رفتن به مطلب
astanedoost

انتقال از ساب دامین به هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام؛ خدا قوت

یک سایت فعال داریم که می خواستم کلا قالب و جوملا و همه اش رو عوض کنیم.

می خوام روی رون هاست یک پوشه ایجاد و قالب جدید رو توی اون پوشه بالا بیارم و کاملش کنم.

منتها از اونجایی که یک تجربه اشتباه داشتم، سوال اینه که الان یعنی در همین آغاز کار باید کار خاصی انجام بدم تا بعدا که بناست این سایت رو از روی ساب دامین به سایت منتقل کنم با مشکلی رو برو نشم؟

قبلا همچین کاری رو برای سایت دیگه می خواستم انجام بدم که متاسفانه ادمین سایت یه جورایی از بین رفت! یعنی من کل محتوای اون ساب دامین رو صرفا به روی روت هاست منتقل کردم؛ بعدش دیگه نتونستم ادمین رو باز کنم!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؛ تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام؛ خدا قوت

یک سایت فعال داریم که می خواستم کلا قالب و جوملا و همه اش رو عوض کنیم.
می خوام روی رون هاست یک پوشه ایجاد و قالب جدید رو توی اون پوشه بالا بیارم و کاملش کنم.

منتها از اونجایی که یک تجربه اشتباه داشتم، سوال اینه که الان یعنی در همین آغاز کار باید کار خاصی انجام بدم تا بعدا که بناست این سایت رو از روی ساب دامین به سایت منتقل کنم با مشکلی رو برو نشم؟

قبلا همچین کاری رو برای سایت دیگه می خواستم انجام بدم که متاسفانه ادمین سایت یه جورایی از بین رفت! یعنی من کل محتوای اون ساب دامین رو صرفا به روی روت هاست منتقل کردم؛ بعدش دیگه نتونستم ادمین رو باز کنم!
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید؛ تشکر

باسلام

ببینید هیچ فرقی نمیکنه

شما سایت رو بالا بیارید بعد مثل انتقال لوکال به هاست عمل کنید

البته باتوجه به یک تجربه  از خودم بهتره کلا تو لوکال سایت رو درست کنید بعد منتقل کنید توی هاست

یاعلی

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...