رفتن به مطلب
farhad6169

مشکل با قالب quickstart شرکت اسمارت ادآنس

پست های پیشنهاد شده

با سلام

من دو عدد از قالب های مطرح شرکت اسمارت اد آنس را از یکی از دوستان که خودش از شرکت های معروف مثل اسمارت و زوو اکانت داره و ازشون قالب میخره رو گرفتم و نصب کردم. 

روی لوکال که اصلا جواب نداد. روی هاست هم لحظه نصب و موقعی که میخاد جداول رو بسازه دیگه ادامه پیدا نکرده و همون 30 درصدی که جلو رفته گیر می کنه و دیگه نصب نمی شه.

با اینکه قالب اورجینال هستش ولی عجیب هستش که نصب نمیشه. 

در ضمن اسم یکی از قالب هایی که خریدم و می خام نصبش کنم و نصب نمیشه، مگاشاپ هستش و برای جوملا 3 هستش.

روی این هاست 5 عدد سایت دیگر وجود دارد که با جوملا 3 طراحی شده و در حال کار کردن هستند.

خود جوملا 3 هم به راحتی روی هاست نصب می شود.

لطفا راهنمایی بفرمائید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

احتمالا قالب رو کد کردن برای استفاده محدود برا همین نمیتونیم روی. کوکال نصب کنید ولی اینکه روی خاستی که قبلا جوملا رو بدون مشکل نصب کردید و الان هم داره کار میکنه کمی عجیبه و بهتره این مشکل رو به اون دوستی که دارید ازش قالب خرید میکنید بگید

یاحق

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...