رفتن به مطلب
sesharifian

مشکل در ویرایش و تغییر عبارت مدیریت آگهی جومینا

پست های پیشنهاد شده

سلام. خسته نباشید. من شبکه اجتماعی به همراه کامپوننت آگهی و تبلیغات (com_adsmanager) رو نصب کردم حالا میخوام عبارت

(

مدیریت آگهی های جومینا

)

را به (مدیریت آگهی) تغییر بدم نمیدونم از کجا این کارو انجام بدم.

تمام پوشه ها و فایلها رو چک کردم اما این عبارت پیدا نکردم.

لطفا کمکم کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در صورت امکان سعی کنید که پاک نکنید تا برای جومیناهم تبلیغی باشه.

اما میتونید از فایل admin.adsmanager.html.php خط 1449 این رو تغییر بدید.

البته اگه از نظر مدیران اشکال نداشته باشه.

سلام دوست عزیز.

این فایل که گفتین دقیقا کجاست؟

اگر منظور شما فیل پوشه به آدرس (public_html\administrator\components\com_adsmanager\admin.adsmanager.html.php) اینه تو این آدرس از خط 1442 تا خط 1452 کد زیر قرار داره:

[align=LEFT]

<?php echo ADSMANAGER_TH_PUBLISH; ?>

published == 1) { echo "selected"; } ?>><?php echo ADSMANAGER_PUBLISH; ?>

published == 0) { echo "selected"; } ?>><?php echo ADSMANAGER_NO_PUBLISH ?>

[/align]

و تو خط 1449 کد زیره:

[align=LEFT]published == 0) { echo "selected"; } ?>><?php echo ADSMANAGER_NO_PUBLISH ?>

[align=RIGHT] این کد چطوری تغییر بدم؟

منظور من تغییر عبارت تو کادر قرمزه د عکس زیره:

لطفا کمکم کنید.

01.png[/align][/align]

لینک به ارسال

سلام

این کار فکر میکنم خلاف باشد.

ولی به هر حال من کمک میکنم

من با این کامپوننت تا به حال کارنکردم ولی تمامی متن هایی که در یک افزونه جوملا مشاهده میکنید در فایل زبان ذخیره شده.

وارد پوشه administrator/component شوید سپس وارد پوشه کامپوننت مورد نظر شوید.

فایل languech.php یا languech.ini را ویرایش کنید با جستجوگر ویرایشگر خود به دنبال کلمه مورد نظر گشته و ان را تغییر دهید.

در ضمن حتماً زمان ذخیره فایل ان را روی utf-8 قرار دهید.

و من پیش نهاد میکنم قبل از ویرایش با اقای امیر تهرانی مدیر سایت جومینا موضوع را در میان بگذارید.

لینک به ارسال

سلام. ممنون از راهنمایی. دوست عزیز از بس پوشه ها و فایل ها رو بررسی کردم که همه آدرسها و مطالبش رو حفظ شدم. اما این عبارت رو پیدا نکردم. اگه اشتباه نکنم این عبارت از روی سرور اصلی جومینا خونده میشه و قابل تغییر نیست. با یکسری دستکاری تو کدهای چند صفحه چند خط برنامه نویسی تونستم ترجمه فارسیش رو حذف کنم. الان بجای عبارت (مدیریت آگهی جومینا) عبارت (AdsManager) قرار گرفته. اگر دوستان بخوان استفاده کنند و مدیریت انجمن جناب آقای تهرانی اجازه بدن می تونم فایل رو واسه دانلود بزارم.

لینک به ارسال

سلام

من آخرین نسخه این افزونه رو ترجمه کردم. (نسخه 2.6) که شامل آخرین تغییرات این افزونه تا یکی دو روز پیشه (آخرین تغییرات رو که شامل رفع بعضی باگ های برنامه است، خود نویسنده کامپوننت دیروز برام فرستاد).

توی این نسخه جومینا رو نمی دونم، اما تو نسخه جدید عبارتی که دنبالش هستین، تو فایل fa-IR.com_adsmanager.ini تو اولین خطه. (این فایل تو مسیر \administrator\language\fa-IR\fa-IR.com_adsmanager.ini قرار داره). احتمالا واسه نسخه جومینا هم همینطور باشه.

آخرین نسخه:

http://www.forum.joomina.ir/thread-3671-post-20182.html#pid20182

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...