رفتن به مطلب

پست های پیشنهاد شده

متاسفانه این ارور 500 بلای جون خیلی از سایت ها میشه
هر دفعه هم مربوط به یه چیزی میشه !
دوستان ممنون می شم اگر لطف کنن و بگن ارور زیر مربوط به چیه و چیکارش باید بکنم

JDatabaseMySQLi::query: 1054 - Unknown column 'a.title_alias' in 'field list' SQL=SELECT a.id, a.title, a.alias, a.title_alias, a.introtext, a.language, a.checked_out, a.checked_out_time, a.catid, a.created, a.created_by, a.created_by_alias, CASE WHEN a.modified = 0 THEN a.created ELSE a.modified END as modified, a.modified_by, uam.name as modified_by_name,CASE WHEN a.publish_up = 0 THEN a.created ELSE a.publish_up END as publish_up,a.publish_down, a.images, a.urls, a.attribs, a.metadata, a.metakey, a.metadesc, a.access, a.hits, a.xreference, a.featured, LENGTH(a.fulltext) AS readmore,CASE WHEN badcats.id is not null THEN 0 ELSE a.state END AS state,c.title AS category_title, c.path AS category_route, c.access AS category_access, c.alias AS category_alias,CASE WHEN a.created_by_alias > ' ' THEN a.created_by_alias ELSE ua.name END AS author,ua.email AS author_email,( SELECT MAX(contact.id) AS id FROM msi5p_contact_details AS contact WHERE contact.published = 1 AND contact.user_id = a.created_by) as contactid,parent.title as parent_title, parent.id as parent_id, parent.path as parent_route, parent.alias as parent_alias,ROUND(v.rating_sum / v.rating_count, 0) AS rating, v.rating_count as rating_count,c.published, CASE WHEN badcats.id is null THEN c.published ELSE 0 END AS parents_published FROM msi5p_content AS a LEFT JOIN msi5p_categories AS c ON c.id = a.catid LEFT JOIN msi5p_users AS ua ON ua.id = a.created_by LEFT JOIN msi5p_users AS uam ON uam.id = a.modified_by LEFT JOIN msi5p_categories as parent ON parent.id = c.parent_id LEFT JOIN msi5p_content_rating AS v ON a.id = v.content_id LEFT OUTER JOIN (SELECT cat.id as id FROM msi5p_categories AS cat JOIN msi5p_categories AS parent ON cat.lft BETWEEN parent.lft AND parent.rgt WHERE parent.extension = 'com_content' AND parent.published != 1 GROUP BY cat.id ) AS badcats ON badcats.id = c.id INNER JOIN msi5p_content_frontpage AS fp ON fp.content_id = a.id WHERE a.access IN (1,1) AND c.access IN (1,1) AND CASE WHEN badcats.id is null THEN a.state ELSE 0 END = 1 AND (a.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_up <= '2015-01-25 16:28:56') AND (a.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR a.publish_down >= '2015-01-25 16:28:56') ORDER BY c.lft, CASE WHEN a.publish_up = 0 THEN a.created ELSE a.publish_up END DESC , a.created DESC

مواردی که فراموش کردم بگم
یکی اینه که این ارور زمانی اتفاق می افته که از بخش مدیریت سایت روی یکی از منوها کلیک بشه
از بخش کاربری شما هیچ مشکلی مشاهده نمی کنید و همه چیز به خوبی نمایش داده می شه اما من دیگه به منوهام دسترسی ندارم و هیچ تغییری نمی تونم توشون بدم !
دوم سایت رو من از یک دامین به دامین دیگه ( روی همون هاست) منتقل کردم ، روی دامین قبلی هیچ مشکلی نداره و همچنان هم خوب داره کار می کنه !

به اشتراک گذاری این ارسال

لینک به ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام

دوباره منتقل کنید . اگر حجم دیتابیستون زیاده ، کم کم بک آپ بگیرید و منتقل کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

دوباره منتقل کنید . اگر حجم دیتابیستون زیاده ، کم کم بک آپ بگیرید و منتقل کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

با تشکر از جوابتون

چندین بار این کار رو انجام دادم ولی متاسفانه درست نمی شه همون مشکل ، همون ارور !

لینک به ارسال

با سلام

در قسمت مدیریت افزونه ها ، وارد تب پایگاه داده شوید و از بالا روی تعمیر کلیک کنید ، ببینید مشکل حل میشه یا نه

اگر امکانش رو دارید که وارد مدیریت منوها شوید ، کل آیتمهای منوتون رو انتخاب کنید و از بالا روی دوباره سازی کلیک کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

با سلام

در قسمت مدیریت افزونه ها ، وارد تب پایگاه داده شوید و از بالا روی تعمیر کلیک کنید ، ببینید مشکل حل میشه یا نه

اگر امکانش رو دارید که وارد مدیریت منوها شوید ، کل آیتمهای منوتون رو انتخاب کنید و از بالا روی دوباره سازی کلیک کنید

موفق و پیروز باشید

یا حق

ممنون از راهنمایی شما

همه کارها رو انجام دادم ولی متاسفانه چیزی تغییر نمی کنه توی تب پایگاه داده پیام زیر رو هم دارم

• نسخه پایگاه داده (در #__schemas): 2.5.28.
  • بروزرسانی (در #__extensions): 2.5.28.
  • محرک پایگاه داده : mysqli.
  • 65 پایگاه داده با موفقیت بررسی شد
  • 49 تغییرات پایگاه داده، بر روی ساختار جدول ها تغییری اعمال نکرد

لینک به ارسال

با سلام

اون پیامهای تب پایگاه داده مشکلی ندارند

شما جدول assets رو در دیتابیس جدید و قدیم با هم یک مقایسه کنید ببینید مثل هم هستند

با ایجاد منوی جدید هم مشکل دارید ؟

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

برای ایجاد منوی جدید مشکلی ندارم

اون جدول رو هم الان چک می کنم

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

جداول هیچ تفاوتی با هم ندارن

چون از Akiba برای انتقال استفاده کردم همه چیز یکیه

جالب اینه که سایت اول با وجود این که همون چیغام رو تو تب پایگاه داده می ده ولی درست کار می کنه ولی سایت جدید مشکل داره !

پیام زیر رو هم دارم تو سایت جدید

• JFTP: :ایجاد پوشه: پاسخ بد
  • JFTP: :chmod: پاسخ بد

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

امروز رسما سایت دیگه بالا نمیاد ! (البته صفحه اول مشکل داره ، بخش مدیریت هنوز در دسترس هست ) پیام صفحه اول :

Couldn't create the required cache dir: /home/..../media/nextend/cache/js/n1422605700/ Please make sure that the folder writeable by PHP!172

لینک به ارسال

با سلام

یکبار بصورت دستی از دیتابیستون بک آپ بگیرید و در دیتابیس جدیدتون ایمپورت کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

بهتره که FTP رو غیرفعال کنید . سطح دسترسی پوشه ها و فایلهاتون رو هم چک کنید

پوشه ها 755 ، فایلها 644 ، فایل کانفیگ 444

موفق و پیروز باشید
یا حق

لینک به ارسال

با راهنمایی شما ( غیر فعال کردن FTP ) سایت دوباره بالا اومد .... متشکرم

برای انتقال سایت اولین بار (چون روی یک هاست بودن ) با حفظ بانک اطلاعاتی بصورت مشترک ، فقط فایل ها رو منتقل کرده بودم ولی از همون موقع سایت جدید مشکل داشت

با جدا کردن بانک اطلاعاتی هم همچنان مشکل سر جاش موند

تا الان بیشتر از 10 بار با روش های مختلف سایت و بانک رو منتقل کردم ( هم بصورت دستی هم بوسیله Akiba ) متاسفانه هیچ تغییری تو مشکل پیش نمیاد !

به نظر شما ممکنه مشکل از قالب باشه ؟! ( دیگه راه دیگه ای نمی مونه )

در ضمن چک کردم

میتونم منوی جدید یا زیر منوی جدید ایجاد کنم اما بازهم برای دسترسی بهشون مشکل دارم و همون پیغام و ارور دیده می شه !

لینک به ارسال

با سلام

در صورت تمایل ، اطلاعات ورود به کنترل پنل هاست + ورود به مدیریت جوملا + لینک این تاپیک رو برام پیام خصوصی کنید ، در اولین فرصت بررسی خواهم کرد

موفق و پیروز باشید

یا حق

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید ارسال داشته باشید و بعد ثبت نام خود را در سایت کامل نمایید. اگر حساب کاربری در سایت دارید، جهت ارسال با حساب کاربری خود هم اکنون وارد سایت شوید

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• افزودن...