رفتن به مطلب
3yed

مشکل با ریستور کردن دیتا بیس های 2.5 رو 3.3

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من از دیتابیس های جوملا 2.5 بکاپ گرفتم با فرمت InnoDB حالا میخوام ریستور کنم رو 3.3 که MyISAM هست میخواستم بدونم مشکلی پیش نمیاد  ؟؟؟

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

اگر قصدتون ، ارتقا جوملاست که اینکار صحیح نیست . اگر هم دلیل دیگری دارید بیشتر توضیح دهید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

اگر قصدتون ، ارتقا جوملاست که اینکار صحیح نیست . اگر هم دلیل دیگری دارید بیشتر توضیح دهید

موفق و پیروز باشید

یا حق

میخوام اطلاعات جومشاپینگ رو منتقل کنم رو 3..3

لینک به ارسال

با سلام

در این مورد زیاد مطمئن نیستم ولی اونطور که حدس میزنم باید اینگونه باشه که قبل از اینکه جوملاتون رو به نسخه 3 ارتقا بدید ، باید تو همون جوملا 2.5 با توجه به نسخه جومشاپینگ تون ، یکی از بسته های آپدیت که جلوشون هم نوشته شده Before update joomla 2.5-3.0 رو نصب کنید و بعد از اینکار جوملاتون رو ارتقا بدید و فایلها و دیتابیس جومشاپینگ رو منتقل کنید

http://www.webdesigner-profi.de/joomla-webdesign/joomla-shop/downloads/updates.html?lang=en

توصیه میکنم قبلش بک آپ از فایلها و دیتابیستون تهیه کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...