رفتن به مطلب
mobtadi

خطا در نمایش مدیریت رسانه ها

پست های پیشنهاد شده

با سلام بر دوستان.

پوشه های مدیریت رسانه من نمایش داده نمیشه و دو خط ارور به شکل زیر میده :

... /public_html/administrator/components/com_media/helpers/media.php on line 167

...public_html/administrator/components/com_media/helpers/media.php on line 169

نمی دونم مشکل از کجاست . ممنون میشم راهنمایی کنید.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر
ارسال شده در (ویرایش شده)

جوملای خود را به آخرین نسخه جوملای منتشر شده جومینا بروزرسانی کنید.

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

جوملای خود را به آخرین نسخه جوملای منتشر شده جومینا بروزرسانی کنید.

با سلام و تشکر جناب قاسمی.

ولی جوملای من به روز هست. یعنی حداقل اینکه تو قسمت مدیریت و کنترل پنل زده جوملای شما به روز می باشد. و یک تیک سبز رنگ هم زده...!!!!

ویرایش شده توسط رضا قاسمی

لینک به ارسال

با سلام و تشکر جناب قاسمی.

ولی جوملای من به روز هست. یعنی حداقل اینکه تو قسمت مدیریت و کنترل پنل زده جوملای شما به روز می باشد. و یک تیک سبز رنگ هم زده...!!!!

میدونم بروزه ولی شما اینکاری که گفتمو انجام بدید با اینکار تموم پوشه های جوملا یکبار ریپلیس میشن و احتمال برطرف شدن مشکلتون بالا هستش

لینک به ارسال

میدونم بروزه ولی شما اینکاری که گفتمو انجام بدید با اینکار تموم پوشه های جوملا یکبار ریپلیس میشن و احتمال برطرف شدن مشکلتون بالا هستش

تشکر.

حالا میشه بی زحمت بگید که من برای به روز رسانی یه جوملای به روز، چه کار باید بکنم و چطوری به روز رسانیش کنم؟

لینک به ارسال

برید به ادرس زیر:

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-knowledege/joomla-important-news/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-3-3-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86.html

بسته بروزرسانی از همه نسخه ها به جوملا 3.3.6 رو دریافت کنید و از مدیریت افزونه ها مانند یک افزونه نصب کنید.

لینک به ارسال

برید به ادرس زیر:

http://www.joomina.ir/joomla-farsi-extensions/joomla-farsi-knowledege/joomla-important-news/%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-3-3-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86.html

بسته بروزرسانی از همه نسخه ها به جوملا 3.3.6 رو دریافت کنید و از مدیریت افزونه ها مانند یک افزونه نصب کنید.

ممنون از توضیحاتتون. فقط یه سوال داشتم و اون ااینکه به نظرتون لازمه که قبل از به روز رسانی، از سایتم یک نسخه بک

آپ تهیه کنم؟؟؟

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...