس و برای شرکت اسمارت ادانز است.

لینک به ارسال

استاد قاسمی جوملا و قالب آن برای سایت جومیست و قالب هم قالب پلاس و برای شرکت اسمارت ادانز است.

دوست من کاری به شرکت و سایت ارائه دهنده ندارم

جوملا فارسی جومینا را یکبار نصب کنید و تست کنید ببینید این مشکل را دارید یا خیر؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...