رفتن به مطلب
hercol2013

مشکل فارسی کردن بسته نصب جوملا انگلیسی

پست های پیشنهاد شده

سلام. من یک قالب تجاری تهیه کردم و می خوام که فارسی اش کنم. اول بسته فارسی سازی جوملای فارسی را دانلود کردم و از راه نصب افزونه ها نصب کردم. مدیریت فارسی شد ولی سایتو بهم می ریزه. و رفتم سراع بسته فارسی جومینا در این آدرس :

ظاهرا برای فارسی شدن مدیریت سایت و سایت باید فایل هایش را کپی کنی به جای فایل های جوملای انگلیسیت. من توی لوکال تست کردم شد ولی چطور باید این پرونده ها را در هاست به جای پرونده های انگلیس جوملا کنم ... چطور باید ریپلیس کنم ..

ممنون ...

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

باسلام

شما بهتره که جوملاتون رو به آخرین ورژن مربوطه در جومینا ارتقا بدید ، به روش نصب افزونه

هم محیط ادمین فارسی میشه هم برای سایت..

یاعلی

لینک به ارسال

باسلام

شما بهتره که جوملاتون رو به آخرین ورژن مربوطه در جومینا ارتقا بدید ، به روش نصب افزونه

هم محیط ادمین فارسی میشه هم برای سایت..

یاعلی

ممنون می شه لینک بدهید.

لینک به ارسال

اگر منظورتان این بسته هست :

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-knowledege/joomla-important-news/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7.html

از نصب الحاقات اقدام کردم این ارور را داد:

• There was an error uploading this file to the server.

لینک به ارسال

اگر منظورتان این بسته هست :

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-knowledege/joomla-important-news/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-25-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7.html

از نصب الحاقات اقدام کردم این ارور را داد:

• There was an error uploading this file to the server.

کسی نیست. قبلا پشتیبانی جومینا خیلی خوب بود. ولی الان باید خیلی صبر کنی یکی جوابتو بده ...

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

علت این که این قالب در هنگام فارسی سازی به هم میریزد به احتمال زیاد این است که این قالب rtl را پشتیبانی نمیکند.

برای راهنمایی بهتر باید آدرس سایت را اعلام کنید تا بهتر بتوان بررسی کرد.

ولی در صورتی که از rtl پشتیبانی ننماید خودتان باید با css به rtl کردن قالب اقدام فرمائید.

در صورتی که قادر به انجام این کار نیستید و نیاز به این قالب به صورت rtl دارید می توانید با سامانه پشتیبانی از سایت ها که یکی از گروه های وابسته به سایت جومینا می باشد تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

یا حق

لینک به ارسال

با سلام و خسته نباشید

علت این که این قالب در هنگام فارسی سازی به هم میریزد به احتمال زیاد این است که این قالب rtl را پشتیبانی نمیکند.

برای راهنمایی بهتر باید آدرس سایت را اعلام کنید تا بهتر بتوان بررسی کرد.

ولی در صورتی که از rtl پشتیبانی ننماید خودتان باید با css به rtl کردن قالب اقدام فرمائید.

در صورتی که قادر به انجام این کار نیستید و نیاز به این قالب به صورت rtl دارید می توانید با سامانه پشتیبانی از سایت ها که یکی از گروه های وابسته به سایت جومینا می باشد تماس حاصل فرمائید.

موفق باشید.

یا حق

دوست عزیز rtl هست خود قالب. مشکل موقعی هست که من زبان فارسی را از سایت جوملا جهانی نصب می کنم روی جوملا. اون موقع دو تا از ماژول های نمایش محصول و اسلایدر به مشکل بر می خورند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...