رفتن به مطلب
khorasanb

اپلود فابل در مدیریت جوملا

پست های پیشنهاد شده

راستش من میخوام فابل با پسوند رار رو روی هاستم اپلود کنم راهی نداره بدون اینکه به مدیریت هاست برم از مدیریت جوملا فایل رو اپلود کنم.

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

راستش من میخوام فابل با پسوند رار رو روی هاستم اپلود کنم راهی نداره بدون اینکه به مدیریت هاست برم از مدیریت جوملا فایل رو اپلود کنم.

مثل اینکه باید خواهش کنم باشه خواهش میکنم بگید چطوری میشه.

لینک به ارسال

سلام

خواهش میکنم خواهش چیه! شما دستورم بدید ما بازم باید اطاعت کنیم.

شما ابتدا برید به تنظیمات کلی در مدیریت سایتتون،در بالا تب سیستم رو انتخاب و در قسمت تنظیمات رسانه در ردیف نهم قسمت چشم پوشی از پسوندها،پسوند فایلتون(zip) رو اضافه کنید،مشکل آپلود در قسمت رسانه حل میشه.

لینک به ارسال

سلام

خواهش میکنم خواهش چیه! شما دستورم بدید ما بازم باید اطاعت کنیم.

شما ابتدا برید به تنظیمات کلی در مدیریت سایتتون،در بالا تب سیستم رو انتخاب و در قسمت تنظیمات رسانه در ردیف نهم قسمت چشم پوشی از پسوندها،پسوند فایلتون(zip) رو اضافه کنید،مشکل آپلود در قسمت رسانه حل میشه.

دوست گرامی من در جوملا 1.6 همچین مسیری رو نمی توانم پیدا کنم.

لینک به ارسال
دوست گرامی من در جوملا 1.6 همچین مسیری رو نمی توانم پیدا کنم.

ببخشید من به موضوع زیر انجمن دقت نکردم!

برای اینکار شما به قسمت مدیریت رسانه میرید،بعد در بالا سمت چپ قسمت تنظیمات رو انتخاب،در پنجره باز شده در فیلدی به نام Ignored Extensions پسوند فایل مورد نظرتون(zip) رو وارد میکنید .بعد از ذخیره سازی مشکلتون حل میشه.

موفق باشید.

لینک به ارسال

با سلام

در جوملا 1.5 وقتي در مديريت رسانه ها يا همون media manager وارد يك فولدري از زير مجموعه images ميشديم و فايلمون رو آپلود ميكرديم بعد از اتمام آپلود در همون پوشه باقي ميمونديم اما در 1.6 وقتي آپلود تموم شد برميگرده به پوشه images . يعني اگر من 2 تا فولدر بالاتر رفته باشم و فايل آپلود كنم بعد از هر آپلود بايد از نو برم تو اين زير شاخه ها .

آيا راه حلي داره كه اين مشكل حل بشه .

با تشكر

لینک به ارسال

اگر می خواهید کلا مدیریت فایل داشته باشید و فایل ها رو گروه های منختلف و هر شکلی بگزارید برای کاربران و خودتون هر نوع پسوند

می تونید از کامپوننت rsfile استفاده کنید چون وارز هست نمی شه در پست لینک داد و در صورتی که می خواهید در جوملا قرار بدید ب

دون توضیحات و ... کار دوستمون رو بکنید

لینک به ارسال

با کامپوننت ninjaXplorer هر کاری با فایلهاتون خواست میتونید انجام بدید(توی محیط مدیریت جوملا)

آپلود-دانلود

زیپ - آنزیپ

تغییر دسترسی ها برای فایل و پوشه

کپی

جابجائی

حذف و ایجاد فایل و پوشه جدید

...

رایگان و قابل دانلود از سایت سازنده

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...