رفتن به مطلب
prin.ir

درخواست از مدیران جومینا

پست های پیشنهاد شده

با سلام

ضمن تشکر از مدیران جومینا

پیشنهاد می کنم که نام انگلیسی افزونه های که فارسی می شوند و در سایت جومینا جهت دانلود قرار می گیرند نیز در مشخصات آنها ذکر شود تا افرادی مثل من که سطح دسترسی به برخی از افزونه ها را نداریم حداقل بتونیم از توضیحات فارسی که دوستان در خصوص افزونه می دهند استفاده کنیم و بتونیم روی نمونه های انگلیسی های آن تست های خودمون را انجام بدیم.

پیروز و موفق باشید.

:thankyou:

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به جومینا خوش آمدید اما همون طور که مدیر محترم آقای طهرانی فرمودند این امکان وجود نداره اما اگه یه برسی دیگه هم میشد و یه بار دیگه توی تصمیم گیری تجدید نظر میشد شاید بهتر بود. چون کسانی هستند حضرند افزونه رو به صورت چرت و پرت فارسی کنند اما اون رو نخرند(ازجمله خودم) برای بهینه کردن css ها هم با تلاش یاد میگیرند. این هم باعث تلاش برخی ها میشه که به یاد گیری و پیشرفت طرف منجر میشه این هم هدف جو میناست

لینک به ارسال

درود

قبلا در این مورد بحث شده امکان این کار نیست

با تشکر از شما

ولی چرا چنین امکانی نیست؟

در صورت امکان لینک قبلی بحث این موضوع را بگذارید که در رابطه با دلایل که حتما در اونجا مطرح کرده اید یکمی بحث کنیم.

ممنون.

لینک به ارسال

نگاه کنید اگر گفته بشه یکی مثلا می بینه که جومینا برای اعضا چیزی رو منتشر کرده

مثلا کامپوننت x

بعد برای اینکه بره هم اسم خودش رو بالا ببره هم سایتش و هم بیاد مجانی یا قیمت کمتر بزاره برای حال گیری از سایت جومینا خیلی راحت می تونه این کارو بکنه

و با این کار سایت جومینا برنامه خودش رو داره می ده بک یک نفر دیگه فارسی می کنه و اونم پشت اون می یاد بالا هرچی این داره اونم داره شاید کمی ناقص تر ولی فارسی شده هست و مطالب ایندکس می شه

به هیمن راحتی بنده هم امکانات رو همیشه با اسم اصلیش برای اعضا که می خوام معرفی کنم در انجمن خودم نمی زارم

این کار شدنی نیست

با تشکر شهریار جون:thankyou:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...