رفتن به مطلب
infoh

ساخت یک سایت فروشگاهی

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

یه سوال داشتم

من میخوام یه سایت فروشگاهی درست کنم که مثل بعضی از سایت های فروش لوازم دست دوم به عنوان واسطه عمل کنه به این صورت که  وجه  به حساب سایت بیاد و زمانی که خریدار تائید کرد که مورد معامله سالم و درست به دستش رسیده وجه با کسر کارمزد به حساب فروشنده ریخته بشه ایا افزونه ای برای انجام این کار هست یا نه من اگه بخوام یه همچین سایتی درست کنم ایا با جوملا شدنی هست لطفا راهنمائی کنید

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دوستان سلام

یه سوال داشتم

من میخوام یه سایت فروشگاهی درست کنم که مثل بعضی از سایت های فروش لوازم دست دوم به عنوان واسطه عمل کنه به این صورت که  وجه  به حساب سایت بیاد و زمانی که خریدار تائید کرد که مورد معامله سالم و درست به دستش رسیده وجه با کسر کارمزد به حساب فروشنده ریخته بشه ایا افزونه ای برای انجام این کار هست یا نه من اگه بخوام یه همچین سایتی درست کنم ایا با جوملا شدنی هست لطفا راهنمائی کنید

سلام دوستان کسی نظری نداره

لینک به ارسال

سلام دوستان کسی نظری نداره

سلام

با جوملا که شدنی هست

ولی باید افزونه های حراجی رو بررسی کرد ببینم اونها رو میشه به این شکل درآورد.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...