رفتن به مطلب
Mohammad Gilvari

گذاشتن قوانین برای ثبت نام کاربران

پست های پیشنهاد شده

سلام من ی سایت دارم طراحی میکنم بلد نیستم که برای کسانی که میخواهند عضو سایت بشون قوانین بذارم  چ کاری باید بکنم؟؟!؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من ی سایت دارم طراحی میکنم بلد نیستم که برای کسانی که میخواهند عضو سایت بشون قوانین بذارم  چ کاری باید بکنم؟؟!؟

باسلام

دوست عزیز به صورت معمولی چنین ویژگی وجود ندارد

شما میتونید یک منو با عنوان قوانین بسازید و مطالب خودتون رو بهش اختصاص بدید

مگر اینکه کامپوننتی وجود داشته باشه که بتونه این قابلیت رو برای کاربرانتون فعال کنه..

خودم به شخصه خبر ندارم 

یاعلی

لینک به ارسال

باسلام

دوست عزیز به صورت معمولی چنین ویژگی وجود ندارد

شما میتونید یک منو با عنوان قوانین بسازید و مطالب خودتون رو بهش اختصاص بدید

مگر اینکه کامپوننتی وجود داشته باشه که بتونه این قابلیت رو برای کاربرانتون فعال کنه..

خودم به شخصه خبر ندارم 

یاعلی

خیر...

این امکان به صورت پیشفرض در جوملا وجود دارد تنها باید فعال کنید . در بخش پلاگین ها . پلاگین  پروفایل کاربر را فعال کنید . یکی از گزینه ها این امکان قوانین هست. یک مطلب می نیسید و سپس به فرم ثبت نام متصل میشه

لینک به ارسال

خیر...

این امکان به صورت پیشفرض در جوملا وجود دارد تنها باید فعال کنید . در بخش پلاگین ها . پلاگین  پروفایل کاربر را فعال کنید . یکی از گزینه ها این امکان قوانین هست. یک مطلب می نیسید و سپس به فرم ثبت نام متصل میشه

ممنون از پاسخ شما دوباره سوال داشتم.

من این کار که گفتید انجام دادم همه فیلد ها باز شد یک فیلد به نام انتخاب مطلب وجود دارد داخل آن باید قوانین بنویسیم اگ خیر کجا؟! و اگر آری چگونه

ممنون شرمنده

لینک به ارسال
ارسال شده در (ویرایش شده)

ممنون از پاسخ شما دوباره سوال داشتم.

من این کار که گفتید انجام دادم همه فیلد ها باز شد یک فیلد به نام انتخاب مطلب وجود دارد داخل آن باید قوانین بنویسیم اگ خیر کجا؟! و اگر آری چگونه

ممنون شرمنده

بله ، یک مطلب ابتدا در بخش مدیریت مطالب ایجاد کنید، سپس در این بخش انتخاب کنید. فیلد های اضافی را هم می توانید خاموش کنید

وهمینطور

برای افزودن فیلدهای دلخواه هم می توانید پیوند زیر را دنبال کنید

http://forum.joomina.ir/topic/25525-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85/

ویرایش شده توسط تیرداد

لینک به ارسال

بله ، یک مطلب ابتدا در بخش مدیریت مطالب ایجاد کنید، سپس در این بخش انتخاب کنید. فیلد های اضافی را هم می توانید خاموش کنید

وهمینطور

برای افزودن فیلدهای دلخواه هم می توانید پیوند زیر را دنبال کنید

http://forum.joomina.ir/topic/25525-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D8%AF%D9%86-%D9%81%DB%8C%D9%84%D8%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%A8%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%85-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3%DB%8C-%D8%AC%D9%88%D9%85%D9%84%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%87-%DA%AF%D8%A7%D9%85/

ممنووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون ی سوال دیگ شرمنده 

بیشتر کاربرا قوانین نخونده تایید میکنند

آیا امکانش هست که کاری کنیم که حتما قوانین بخونن و درست عمل کنند به عنوان مثل پرسش سوال تخصوصی

لینک به ارسال

درود بر شما

خیر نمیشه . مگر اینکه از انها امتحان بگیرید :blink:

در متن قوانین چیزی بنویسید یا موردی را یاداور شوید سپس با توجه به اموزش اقای تیرداد یک فیلد بگذارید و سوال خود را بپرسید ! البته راه خیلی بچه گانه ای هست به نظر من

به نظر من شما روی متن قوانین کار کنید بهتر جواب میده

یعنی مثلا متن قوانین را در مرحله اول دسته بنده کنید

در مرحله دوم بهتره که عنوان نمایش داده شود و اگر کاربر روی عنوان کلیک کرد قوانین ان موضوع نمایش داده شود مانند سوالات متداول و ...

در کل منظورم اینه که باید یک رابطه تعاملی با کاربر ایجاد کرد

مطمئن باشید بیش از نیمی انها می خوانند

لینک به ارسال

درود بر شما

خیر نمیشه . مگر اینکه از انها امتحان بگیرید :blink:

در متن قوانین چیزی بنویسید یا موردی را یاداور شوید سپس با توجه به اموزش اقای تیرداد یک فیلد بگذارید و سوال خود را بپرسید ! البته راه خیلی بچه گانه ای هست به نظر من

به نظر من شما روی متن قوانین کار کنید بهتر جواب میده

یعنی مثلا متن قوانین را در مرحله اول دسته بنده کنید

در مرحله دوم بهتره که عنوان نمایش داده شود و اگر کاربر روی عنوان کلیک کرد قوانین ان موضوع نمایش داده شود مانند سوالات متداول و ...

در کل منظورم اینه که باید یک رابطه تعاملی با کاربر ایجاد کرد

مطمئن باشید بیش از نیمی انها می خوانند

سلام بر تو..

مطمعنم که شما نرم افزار نصب کردید. اول هر نصب بعد از خوش آمد گوی قوانین کپی و رایت که همه ما ایرانی ها نخونده قبول داریم

دوست عزیز اینجا ایران

به نظر من ما ایرانی ها باید به زور قانون بخونیم اگر نه با یک کیک سخت ترین قوانین قبول دارم 

لینک به ارسال

درود بر شما

ابتدا عرض کنم تعداد ارسال هاتون رو تازه دیدم. به تالار خودتون خوش اومدید :)

در ادمه عرض کنم که دوتا راه دارید :

1 : تو پست قبلی خودم عرض کردم = باید طوری انها را مجبور کنید قوانین رو بخونن و از داخل قوانین حالا مثلا چندتا سوال بپرسید اگر جواب شان درست بود ادامه بتونن بدن

2 : به عنوان مثال در صفحه قوانین , در اخر صفحه یک تیکت یا دکمه با عنوان "قوانین مطالعه شد" قرار بدید اگر کاربر اون رو انتخاب کرد ادامه ثبت نام براش باز بشه اگر نه نتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...