رفتن به مطلب
farhad6169

فارسی کردن بسته های نصبی قالب انگلیسی

پست های پیشنهاد شده

با سلام

چطوری میشه بست نصبی هایی که از بعضی از سایت ها دانلود می کنیم و انگلیسی هستند رو کاملا فارسی کرد. طوری که طرف مثل بسته نصبی خود جوملا نصبش کنه و کاملا فارسی شده باشه.

من می تونم بسته نصبی رو روی لوکال نصب کنم و فارسی کرده و بهینه اش کنم اما بعدا چطوری باید اونو دوباره به یک بسته نصبی تبدیل کنم.

ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

با تشکر

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

درود بر شما

کار سختی نیست فق کافیه مجدد اطلاعات دیتابیس رو مجدد توی پوشه installation بریزی

installation / sql / mysql / sample_data.sql

و فایل ها رو هم جایگزین کنی

فقط یکمی ریزه کاری داره. انجامش بدی همه چیز دستت میاد کار سختی نیست

لینک به ارسال

با تشکر جناب آقای میری

اگه امکان داره کمی شمرده تر توضیح بدی ممنون میشم :)

وقتی جوملا نصب میشه خوب این پوشه Instalation رو باید حذف کنیم تا بتونیم وارد سایت یا مدیریت بشیم.

شما منظورتون اینه که قبل از نصب یک کپی از پوشه بگیرم بعد از اتمام کار و فارسی کردن محتوای قالب، یک بک آپ از دیتابیس بگیرم و بجای فایلی که معرفی کردید قرار بدم و در انتها هم فایل های CSS ادیت شده و عکس ها رو جایگزین کرده و تمام.

در صورت امکان کمی بیشتر توضیح بدید و اگر نکته ای از قلم افتاده بیشتر توضیح بدید.

با تشکر

لینک به ارسال

با تشکر جناب آقای میری

اگه امکان داره کمی شمرده تر توضیح بدی ممنون میشم :)

وقتی جوملا نصب میشه خوب این پوشه Instalation رو باید حذف کنیم تا بتونیم وارد سایت یا مدیریت بشیم.

شما منظورتون اینه که قبل از نصب یک کپی از پوشه بگیرم بعد از اتمام کار و فارسی کردن محتوای قالب، یک بک آپ از دیتابیس بگیرم و بجای فایلی که معرفی کردید قرار بدم و در انتها هم فایل های CSS ادیت شده و عکس ها رو جایگزین کرده و تمام.

در صورت امکان کمی بیشتر توضیح بدید و اگر نکته ای از قلم افتاده بیشتر توضیح بدید.

با تشکر

باسلام

جناب سلیانی شما مراحل فاریی سازی و بهینه کردن رو انجام میدی وقتی تموم شد مراحل زیر و دنبال کنید

۱ . گرفتن بک آپ از دیتابیس

۲ انتقال کلیه فایل های سایت ادیت شده به یک پوشه جدید

۳. انتقال فایل های زبان فارسی جدید ایجاد شده به پوشه lang

۴. از فایل زیپ اولیه پوشه installation را جدا میکنید و به پوشه خودتون منتقل میکنید

۵. فایل دیتابیس را در مسیر زیر با نام sample_data جایگذین کنید

installation / sql / mysql / sample_data.sql

۶. فایل xml پیکره بندی قالب رو باز میکنید و اگر پوشه جدیدی مثل زبان یا فونت اضافه کردید معرفی میکنید

۷. کلیه فایها رو انتخاب میکنید و زیپ میکنید

کار تمام است

موفق باشید

یاعلی

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...